Προς το περιεχόμενο

Vodafone -ΔΩΡΕΑΝ Μobile Internet- 25/12/2013-1/1/2014


basilis5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έλαβα  μήνυμα για το εξής:

 

http://www.vodafone.gr/portal/free

 

 

H Vodafone και φέτος τα Χριστούγεννα προσφέρει αυτόματα και εντελώς δωρεάν Mobile Internet σε όλους τους συνδρομητές της, από τις 25 Δεκεμβρίου έως και 1η Ιανουαρίου, για να σερφάρουν ξέγνοιαστα από το κινητό, το laptop και το tablet τους για χρήση έως 1GB

 

 

Αναλυτικές πληροφορίες

Κλείσιμο Αναλυτικές πληροφορίες content

  • Η προσφορά ενεργοποιείται αυτόματα και ισχύει από τις 25/12/2013 στις 00:01 μέχρι 1/01/2014 στις 23:59, για νέους και υπάρχοντες συνδρομητές Συμβολαίου (ιδιώτες & επαγγελματίες), Καρτοπρογράμματος, Καρτοκινητής, Vodafone Mobile Broadband & Vodafone Internet 4Sharing.
  • Οι συνδρομητές Καρτοκινητής απαιτείται να έχουν πραγματοποιήσει ανανέωση χρόνου ομιλίας οποιασδήποτε αξίας έστω και μια φορά, από τη στιγμή που ενεργοποίησαν το πακέτο σύνδεσης.
  • ‘Ολοι οι συνδρομητές Vodafone, θα λάβουν ενημερωτικό SMS όταν φτάσουν στο 80% και 100% της κατανάλωσης του 1GB
  • H προσφορά ισχύει για χρήση Mobile Internet μόνο εντός Ελλάδος
  • Εάν ο συνδρομητής ξεπεράσει το 1GB, τότε:
    • Για τους συνδρομητές που έχουν ενεργοποιημένο πακέτο δεδομένων ή πρόγραμμα χρήσης που έχει ενσωματωμένο όγκο, ξεκινά η κατανάλωση των διαθέσιμων ΜΒ του προγράμματος τους.
    • Για τους συνδρομητές που δεν έχουν ενεργοποιημένο πακέτο δεδομένων ή πρόγραμμα χρήσης που να έχει ενσωματωμένο όγκο, ξεκινά η χρέωση για χρήση internet σύμφωνα με τα όσα ορίζονται στο πακέτο που θα επιλέξουν. Ειδικότερα για τους συνδρομητές που χρησιμοποιούν το πρόγραμμα «Internet ΟΛΗ ΜΕΡΑ» θα χρεωθούν με 1 euro ανά ημέρα χρήσης.
  • Με σκοπό τη διασφάλιση ποιότητας του δικτύου της και την καλύτερη δυνατή εμπειρία των συνδρομητών της, η Vodafone δύναται να επαναπροσδιορίσει την ονομαστική ταχύτητα πρόσβασης στο 3G/4G δίκτυό της.
  • Από την προσφορά εξαιρούνται τα προγράμματα Vodafone ΚαρτοInternet, M2M, Telemetry καθώς και τα προγράμματα Vodafone Mobile Broadband με μηδενικό πάγιο.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά ισχύει και στο 3g ιντερνετ φοιτητικό?

λες να την πατήσουμε και να μην ισχύει? Καλά εγώ για tethering το θέλω πιο πολύ γιατί από κινητό σιγά μη χαλάσεις 1gb σε μια εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά ισχύει και στο 3g ιντερνετ φοιτητικό?

Το καλοκαιρι που ειχαν δωσει 5gb εδωσαν και στο φοιτητικο. Το ιδιο θα ισχυει και τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όχι μόνο internet

 

H VODAFONE ΣOY EYXETAI XPONIA ΠOΛΛA & ΣOY KANEI ΔΩPO AΠEPIOPIΣTH OMIΛIA & SMS ΠPOΣ OΛA TA EΘNIKA KINHTA/ΣTAΘEPA & 1GB INTEPNET AΠO 25/12-01/01. MIΛA EΛEYΘEPA!

Νομιζω οτι η ομιλια και τα sms ειναι μονο για RED

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα από τα κινητα που εχουμε σε εναν ενιαιο λογαριασμο δεν εχει RED. Καλο θα ειναι να το τσεκαρουν ολοι για να μην παρω κανενα στο λαιμομου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα εχω red, και σημερα μου ηρθε μηνυμα. Στην αδερφη μου ομως ηρθε επισης μηνυμα που δεν εχει red.

 Το ιδιο και σε ενα καρτοσυμβολαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...