Προς το περιεχόμενο

Υιος τμημα ασφαλειας-Αντιμετωπιση.


vagelis81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει μπει στον υπολογιστη μου ο υιος που λεει ο τιτλος .Εψαξα στο ιντερνετ για να τον βγαλω μπερδευτηκα ομως αρκετα.Το μονο που καταφερα ηταν να μπω στον υπολογιστη μου με ασφαλη λειτουργια γραμμη εντολων.Απο εναν αλλον υπολογιστη κατεβασα το panda couds και το εγγραψα σε ενα cdΟταν ομως εβαλα το cd στον μολυσμενο υπολογιστη και πηγα να το εγκαταστησω το προγραμμα δεν εγκαθισταται.Προφανως δεν εγκαθισταται επειδη το pc δουλευει σε ασφαλη λειτουργια ετσι δεν ειναι;Αληθεια ρε παιδια μπορω να το εγκαταστησω καπως;Επισης φανταζομαι οτι ουτε ιντερνετ μπορω να εχω σ αυτον τον υπολογιστη ετσι δεν ειναι;Μπορειτε να με βοηθησετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να βάλεις password για να μην μπορεί να μπει ο γιός σου ξανά.

 

μα γιατι, ας αφησει το παιδι να δει καμια τσοντουλα... το πολυ πολύ να κολλήσει τον "ιο της αστυνομίας"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε καταλαβα τιποτα απο οσα λετε.Τι τσοντες και μ@4κιες;

κατέβασε και εγκαθέστησε, όπως σου είπε ο z4rx07, το malwarebytes και κάποιο καλό fre antivirus (προτείνω το avast)... κάνεις και με τα δύο full scan σε safe mode... επίσης στη σελίδα του malwarebytes αν βρεις κατέβασε και το anti-rootkit και κάνε scan και με αυτό (δεν απαιτεί εγκατάσταση)

 

έδιτ: οι άλλοι δυοι απλά τρολλάρουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...