Προς το περιεχόμενο

Απόσυρση αυτοκινήτου για αγορά μηχανής...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απέσυρε το αυτοκινητο αμα ειναι και πουλα μετα το χαρτι της αποσυρσης ! απ οσο θυμαμαι μεχρι τον Δεκεμβρη ισχυει το μετρο και για οχηματα εως και 2000 χρονολογια πρωτης αδειας κυκλοφοριας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>απέσυρε το αυτοκινητο αμα ειναι και πουλα μετα το χαρτι της αποσυρσης ! απ οσο θυμαμαι μεχρι τον Δεκεμβρη ισχυει το μετρο και για οχηματα εως και 2000 χρονολογια πρωτης αδειας κυκλοφοριας.</p>

 

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το θέμα "απόσυρση".

Πού πηγαίνω για να το αποσύρω;

Πως μπορώ να μάθω πόσο κοστολογείται το αυτοκίνητό μου;

Που μπορώ να πουλήσω αυτό το χαρτί της απόσυρσης;

 

Sent from my iPhone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαίνεις σε "Εταιρίες" που αναλαμβάνουν απόσυρσεις. Τώρα το ποσο κοστολογείται...δεν κερδιζεις κατι απο αυτους της αποσυρσης, απλως κοιτα το χαρτι της αποσυρσης μπορεις να το πωλησεις απο 200 ως 500 ευρω , οποτε εαν εχεις καποιο αμαξι που αμα το πουλουσες θα πιανες τετοιο ποσο, η προοπτικη της αποσυρσης δε θα ταν ασχημη.. Πρεπει να κινειται το οχημα και να μη λειπουν βασικα στοιχεια του αμαξωματος..!
δες και εδω πχ
http://aposirsi.com.gr/entypa/

http://www.neonakismetals.gr/gr/index.htm     

 

Αν ειναι καποιο όχημα που έχει μια Α πωλητικη αξια , συμφερει να το πουλησεις παρα να το αποσυρεις. Οταν επαιρνες νεο αυτοκινητο αποσυρωντας το παλιο σου, ειχες ενα οφελος στη τιμη του νεου αυτοκινητου , το λεγομενο οφελος αποσυρσης ! Αφου για μηχανες δεν ισχυει, τοτε το οφελος σου θα ναι τα χρηματα που θα πουλησεις το χαρτι της αποσυρσης. Το χαρτι μπορεις να το πουλησεις ειτε σε καποιον ιδιωτη ειτε -χωρις να ειμαι σιγουρος-στην αντιπροσωπεια.. Ειχα ακουσει οτι τα ψαχνανε τετοια χαρτια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...