Προς το περιεχόμενο

Ποδαριλα...


ntinosterpsis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας εχει τυχει να βρεθητε σε κλειστο χωρο με καποιον που βρομανε τα ποδια του? Τι κανεις? Τι λες? Πραγματικα δεν αντεχετε η ποδαριλα...Μια φορα βρομουσαν τα ποδια ενος γνωστου μου και τα ειδα ολα!!

 

Αυτοι δεν το καταλαβαινουν? Μιλαμε ηταν ανετος χαλαρος.....ανεσθισια ο τυπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το καταφέρεις αυτό θα γλυτώσεις αρκετή ποδαρίλα.

Είχαμε και έναν που μύριζε παππουδίλα (συνδυασμός αρκετών μορφών κακοσμίας), που ήταν χειρότερο από ποδαρίλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να παω λογο μεταμοσχευσης μυελου δεν με περνουν (εγω ηθελα να παω ΛΟΚ)

 

Εχω ποδια αλλα φροντιζα να τα πλενω κα φοραω καλτσες βαμβακερες και παπουτσια που δεν ιδρωνει το ποδι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να παω λογο μεταμοσχευσης μυελου δεν με περνουν (εγω ηθελα να παω ΛΟΚ)

 

Εχω ποδια αλλα φροντιζα να τα πλενω κα φοραω καλτσες βαμβακερες και παπουτσια που δεν ιδρωνει το ποδι..

Εγω δεν έχω κάνει τίποτα απο τα παραπάνω που λέει το παλικάρι αλλα κάνω κάθε μέρα μπάνιο και κατ'επέκταση αλλάζω και κάλτσες, οπότε δεν μου έχει τύχει ποτε να βρωμάνε τα πόδια μου.

 

Αλλα ναι δεν αντέχετε πάντως, η ποδαρίλα του άλλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χειροτερη εμπειρια μου ηταν οταν εκανα φυσιοθεραπειες για να περπατησω, που ηρθε ο φυσιοθεραπευτης διπλα απο τον καναπε και ηταν τα ποδια του σχεδον στα μουτρα μου....δεν θα ηθελα να το ξανα ζησω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποδαριλα ειναι ρε φιλε...δεν σε χωσανε και σε σκατα :)

 

Οπως ειπανε και οι προλαλησαντες , αν ειχες παει στρατο (και το λεω καλοπροαιρετα , χωρις να κρινω κλπ)...δεν θα το βλεπες σαν "θεμα" αυτο...

 

Μην γινομαστε μυγιαγγιχτοι δηλαδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα οτι γίνεσαι μυγιάγγιχτος. Σημασία έχει που σε πετυχαίνει η ποδαρίαλ.

 

Σε εμένα πχ. η εμπειρία μου απο ενοχλητική ποδαρίλα ήταν μία φορά που ταξίδευα απο Μυτιλήνη, 12 ώρες ταξίδι, κούναγε γάματα (εγω με την θάλασσα κανονικά δεν καταλαβαίνω Χριστό, που να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα) και προσπαθούσα να κοιμηθώ σε μάι κατεστραμένη καρέκλα (απο αυτές τις αεροπορικές) και να έχει βγάλει ο άλλος τις ποδάρες του και να μην μπορώ να πάρω ανάσα (ρούφαγα αέρα αλλα δεν κατέβαινε). Ε συνδύασε την ποδαρίλα με όλα τα παραπάνω και μου ερχόταν να βγάλω τα έντερα μου έξω. Τελικά δεν κοιμήθηκα ούτε λεπτό γιατι όλα ήταν φουλ και δεν είχα κανα sleeping bag να πέσω χάμω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε μωρέ, αφού δεν μας μυρίζει εμάς, χεστικαμε για εσας.;ρρ

 

χωρίς πλάκα τωρα, βάζω αυτήν την one time σε συνδιασμό βορυκο οξυ, μια φορα την εβδομάδα το πρώτο και κάθε μέρα το άλλο στις κάλτσες και στα παπούτσια, και πάλι, είναι στο πόδι η ευωδία ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω ολοι (υποθετω) καταλαβαινουμε ποτε λογικα μυριζουν τα ποδια μας...Αν τα βγαλεις φορα παρτιδα..ε εισαι μαλακας και αναισθητος.Οκ δεκτο οτι ειναι μαλακια.

 

Αλλα σκεψου και το αλλο...εκεινη την στιγμη τι να κανει ο αλλος..οκ να σκεφτει να μην βγαλει κανα παπουτσι..αλλα τι αλλο ?

 

Θυμαμαι στον στρατο , στο κεντρο εκπαιδευσης πριν μας χωρισουν σε λοχους...μας ειχανε 500 ατομα να κοιμηθουμε σε εναν ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΘΑΛΑΜΟ.

 

Ε καταλαβαινετε τι μυρωδιες παιχτηκανε...ιδρωτιλας , ποδαριλας...εεε ενταξει δεν καναμε σαν κυρατσες :) Το ανεχτηκαμε....

 

ΥΓ: βασικα στον στρατο βαζαμε κατι σαν ταλκ στις καλτσες/ποδια για να μην ιδρωνουν οταν φοραγαμε τις αρβυλες...γιατι λιγο πολυ..οταν ιδρωνει το ποδι...αρχιζει να μυριζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει στρατός με την κακοσμία; Και γιατί ανοίχτηκε αυτό το θέμα; Για το αν αντέχουμε την ποδαρίλα; Όχι δεν την αντέχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...