Προς το περιεχόμενο

φτηνο λαπτοπ!!!


Κουρσάρος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΠΟΙΟΣ  ΘΕΛΕΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΟ ΛΑΠΤΟΠ,ΑΣ ΔΕΙ ΤΟΝ HP Compaq Presario CQ58-165 sv [280ε ΣΤΑ ΜΑΚΡΟ] ΠΩΛΕΙΤΕ ΔΙΧΩΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΜΕ OPEN DOS ΚΑΙ ΔΙΧΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ.
ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΑ WINDOWS 7 ULTIMATE ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΡ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ!
ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ [ΝΟΜΙΖΩ] ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΟ!!
 

http://www.info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=55714&pcode=SHOW_PROD55714

 

ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΛΑΠΤΟΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ 380 ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΑΚΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΤΕ 280!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 280 εχεις προσθεσει την ΦαΠΑ? Αν ναι οκ, αν οχι δεν αξιζει...->

http://www.skroutz.gr/s/2746886/HP-Compaq-CQ58-299-ev-B830-2GB-320GB.html

280 ειναι τελικη τιμη μαζι με φπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν υπάρχει η οικονομική δυνατότητα για κάτι καλύτερο καλό είναι και αυτό ;) βέβαια η τιμή είναι special αλλά το μοντελάκι δεν μπορεί να κρύψει τα χρονάκια του , πάντως καλά έκανες και το είπες μιας και λόγο τιμής αξίζει +1

 

edit

Το είπε ο από πάνω και μόλις μου το υπενθύμισε και εμένα παίζει και αυτό έχει δίκιο και είναι και καλύτερο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μόνο που στα περισσότερα makro έχει εξαντληθεί.

Και χρειάζεται κι επαγγελματικό ΑΦΜ.

 

 

Αλήθεια τα makro μιας και είναι τεράστια καταστήματα παίζει να ξαναφέρουν το L520?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μακρο της πατρας παντως μπαινεις δειχνοντας πασο στην γραμματεια..σου δινει ενα χαρτακι με εναν κωδικο και με αυτο πληρωνεις κανονικα στο ταμειο με αποδειξη λιανικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο είναι φίλε μου να αλλάξεις το όνομα του θέματος "φτηνό λάπτοπ" και να βάλεις hp Compaq μπλα μπλα στα makro 280. Να ξέρει ο κόσμος και τι πάει να διαβάσει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μακρο της πατρας παντως μπαινεις δειχνοντας πασο στην γραμματεια..σου δινει ενα χαρτακι με εναν κωδικο και με αυτο πληρωνεις κανονικα στο ταμειο με αποδειξη λιανικης.

 

Πάσο φοιτητικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Στο μακρο της πατρας παντως μπαινεις δειχνοντας πασο στην γραμματεια..σου δινει ενα χαρτακι με εναν κωδικο και με αυτο πληρωνεις κανονικα στο ταμειο με αποδειξη λιανικης.

 

Πάσο φοιτητικό?

Φοιτητικο πασο ναι..αλλα και πασο να μην εχεις λες οτι το ξεχασες και μπαινεις.αν σου πουν μα μου τους λες οτι στο μακρο της πατρας εχεις μπει απειρες φορες ως φοιτητης ειτε με πασο ειτε χωρις..δοκιμασμενο απο εμενα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΠΟΙΟΣ  ΘΕΛΕΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΟ ΛΑΠΤΟΠ,ΑΣ ΔΕΙ ΤΟΝ HP Compaq Presario CQ58-165 sv [280ε ΣΤΑ ΜΑΚΡΟ] ΠΩΛΕΙΤΕ ΔΙΧΩΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΜΕ OPEN DOS ΚΑΙ ΔΙΧΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ.

ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΑ WINDOWS 7 ULTIMATE ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΡ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ!

ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ [ΝΟΜΙΖΩ] ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΟ!!

 

http://www.info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=55714&pcode=SHOW_PROD55714

 

ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΛΑΠΤΟΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ 380 ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΑΚΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΤΕ 280!

Το link σου απευθυνεται σε αλλο μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα 320 του λενοβο ειναι πιο βαλιου φορ μανεη!!

 

*Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
Τιμή: €338,00

 

Το συγκεκριμενο τωρα για να ξερουμε γιατι μιλαμε:

 

Επεξεργαστής (CPU)
Κατασκευαστής AMD
Οικογένεια AMD E-Series
Μοντέλο
E300
Συχνότητα
1,3 GHz


Οθόνη
Τύπος
LED LCD
Διαγώνιος
15,6 "
Ανάλυση
1366x768
Μνήμη (RAM)
Χωρητικότητα Μνήμης
2 GB
Τύπος
DDR3
Συχνότητα
-

Κάρτα Γραφικών
Κατασκευαστής
AMD
Μοντέλο
Radeon HD 6310
Μνήμη
782 MB
Shared Μνήμη
Ναι

Σκληρός Δίσκος
Τύπος
HDD
Χωρητικότητα
320 GB
Ταχύτητα Περιστροφής
5400 RPM

Μέσα Ανάγνωσης
Optical Drive
DVD
Δυνατότητα Εγγραφής
CD, DVD
Card Reader

Συνδεσιμότητα
Κύριες Συνδέσεις
Bluetooth, Ethernet, HDMI, Wi-Fi
Συνδέσεις (Αναλυτικά)
Ethernet 10/100 , Wifi 802.11b/g/n , 3xUSB 2.0 , 1xHDMI
Λογισμικό
Λειτουργικό Σύστημα
FreeDOS

 

Neeext...

Επεξ/σία από eko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το link σου απευθυνεται σε αλλο μοντελο.

απευθυνεται σε αλλο σχεδον ιδιο με υτο γιατι αυτο μονο στα μακρο το εχει και δεν μπορειτε να το δειτε παρα μονο με καρτα...

 

Καλο είναι φίλε μου να αλλάξεις το όνομα του θέματος "φτηνό λάπτοπ" και να βάλεις hp Compaq μπλα μπλα στα makro 280. Να ξέρει ο κόσμος και τι πάει να διαβάσει

ρε παιδια ολο και καποιος γνωστος σας θα εχει μια ακρη για εισοδο στα μακρο...

 

οσο για το lenovo L520,αυτο εχει εξαντληθη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...