Προς το περιεχόμενο

οτε internet 2mbps


Unforgiven21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδες,, λοιπον επειδη σκεφτομαι να κανω μια συνδεση οτε στα 2 μβπς θελω να ρωτησω το ιντερνετ μπορει να τοποθετηθει οπου κ αν βρισκομαι...τι εννοω;επειδη μενω σε επαρχια και δεν εχει οπτικες ινες, μπορει να τοποθετηθει μεσω γραμμης τηλεφωνου;και επισης να ρωτησω 2 μβπς ειναι καλη σχετικα ταχυτητα....παρακαλω οποιος ξερει ας μου πει....ρωταω εσας διοτι στο τηλ.κεντρο δν το σηκωνουνε εχουν απεργια...ευχαριστω και περιμενω μερικες απαντησεις,....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδες,, λοιπον επειδη σκεφτομαι να κανω μια συνδεση οτε στα 2 μβπς θελω να ρωτησω το ιντερνετ μπορει να τοποθετηθει οπου κ αν βρισκομαι...τι εννοω;επειδη μενω σε επαρχια και δεν εχει οπτικες ινες, μπορει να τοποθετηθει μεσω γραμμης τηλεφωνου;και επισης να ρωτησω 2 μβπς ειναι καλη σχετικα ταχυτητα....παρακαλω οποιος ξερει ας μου πει....ρωταω εσας διοτι στο τηλ.κεντρο δν το σηκωνουνε εχουν απεργια...ευχαριστω και περιμενω μερικες απαντησεις,....

 

προσωπικα ειμαι απο επαρχια..δεν εχω κανενα παραπονο απο την συνδεση μου conn-x 2mbit..αναλογως τι θελεις να κανεις με το ιντερνετ..εγω κατεβαζω ταινιες αλλα "αργει" με μια 24αρα σαφως θα κατεβαζεις ποιο γρηγορα π.χ!

εμενα με βοηθησε ο πουλινος γιατι ειχα προβληματα με καλωδια και πριζες οτε και βελτιωθηκε δραματικα...πολλα παιζουν ρολο και τι θες να κανεις!φιλε :-)

αν το θες για σερφαρισμα και λιγο απ ολα ειναι μια χαρα!

Γνωμη μου παντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε πηρα τηλεφωνο στον οτε και μου λεει δεν ειναι διαθεσιμη η συνδεση στην περιοχη σου....γιατι;;;;κανονικα εχω γραμμη τηλεφωνου ομως...τι φταιει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπτικές ίνες οταν ακους είναι για τη διασύνδεση των αστικών κέντρων μεταξυ τους. Δεν έχουν δηλαδή οι άλλοι κάτι που δεν έχει ο ΟΤΕ. Όλες οι συνδεσεις είναι μέσω τις γραμμής του τηλεφώνου σου. Για να σου πει έτσι ο ΟΤΕ μένεις κάπου απομακρυσμένα και αν δεν μπορεί να σου δώσει ο ΟΤΕ DSL κανείς δε μπορεί λογικά εκεί που βρισκεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν μπορει ο οτε να σου δωσει τοτε εισαι 5-6 χιλιομετρα μακρια απο το dslam οποτε και δεν μπορει να μπει.η μονη λυση εκει ειναι η 3g δικτυο αμα εχεις η πας σε δορυφορικο.Hellas sat που ειναι ακριβη η πας σε tooway της forthnet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...