Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα! Όσοι ψάχνεστε με travel hacking, ίσως σας ενδιαφέρει μια περίπτωση για εξευτελιστικά φθηνό ταξίδι στη Σεούλ. Προσοχή, υπάρχει πάντα πιθανότητα να ακυρωθούν τα εισιτήρια και να σας επιστραφούν τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι να παω πρωτη φορα μηλο το καλοκαιρι,θελω γνωμες για το που να μεινω..αδαμα,πλακα! γενικα γνωμες!

Πάρε το φίλο μου τον Βελετα τλφ στον Αδαματα, τα δωμάτια είναι καταπληκτικά ζήτα ενα απο τα επανω.

http://www.booking.com/hotel/gr/veletas-rooms.el.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον θα παω στις 21 του μηνος μονος Γλασκωβη και θα ηθελα μερικες πληροφοριες για το τι να δω και επισης επειδη δεν εχω κλεισει ακομα διαμονη, βλεπω στο νετ οτι εχουν αρκετους ξενωνες εκει και μαλιστα σε τσιμπημενες τιμες. ξερει κανεις για κανα καλο σχετικα κεντρικο ξενοδοχειο για 5 βραδια απο 350-450?

επισης απο το αεροδρομιο και πισω πας ευκολα η αξιζει να παρεις ταριφα?

 

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον θα παω στις 21 του μηνος μονος Γλασκωβη και θα ηθελα μερικες πληροφοριες για το τι να δω και επισης επειδη δεν εχω κλεισει ακομα διαμονη, βλεπω στο νετ οτι εχουν αρκετους ξενωνες εκει και μαλιστα σε τσιμπημενες τιμες. ξερει κανεις για κανα καλο σχετικα κεντρικο ξενοδοχειο για 5 βραδια απο 350-450?

επισης απο το αεροδρομιο και πισω πας ευκολα η αξιζει να παρεις ταριφα?

 

ευχαριστω εκ των προτερων

ποσες μερες θα πας? Με 10€ πηγαινε ελα πας και εδινβουργο μια ωρα δρομο μακρια και ειναι κ πιο ωραια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να ρωτησω για να αγορασω ενα ταξιδιωτικο οδηγο πολυ καλο με θεμα την ελλαδα αλλα στα ισπανικα.do you know anything ρε?! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσες μερες θα πας? Με 10€ πηγαινε ελα πας και εδινβουργο μια ωρα δρομο μακρια και ειναι κ πιο ωραια

6 μερουλες θα κατσω. σωπα ρε μονο 10 ευρω πηγαινε ελα? απο που? μπορει να παω την τελευταια μερα που θα μαι και χωρις παρεα μια τσαρκα.

επισης στις διαστασεις βαλιτσας εχω μια κινεζικη και ψηλωνει πολυ στο χερι επειδη εχει ψηλο πατο και την μετρησα και βγαινει τερμα κατω γυρω στα 55 αλλα δεν τα ξεπερναει στα αλλα δυο ειμαι οκ 38 απο τα 40 και 18 απο τα 20. παντως δειχνει μεγαλη η κινεζικη και με αγχωνει αλλα δεν πιστευω να εχω θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα πιο όμορφα ταξίδια μου ήταν αυτό συο Εδιμβούργο .

Εχω απωθημένο τη Γλασκωβη γιατι την αφήσαμε για προτελευταία μέρα για ημερήσια και εν τέλει δεν πήγαμε.με το τρένο πας , εχει αρκετά συχνά δρομολόγια .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 μερουλες θα κατσω. σωπα ρε μονο 10 ευρω πηγαινε ελα? απο που? μπορει να παω την τελευταια μερα που θα μαι και χωρις παρεα μια τσαρκα.

επισης στις διαστασεις βαλιτσας εχω μια κινεζικη και ψηλωνει πολυ στο χερι επειδη εχει ψηλο πατο και την μετρησα και βγαινει τερμα κατω γυρω στα 55 αλλα δεν τα ξεπερναει στα αλλα δυο ειμαι οκ 38 απο τα 40 και 18 απο τα 20. παντως δειχνει μεγαλη η κινεζικη και με αγχωνει αλλα δεν πιστευω να εχω θεμα.

με λεωφορείο θα πας είναι το πιο φθηνό και σε αφήνει στο κέντρο της πόλης ......μια μέρα είναι λίγο για Εδιμβούργο θέλει τρέξιμο να δεις κάτι παραπάνω (η γλασκωβη έχει πολύ λίγα πράγματα να δεις) ...Γλασκώβη να βγάλεις κάρτα για τα λεωφορεία μην πάρεις μετρό δεν αξίζει (η ώρες στο google maps είναι του much , κέντρο-γήπεδο celtic 15λεπτά παρασκευή πρωί) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σκέφτομαι για Μόναχο και Γενεύη για αρχές Μαΐου! Έχω φίλους και στις 2 πόλεις που θα με φιλοξενήσουν :D Βέβαια Μόναχο έχω ξαναπάει, αλλά όχι άνοιξη! Έχετε προτάσεις σχετικά με το τι μπορώ να δω σε κάποια απ τις 2??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνουμε προορισμό για πρωτομαγιά (4ήμερη εκδρομή). Να έχει όμορφη φύση -δάση, λίμνες, ποτάμια, να είναι Ελλάδα και ιδανικά εύκολα προσβάσιμο από το αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης/Αθήνας. Υπάρχουν προτάσεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνουμε προορισμό για πρωτομαγιά (4ήμερη εκδρομή). Να έχει όμορφη φύση -δάση, λίμνες, ποτάμια, να είναι Ελλάδα και ιδανικά εύκολα προσβάσιμο από το αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης/Αθήνας. Υπάρχουν προτάσεις; 

 

Λίμνη Πλαστήρα

Ζαγοροχώρια

Τζουμέρκα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...