Προς το περιεχόμενο

Αγορα iNew V3 Ultrathin Smartphone


kataramenos32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες επειδη στο αλλο θεμα δεν ειδα ανταποκριση ειπα να ανοιξω καινουριο.Ενδιαφερομαι να αγορασω αυτο το κινητακι http://www.minideal.net/inew-v3-ultrathin-smartphone-with-5-0-inch-gorilla-glass-ogs-screen-quad-core-1gb-16gb-3g-nfc-otg.html

 

Καταρχας θελω να ρωτησω για το minideal αν ειναι αξιοπιστο γιατι δεν εχω ξαναγορασει απο κινα μερια.Να προσθεσω οτι εχω ηδη note 2 και ξερω και καποια πραγματα απο smartphone οποτε δεν σκαω αν υπαρχει κατι λιγο καλυτερο σε αποδοσεις κτλ γτ το θελω για 2η συσκευη.Αν καποιος ομως ξερει καποια συσκευη στα ιδια χρηματα αντιστοιχα ωραια εμφανησιακα ας την προτεινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, προσωπικά δε το κατέχω με κινέζικα smartphone - έχω προσωπική άποψη μεν από reviews, rumors και γνωστούς users, όχι όμως προσωπική εμπειρία χρήσης. Θα ρωτήσω ένα φίλο που είναι "chinese lover" (έχει πάρει για όλο του το σόι smartphone από εκεί :P) και θα σου πω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ωραιο το βλεπω....τωρα για το σαιτ και εγω εχω κατι γνωστους.....ακυρο αλλα το usb port από πανω μερια δεν δυσκολευει λιγο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ωραιο το βλεπω....τωρα για το σαιτ και εγω εχω κατι γνωστους.....ακυρο αλλα το usb port από πανω μερια δεν δυσκολευει λιγο;;;

Μπα δεν με απασχολει καθολου.Καντε βρε παιδια ενα καλο και ρωτηστε να μαθουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο myphone.gr το θεμα για το INEW V3 εχει ηδη φτασει τις 27 σελιδες. Μερικοι ελληνες χρηστες το εχουν ηδη παραλαβει. Πιστευω θα ηταν καλυτερο να κανεις απο κει μια βολτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο myphone.gr το θεμα για το INEW V3 εχει ηδη φτασει τις 27 σελιδες. Μερικοι ελληνες χρηστες το εχουν ηδη παραλαβει. Πιστευω θα ηταν καλυτερο να κανεις απο κει μια βολτα.

Ευχαριστω πολυ ρε φιλε δεν το ειχα ψαξει καθολου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update:

 

Το φιλαράκι μου - μου απάντησε ότι σύμφωνα με την εμπειρία του και με ψάξιμο που έκανε "Δεν αξίζει, να μην το πάρει" και μου έστειλε και ένα σύνδεσμο, με ψηλο-fail review. http://www.youtube.com/watch?v=yyLDOrgLais

 

 

Ελπίζω να βοήθησα - καλή επιλογή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Αγαπητέ όλους

Αυτό είναι Katherine από MinideDearl.net, είμαι πρώτη φορά σε αυτό το φόρουμ, είμαι πολύ ευτυχής να σας βοηθήσει να επιλέξετε ικανοποιημένοι κινητά τηλέφωνα σας, εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με MiniDeal ή Προϊόντα σε Minideal.net pls προσθέστε skype μου: katherine19872008, Thanks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ όλους
Αυτό είναι Katherine από MinideDearl.net, είμαι πρώτη φορά σε αυτό το φόρουμ, είμαι πολύ ευτυχής να σας βοηθήσει να επιλέξετε ικανοποιημένοι κινητά τηλέφωνα σας, εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με MiniDeal ή Προϊόντα σε Minideal.net pls προσθέστε skype μου: katherine19872008

sorry,  its minideal.net 

 

Αγαπητέ όλους
Αυτό είναι Katherine από MinideDeal.net, Αυτή είναι η πρώτη μου φορά σε αυτό το φόρουμ, θα είμαι ευτυχής να σας βοηθήσει να επιλέξετε ικανοποιημένοι κινητά τηλέφωνα σας, εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με MiniDeal ή Προϊόντα σε Minideal.net pls προσθέστε skype μου: katherine19872008
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα και το εδωσα σε φιλο που τρελλαθηκε με το κινητο,το παραγγειλα και παλι για μενα,στις λιγες μερες που το ειχα το μονο μειον ηταν η μικρη μπαταρια που ομως εβγαζε την μερα,λογικα θα κραταει περισσοτερο μετα απο μερικες φορτισεις,πολυ ομορφη οθονη gps με αμεση ανταποκριση,η καμερα του απο τις πιο καλες για κινας κινητο,καλος ηχος,το πηρα απο το to2c αλλα το πουλανε πλεον ολα τα κινεζικα,το to2c δινει και μια καρτα μνημης 32gb h εκπτωση 15 δολλαριων με κωδικο INEWV3,Η ΕΚΠΤΩΣΗ δινεται στην προσφορα διχως καρτα μνημης 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...