Προς το περιεχόμενο

Αμεση αγορα internet usb stick!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα!

φευγω για διακοπες σε λιγες μερες κ θελω να βαλω στο λαπτοπ μου ενα στικακι για να εχω ιντερνετ καθως το ξενοδοχειο δυστηχως δεν εχει!

θα λειπω 4 μηνες οποτε θα μου χρειαστει το στικακι..

 

θελω να μ πειτε τι ακριβως πρεπει να κανω καθως κ να μου υποδειξετε ενα οικονομικο πακετο! με βολευει να πληρωνω ανα μηνα .

 

ακουω προτασεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wind 10 ευρω νομιζω και γρηγορο

ετσι είναι για 1 γίγα όμως, αν δεν σου φτάνει παίρνεις με 25/μήνα 30 γίγα και δώρο το στικάκι (παλίοτερα ήταν mifi, εμένα αυτό μου είχαν δώσει...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με ιντερνετ με το στικακι μπορεις να μπεις να παιξεις παιχνιδια?

 

Ίσως να μπορείς αλλα εκτος οτι θα εχεις τεράστιο ping και οχι γενικά πολύ καλή και σταθερή ταχύτητα επίσης επειδή τα περισσότερα sticks ειναι με ογκοχρέωση και ορισμένα με χρονοχρέωση δεν συμφέρει.

Τα usb stick ειναι γενικά για φυσιολογικά πράγματα στον υπολογιστή σε οχι εχει να κανει με το internet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ισχυει και για το 4γ? γιατι ειδα οτι οι ταχυτητες ειναι τρελες καλητερες και απο σταθερη γραμμη...100μβς ντουνλοαντ 10 απλοαντ...

 

οσο για την χρεωση δηλαδη 30γβ που ειναι το μεγιστο ποσο πιστευεις θα σε βγαλει αν παιζεις καθε μερα 3-4 ωρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ισχυει και για το 4γ? γιατι ειδα οτι οι ταχυτητες ειναι τρελες καλητερες και απο σταθερη γραμμη...100μβς ντουνλοαντ 10 απλοαντ...

 

οσο για την χρεωση δηλαδη 30γβ που ειναι το μεγιστο ποσο πιστευεις θα σε βγαλει αν παιζεις καθε μερα 3-4 ωρες?

Δεν ξέρω με ποσο μπορεί να φτάσει το 4g αλλα και παλι εκτος του οτι δεν καλύπτεται παντού μην εχεις αφταπάτες για τέτοιες ταχύτητες ισως σε άλλη χώρα με αλλες υποδομές

Δεν ξέρω τι χρεώσεις παίζουν στα διάφορα πάκετα αλλα και παλι κατα την γνώμη μου δεν ειναι τα usb sticks για να παίζεις online games.

 

Περιμένες ομως να σου απαντήσει και καποιος αλλο φίλος που να εχει ομως προσωπική άποψη αν το εχει χρησιμοποήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...