Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη οθονης λαπτοπ...ΠΩΣ? Ή που???


kavaliotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσπασε το εσωτερικο της οθονης του λαπτοπ μου εδω και αρκετο καιρο και ευτυχως βρηκα οθονη για να την αντικαταστησω. Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω πως να την αλλαξω. Το λαπτοπ ειναι ενα Compaq Presario 1200XL-118 και ειναι εκτος εγγυησης εννοειται μιας και το εχω αρκετα χρονια. Επειδη δεν βλεπω να την αλλαζω μονος μου (εκτος και αν βοηθησει καποιος), ξερετε κανενα μαγαζι στην Θεσσαλονικη που να κανει τετοιες επεμβασεις ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΟΚΕΦΑΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΦΤΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mpaaa megale polla zitas!

to 8ema einai oti an psakseis sto net 8a vreis pws allazei alla einai arketa epikoindino!kalitera na to pas sthn antiiprosopia!8a soy kostisei ligaki alla den nomizw na soy paroyn kai toso polla afoy exeis vrei hdh adalaktiko!

 

it's up to you!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kavaliotis, πρώτα δες στο internet μήπως και κυκλοφορεί αντίγραφο του εγχειρισίου του φορητού σου, σε sites και forums σχετικά με τον κατασκευαστή κτλ.

 

Αν το βρεις, δεν είναι τίποτα δύσκολο να κάνεις πλήρη αποσυναρμολόγιση ενός φπρητού. Εγώ είχα βρει για τον HP XE3-GC μου το πλήρες εγχειρήδιο του "service manual" και επειδή χρειάστηκα ένα ανταλακτικό για την τοποθέτηση του σκληρού δίσκο του είχε αναλυτικά και τον κωδικό για το κάθε εξάρτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...
Thanks για την πληροφορία anyway. Μόνο που έχουν περάσει 5 χρόνια από τότε...

ΚΑΙ το γεγονος οτι εκρυψε μονο το 1 λινκ ? ;););) μαλλον καποιος googlarei :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. · Κρυμμένο από Hal9000, 28 Μαΐου 2012 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Hal9000, 28 Μαΐου 2012 - Δεν έχει δοθεί λόγος

Είμαστε ΕΛΛΗΝΙΚΗ εταιρία με έδρα την Αθήνα.Όλες οι οθόνες είναι ORIGINAL , ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ και ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΕΣ στο κατάστημα μας . Είμαστε οι μοναδικοί στην Ελλάδα που δίνουμε ΕΓΓΥΗΣΗ 2 ΧΡΟΝΙΑ έχοντας πάντα τις χαμηλότερες τιμές και την υψηλότερη ποιότητα ISO 13406-2. Εαν χρειάζεστε την δική μας βοήθεια για την αντικατάσταση,μπορούμε να το κάνουμε σε 15 λεπτά (για τα περισσότερα μοντέλα) και η χρέωση είναι 25€ . Δεν γνωρίζετε ποια οθόνη ταιριάζει στο δικό σας laptop; Κανένα πρόβλημα,είμαστε πάντα πρόθυμοι να σας εξυπηρετήσουμε τηλεφωνικά ή μέσω email . Μπορείτε να παραγγείλετε και μέσω του eshop μας με ΔΩΡΕΑΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ & ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΡΓΑΣΙΜΗ Email: [email protected] Eshop: http://eshop.itsys.gr Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν το ΦΠΑ 23%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...