Προς το περιεχόμενο

αγορα εκτυπωτη


boulosto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας θα ήθελα να αγοράσω εκτυπωτή.
Ειμαι φοιτητης και θα ηθελα να εκτυπωνω διαφορα οπως σημειωσεις εργασιες κτλ θελω εναν εκτυπωτη πιστευω πως 120-150 ευρώ είναι πολύ καλά θέλω να μου πείτε και εσείς την γνώμη σας για την τιμή.
1. θέλω εκτύπωση
2. αντιγραφή και εκτύπωση από σημειώσεις άλλων ατόμων
3. οικονομικός (τα αναλωσιμα του)
4. να μην βάζω εγώ μια μια τις σελίδες γιατί από μια μάτια που έριξα είδα πως έχει και τέτοιους εκτυπωτές αν δεν κάνω λάθος ADF
5.ασπρόμαυρο laser

Προαιρετικά:
wifi,ethernet,αυτόματη αντιγραφή διπλής όψης,εκτύπωση διπλής όψης γιατί πιστεύω είναι στην οικονομία και ότι άλλο πιστεύεται ότι είναι κάλο.

Από μικρή έρευνα που έκανα πιστεύω πως καλύτερα είναι laser θέλω να με βοηθήσετε είναι πολύ ανάγκη γιατί έχω δώσει ήδη πολλά λεφτά στα βιβλιοπωλεία.

Η ποιότητα δεν με ενδιαφέρει τόσο πιστεύω. Οι εκτυπώσεις μου για τα επόμενα 2 χρονιά λογικά θα φτάσουν πάνω από 8000 και παραπάνω οπότε θέλω και οικονομια.

Μπορείς να μου προτείνει κανένα μηχάνημα και τι μάρκα αν γίνεται γιατί ο καθένας προτείνει την δικιά του εμπειρία..


ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν από laser εκτυπωτές δεν έχω ιδέα αλλά θα σου έλεγα να ρίξεις μίά ματιά στα online reviews.(π.χ. http://reviews.cnet.com/best-laser-printers/ ) Δίνεις αρκετά χρήματα και μπορείς να πάρεις κάτι πολύ καλό. Στο θέμα της οικονομίας πάντως τίποτα δε συγκρίνεται με τα καταστήματα φωτοτυπικών πιστεύω όπου τυπώνεις για απίστευτα μικρά ποσά. Για παράδειγμα στη Σόλωνος τυπώνεις 150 σελίδες με 6 ευρώ. 

Γενικά όσο πιο φτηνός είναι ένας εκτυπωτής τόσο πιο ακριβό είναι το κόστος εκτύπωσης ανά σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HP - ίσως τον P 1102 - πάμφθηνος - εξαιρετικός - και το κυριότερο θα βάζεις αναγομωμένο toner απο το πλαίσιο ή οποιοδήποτε άλλο κατάστημα (πάντως πάρε μόνο laser απαραίτητα μονόχρωμο και απαραίτητα φθηνό - θα κάνεις τη δουλειά σου τέλεια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8600 hp,απο οτι λενε αρκετα φτηνος στα μελανια και ηταν(μπορει να ειναι και τωρα) και με 3 χρονια εγγυηση αν γραφτεις στην hp.εγω προσωπικα περιμενω να δω μηπως βγει το πιο καινουργιο μοντελο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...