Προς το περιεχόμενο

προβλημα με chrome


thanasis.13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα , χρησησμοποιω τον chrome ως browser.Μεχρι εχθες οταν τον ανοιγα εβγαζε ως homepage μια οθονη οπου βρησκονται οι πιο συχνες σε επισκεψιμοτητα σελιδες σου και στην επομενη επιφανεια  το google gmail κλπ. αυτα σε μικρα παραθυρα. Εκανα εγκατασταση ενως προγραμματος και μου εβαλε ως homepage δικη του μηχανη .Μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να εχω την προηγουμενη οθονη και να βγαλω αυτη την μ@@@@κια απο hamepage .?????? thanks

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα , αλλα σου δινει την δυνατοτητα να βαλεις μια συγκεκριμενη σελιδα και οχι τηνγενικη σελιδα που εβγαινε πριν στον chrome  την οποια δεν την αβαλα εγω ,την ειχει προεγκατεστιμενη obrowser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν εγκατέστησες το πρόγραμμα, δεν πρόσεξες ότι είχε τσεκαρισμένη και την εγκατάσταση της νέας μηχανής. Γιαυτό χρειάζεται να προσέχουμε πολύ κάθε φορά που εγκαθιστούμε νέα προγράμματα.

 

Ένα σίγουρο προγραμματάκι που αφαιρεί όλα τα ανεπιθύματα αυτού του είδους είναι το adwcleaner.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον προς ενημερωση , κατεβασα adwcleane μου εκανε delete παρα πολλα αρχεια  , ελπιζω αχρηστα γιατι δεν καταλαβαινα ΧΡΙΣΤΟ :mellow: . Παντως την εκανε την δουλεια του. THANKS  :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που εκανα delete  μεσο adwcleaner καθε φορα που ανοιγω το laptop ( windows7) βγαινει το παρακατω μηνυμα: Παρουσιαστηκε σφαλμα κατα την εναρξη του C:/user/ ΘΑΝΑΣΗΣ/appdata/roaming/badsolutions/shared/ NT Redirect.dll .Δεν ειναι δυνατο να εντοπιστει η καθορισμενη λειτ. μοναδα. Εχετε καποια ιδεα τι μπορει να σημαινει αυτο και πως μπορω να το λυσω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο δικό μου pc δεν υπάρχει φάκελος .../badsolutions/shared

που σημαινει ? οτι πρεπει να εχω τετοιο φακελο ? και εαν δεν χρειζεςται πως μπορω να βγαλω αυτο το μηνυμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...