Προς το περιεχόμενο

Επιλογη (ενος) καταστηματος για αγορα υπολογιστη


Godar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας γνωστες!

Θα ηθελα τη βοηθεια σας ωστε να επιλεξω ΕΝΑ καταστημα κ να γινει η αγορα ενος pc απο εκει που να κανει συνθεση,κ να το παραδωσει συναρμολογημενο κ σεταρισμενο με win

 

Το ξερω οτι θα βγει ακριβοτερο κ δεν θα εχει την ποικιλια του σκρουντζ αλλα πρεπει να γινει απο ενα καταστημα

 

Αφηνουμε απ' εξω digital master,visionstudio γιατι μου φαινεται λιγο ακυρο να παρω ολοκληρο pc απο επαρχια ενω ειμαι Αθ

ηνα,να παιρνα καμια καρτα η κατι αλλο ναι,αλλα ολοκληρο pc χλωμο

 

Επισης απο Αθηνα τα: Computerbeast,Mgmanager,you.gr απο οσο ξερω δεν κανουν συνθεσεις κ συναρμολογηση (διορθωστε με αν κανω λαθος για καποιο καταστημα απο αυτα)

 

Τι μενει? τα:

e-shop,msystems,e-gate

Επισης εδω συμπληρωστε αν δεν εβαλα καποιο καταστημα που να παραδιδει κομπλε

Απο τα e-shop,msystems,e-gate κ οποιο αλλο συμπληρωσετε λοιπον

ΔΕΝ θελω γνωμες του στυλ παραγγειλα κατι κ μου ηρθε αυθημερον!

Αλλα επειδη με ενδιαφερει πολυ το after sale support με ενδιαφερει αν καποιος του ετυχε DOA,RMA κ στραβη γενικοτερα,ενα αυτο κ δευτερον που θα στελνατε απο τα καταστηματα που αναφερω εναν κολλητο σας ή συγγενη σας να παρει pc

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το e-shop ακομα δεν εχω βγαλει ακρη ακομα,μπορει να ορθοποδησε,μπορει σε μερικους μηνες να παει ακλαυτο,αυτο ειναι μεγαλο προβλημα

 

Για το Msystems το μειον του ειναι η μικρη ποικιλια σε σχεση με αλλα καταστηματα του χωρου

 

Το e-gate? Υπαρχει αλλο καταστημα που αφησα εκτος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζω συχνά πυκνά από το E-Gate. Την μια και μοναδική φορά που χρειάστηκα το after sales support τους για μια ελαττωματική VGA, ήταν άψογοι σε όλα. Την πήγα στο κατάστημα τους και σε 4 μέρες μου είχει γίνει αντικατάσταση.

 

Bonus ότι οι υπάλληλοι ξέρουν για τι μιλάνε και δεν σου λένε μπούρδες απλά για να πουλήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Millennium το e-gate δεν το εχεις σχολιασει καθολου

Δεν το γνωριζεις καθολου προσωπικα ή μεσω γνωστων,ή δεν εχεις καλη αποψη για αυτο?

 

Και εχεις να συμπληρωσεις καποιο αλλο καταστημα στη λιστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mgmanager ήταν καλό επίσης αλλά δεν έχω εικόνα πως τα πάει τελευταία (και θες να συναρμολογούν).Για το e-gate δεν έχω εμπειρία ο ίδιος.Έχει αγοράσει φίλος ο οποίος δεν έμεινε ευχαριστημένος αλλά μπορεί να τύχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός από το eshop μιλάω από προσωπική εμπειρία γι αυτό το βγάζω στην άκρη  msystem και egate τα θεωρό από τα καλά μαγαζιά έχω πάρει  αρκετά πράματα και από τα δυο μαγαζιά και έχω μήνη ευχαριστημένος και κάποια στιγμή που χρειάστηκα  το σέρβις  σε   ένα από τα δυο μαγαζιά η ανταπόκριση ήταν άμεση ως προς τον ελέγχον του προϊόντος  και  την αντικατάσταση του κατά την γνώμη μου είναι από τα τοπ μαγαζιά στην αθηνα για υπολογιστές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού επιμένεις για e-gate γιατί δεν μιλάς ο ίδιος μαζί τους (από κοντά ακόμα καλύτερα) για να κόψεις συμπεριφορές-καταστάσεις και να κρίνεις μόνος σου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...