Προς το περιεχόμενο

Παπούτσια


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλές φορές θέλω να συζητήσω διάφορα θέματα που έχουν σχέση με τα παπούτσια, κι ετσι σκέφτηκα να ανοιξω αυτο εδώ το θεμα.

 

Κατα καιρους δυσκολευομαι να εντοπισω στην αγορα, φυσική ή δικτυακή, παπουτσια που θελω, οποτε ενα χεράκι βοηθειας απο οποιον τυχον γνωριζει κατι, θα ηταν χρησιμο.

 

Αυτό τον καιρό ψάχνω να αντικαταστήσω κάτι παλιά καλά oneil που εχω

 

agbx.jpg

phue.jpg

 

Προκειται για εντελως καλοκαιρινο παπουτσι, αναλαφρο, λεπτο, 'μαζεμενο', αθλητικοειδες και προτιμω και το φορω χωρις καν καλτσες. Το καλο ειναι οτι ειναι ετσι φτιαγμενο, που δεν με 'χτυπά'.

 

Γενικα το καλοκαιρι, θελω μεν κλειστο παπουτσι (ετσι μου αρεσει, δεν ειμαι οπαδος της...σαγιοναρας), αλλα το θελω και χωρις καλτσα. Λιγα παπουτσια με βολευουν, δυστυχως δεν εχω ποδια που δεν χαμπαριαζουν οτι και να φορεσουν οπως μερικοι αλλοι, οποτε αν δεν ειναι καλοφτιαγμενα και προσεγμενα, απλα με χτυπανε.

 

Μπηκα στο site της oneil, ειδα οτι πλεον δεν βγαζει τετοια παπουτσια σαν αυτα που εχω και τα εβγαζε παλια.

Δεν ξερω καν πως να αναζητησω παρομοια σε αλλες μαρκες εστω.

 

Μπορει καποιος να βοηθησει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να κανω αναζητηση στο google για να βρω παρόμοια?

Γραφω 'καλοκαιρινα αθλητικα παπουτσια χωρις κορδονια' αλλα μου δειχνει ολα τα ασχετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα αναζήτηση με: o'neill summer shoes 

 

και βρήκα πχ αυτά:

 

http://www.zappos.com/oneill-reactor-reef-boot-black-coal?zfcTest=fcl%3A0

 

είναι πάνω κάτω σαν τα δικά σου αλλα μου κάνουν πιο πολύ για θάλασια σπορ δεν ξέρω.

 

anyway ψάξου με όρους: καλοκαιρι, παπουτσι, κλειστο κτλπ στο  google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανε πολλα χρονια και δεν θυμαμαι πια ποσο κόστιζαν.

Ομως, δεν εχει τυχει να δω κατι παρομοιο στην αγορα, τουλαχιστον οπου ετυχε να κοιταξω, και λεω, δεν ψαχνω και στο internet που υπαρχουν τα παντα;

Ομως αν κυκλοφορουν οντως καποιες μαρκες παρομοια, πρεπει να ξερει κανεις πως να τα ζητησει/αναζητησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κατι timberland τετοια απο στοκατζιδικο(2 ευρω παπουτσι) και ειναι μανα για το περπατημα,γιατι δεν κοιτας σε τιποτα dexim η migato ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dexim δεν βλεπω να εχει κατι, διχως κορδονια.

Migato εχει μερικά. Δεν γραφει τιμές ομως στο site τους,

http://www.migato.gr/gr/collections/collection/products/?col=32&gen=64&cat=138#2911

Ποσο πανε οι τιμες σε αυτα, περιπου που παιζουν, εχει κανεις καμια ιδεα;



εχω κατι timberland τετοια απο στοκατζιδικο(2 ευρω παπουτσι) και ειναι μανα για το περπατημα,γιατι δεν κοιτας σε τιποτα dexim η migato ?

 

Μου δινεις κανενα link ή καμια εικονα απο τα timberland σου, να τα αναζητησω; Δεν θα τα βρω σιγουρα 2ευρω, αλλα ψαχνοντας κατι μπορω να βρω. Ειδικα τα timberland χτυπανε και τις τιμες στο ebay και εχω πιθανοτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dexim δεν βλεπω να εχει κατι, διχως κορδονια.

Migato εχει μερικά. Δεν γραφει τιμές ομως στο site τους,

http://www.migato.gr/gr/collections/collection/products/?col=32&gen=64&cat=138#2911

Ποσο πανε οι τιμες σε αυτα, περιπου που παιζουν, εχει κανεις καμια ιδεα;

Απο ενα δοκιμαστικο που ειχα κανει στην μιγκατο χωρις να θυμαμαι τοσο καλα την πολιτικη τιμολογισης πιστευω γυρω στα 50 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ενα δοκιμαστικο που ειχα κανει στην μιγκατο χωρις να θυμαμαι τοσο καλα την πολιτικη τιμολογισης πιστευω γυρω στα 50 ευρω.

thanks!

 

οριστε

 

Να σαι καλα!

Οντως, ιδιο στυλ με τα δικα μου.

Δεν μπορω να το βρω στο site τους ομως.

http://shop.timberland.com/family/index.jsp?page=1&size=33&sort=&categoryId=4032168

Καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον λινκ που ποσταρα αν δεις, οπου εχει ολα τα τωρινα παπουτσια τα ανδρικα της timberland, δεν βλεπω κατι.

Το ψαχνω.

Αντε τωρα να εντοπισω αναμεσα σε εκατονταδες παπουτσια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...