Προς το περιεχόμενο

Καταστηματα Η/Υ στην θεσσαλονικη ????


jose

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα ' date=' ξερεται που υπαρχουν καταστηματα Η/Υ στην θεσ/νικη

που να εχετε μεινει ευχαριστιμενοι ??

 

αν ξερετε και τηλ καλο θα ηταν...

thanks[/quote']

Σε αλφαβητικη σειρα (λατινικου)

 

kisware

http://www.kisware.gr

πλαισιο

http://www.plaisio.gr

zeroone

http://www.zeroone.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αγοραζα ανεκαθεν απο το Πλαισιο και ποτε μου δεν ειχα το παραμικρο προβλημα... Βεβαια υπηρξα τυχερος, δεν μου βγηκε ποτε μα ποτε προβληματικο καποιο προϊον οποτε δεν ξερω πώς θα αντιδρουσαν αν ζητουσα service ή αντικατασταση...

 

Τωρα που αγοραζω καινουρια οθονη ειπα να παω στη Zeroone ετσι για αλλαγη και επειδη ακουσα καλα λογια... Η παραγγελια εγινε στις 10 Αυγουστου και ακομα δεν με εχουν παρει τηλεφωνο... Θα παω σε λιγο να δω μηπως εγινε καμια στραβη οταν εγραψαν τον αριθμο μου και δεν με βρισκουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι αποφευγω το zeroone,1)ποτε απο οσες φορες εχω παει δεν εχω βρει κατι ετοιμοπαραδοτο 2) μια φορα που ειχα παραγγειλει μια 9700pro ενω στην αρχη μου ειχαν πει οτι θα μου την εχουν ετοιμη σε 3 μερες τελικα εκαναν πολυ παραπανω 3)μια φορα που ενδιαφερομουνα για ram μου ελεγαν κατι τρελα πραγματα για το αν ταιριαζει η συγκεκριμενη μνημη που ηθελα με την μητρικη (αυτοι ελεγαν οτι μαλλον δεν κανει) και επειδη φυσικα δεν την ειχαν ετοιμοπαραδοτη πηγα στο ματσουκα την αγορασα αμεσως και φυσικα κανενα προβλημα συμβατοτητας με τη μητρικη μου,παντως πρεπει να σημειωσω οτι εχει καλες τιμες.Εγω κυριως αγοραζω απο τον ματσουκα στη μητροπολεως,καλουτσικες τιμες,σχεδον παντα οτι εχω ζητησει το εχει την ιδια στιγμη και μια φορα που ειχα προβλημα με ενα CD-RW που ηταν εντος εγγυησης μου το αντικατεστησαν μετα απο λιγο καιρο με ενα ανωτερο μοντελο.Γενικως φαινονται ατομα που γνωριζουν το αντικειμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά προτιμώ το INFOVET που βρίσκτεται επί της Εθνικής Αμύνης, απέναντι περίπου από τα Goodys. Έχω αγοράσει 4-5 υπολογιστές, καθώς και αρκετά εξαρτήματα και οι τιμές του ειναι πολύ καλές ενώ παράλληλα έχει πολύ καλή εξυπηρέτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μια φορά που πήγα στον Ματσούκα μου έδωσε την εντύπωση ότι μου έκανε χάρη και μόνο που μου απάντησε μια τιμή που τον ρώτησα...

 

Πολύ νευρόσπαστος μου φάνηκε. Φαντάσου να πήγαινα και με χαλασμένο εξάρτημα για αλλαγή!...

 

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μια φορά που πήγα στον Ματσούκα μου έδωσε την εντύπωση ότι μου έκανε χάρη και μόνο που μου απάντησε μια τιμή που τον ρώτησα...

 

Πολύ νευρόσπαστος μου φάνηκε. Φαντάσου να πήγαινα και με χαλασμένο εξάρτημα για αλλαγή!...

 

σ'αυτο συμφωνω 1000%,πιο κακοδιαθετο ανθρωπο δεν εχω ξαναδει,γι'αυτο παντα απευθυνομαι στα αλλα παιδια που ειναι στο μαγαζι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε, ναι οντως... Όταν μπαίνεις στο μαγαζί του, νιώθεις οτι τον ενοχλείς!

Πάντως απο τιμές πάει αρκετά καλά...Εγώ το 90% των αγορών μου τις κάνω απο Infovet Applications στην Εθν. Αμύνης λίγο κάτω από τη βιβλιοθήκη. Πολύ καλές τιμές και στοκ, και, και, και.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά τον ματσούκα, η προτιμώ να απευθύνομαι στην όμορφη δεσποινίδα που δουλεύει εκεί....;)

Έπαθα πλάκα μόλις είδα τέτοια δεσποινίδα να δουλεύει σε μαγαζί με υπολογιστές...

Πάρα πολύ καλό.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...