Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με το Chrome


ManMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια, προσφατα κατεβασα το VLC media player αλλα μαζι με το download καθε φορα που ανοιγω το chrome μου βγαζει σαν αρχικη σελιδα μια μηχανη περιηγησης "Delta Search". Ειχα συνυθησει να μου ανοιγει μια Νεα καρτελα και δεν μπορω να την ξαναβαλω... Μηπως μπορειτε να μου πειτε τι πρεπει να κανω?

 

 Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chrome-menu-icon.png > Ρυθμίσεις > Κατά την εκκίνηση > ανοίξτε μια συγκεκριμένη σελίδα ή ενα σύνολο σελίδων > Ορισμός σελίδων
 
εκεί πέρα διέγραψε τα υπάρχον και στο "Προσθήκη νέας σελίδας" γράψε αυτο: chrome://newtab/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το ιδιο και σε μενα με firefox.Ανοιγω νεα καρτελα μου βγαινει delta search.Επισης μου αντικατεστησε την αρχικη σελιδα.Πηγαινω την αλλαζω κ μου ξαναβγαινει delta search!.Μπαινω εργαλεια>επιλογες απομακρυνω το συγκεκριμενο cookie, κανω εκαθαριση το προσφατο ιστορικο αλλα παλι τιποτα!!!

WTF???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο και σε μενα με firefox.Ανοιγω νεα καρτελα μου βγαινει delta search.Επισης μου αντικατεστησε την αρχικη σελιδα.Πηγαινω την αλλαζω κ μου ξαναβγαινει delta search!.Μπαινω εργαλεια>επιλογες απομακρυνω το συγκεκριμενο cookie, κανω εκαθαριση το προσφατο ιστορικο αλλα παλι τιποτα!!!

WTF???

 

Δοκίμασες να βγάλεις το συγκεκριμένο add-on; Από την προσθαφαίρεση προγραμμάτων επίσης κοίτα άμα υπάρχει κάποιο πρόγραμμα εγκατεστημένο με αυτό το όνομα και αφαίρεσε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εχω κανει και τα 2 που λες αλλα εξακολουθει να εμφανιζεται.Απο την προσθαφαιρεση μαλιστα απεγκατεστησα οτι εγκατεστησα τις τελευταιες 2 μερες δηλ αυτα τα 3 προγραμμτα για video capture της επιφανειας εργασιας που ειχα βαλει.



βρηκα αυτο http://malwaretips.com/blogs/remove-delta-search/

κ μαλλον λυθηκε το προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...