Προς το περιεχόμενο

πρακτικη ασκηση στην εθνικη τραπεζα-αμοιβη


teo1992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια..εκανα την αιτηση για 3μηνη πρακτικη επιδοτουμενη απο τ εσπα.θελω στην εθνικη τραπεζα ξερετε αν δινουν απο την τραπεζα μισθο κ αν ναι ποσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες και λεφτα?Οι γνωσεις που θα αποκομισεις?Εισαι μικρος σε ηλικια και μπορει να μην εχεις ακουσει για τα προβληματα των χρηματοπιστωτικων ιδρυματων αλλα ειναι γεγονος οτι ολοι οι Ελληνες κανουμε θυσιες για να βοηθησουμε στην ανακεφαλαιοποιηση των τραπεζων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισθο απο την Εθνικη Τραπεζα δεν εχεις λογο να παρεις , οταν και αν παρεις καποια λεφτα που δεν ειναι μισθος αλλα ''κατι'' για την πρακτικη θα ειναι απο το ιδιο εσπα , τωρα το ποσο δεν ξερω ποσο ακριβως θα μπορουσε να μας πει καποιος που εχει κανει προσφατα διοτι και εγω ειμαι φοιτητης σε τμημα Οικονομικων Επιστημων οποτε θα ηθελα να μαθω.

 

Π.χ : Φιλος μου προσφατα ηταν αναμεσα σε 4ο - 5ο ετος στη σχολη του στο Πολυτεχνειο και για 3 μηνες πρακτικη πηρε 600 ευρω σε Πολεοδομια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

 

παιδια το ιδιωτικο συμφωνητικο απο την πλευρα της τραπεζας ποιος τ υπογραφει?ο διευθυντης του καταστηματος που θα δουλεψεις η αλλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από έσπα γνωστός έπαιρνε 580κάτι το μήνα αλλά δεν σε πληρώνουν κάθε μήνα θα στα δώσουν μαζεμένα όταν θα έρθει το επόμενο πακέτο. Αυτό που θα πάρεις αν σου δώσουν είναι κάτι συμβολικό από τον ίδιο τον όμιλο δλδ 100 κατι ευρω αν σου δωσει συμβολικα η τραπεζα. Ο καλύτερος τρόπος είναι μέσω ΟΑΕΔ για πρακτική 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...