Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θελουμε να παμε Ζακυνθο γυρω στο τελος Ιουνιου.Εχετε κατι να μας προτεινετε(ξενοδοχειο,δωματια);Κανα καλο site;Δυο ατομα,για εφτα ημερες λεμε.

 

Για ξενοδοχεία/δωμάτια booking.com, το καλύτερο

Εναλλακτικά airbnb που αναφέρθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, στο booking.com πως μπορω να κανω αναζητηση ξενοδοχειων σε συγκεκριμενη περιοχη;

Δεν βρισκω κατι τετοιο και μου κανει εντυπωση.

Να δηλωσω πολη και να μου βγαλει τι υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, στο booking.com πως μπορω να κανω αναζητηση ξενοδοχειων σε συγκεκριμενη περιοχη;

Δεν βρισκω κατι τετοιο και μου κανει εντυπωση.

Να δηλωσω πολη και να μου βγαλει τι υπαρχει.

 

Φάτσα φόρα το έχει, στο πορτοκαλί πλαίσιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φάτσα φόρα το έχει, στο πορτοκαλί πλαίσιο

 

Μαλλον φταιει που εψαχνα για ξενοδοχεια στο 'Χαιδαρι', και δεν εχει τιποτε. Θα ερθουν καποιοι συγγενεις για μια κοινωνικη υποχρεωση και βολευε το Χαιδαρι σαν περιοχη για να μεινουν, αλλα μαλλον δεν υπαρχει ουτε για δειγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρήγορη ερώτηση: το Όσλο έχει τίποτα να δεις; Έχω επιλογή μεταξύ των εξής 2 πτήσεων:

 

α. Απευθείας πτήση στον προορισμό μου, κόστος 230 ευρώ.

β. Ανταπόκριση με ενδιάμεσο σταθμό Όσλο, που απαιτεί και διανυκτέρευση εκεί, κόστος 130 ευρώ.

 

Σκέφτομαι το β, δεδομένου ότι με ξενοδοχείο θα μου κοστίσει το ίδιο, αλλά θα έχω και 5-6 ώρες να χαζέψω την πόλη. Επειδή όμως θα είναι και μια σχετική ταλαιπωρία, σκέφτομαι αν αξίζει τον κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρήγορη ερώτηση: το Όσλο έχει τίποτα να δεις; Έχω επιλογή μεταξύ των εξής 2 πτήσεων:

 

α. Απευθείας πτήση στον προορισμό μου, κόστος 230 ευρώ.

β. Ανταπόκριση με ενδιάμεσο σταθμό Όσλο, που απαιτεί και διανυκτέρευση εκεί, κόστος 130 ευρώ.

 

Σκέφτομαι το β, δεδομένου ότι με ξενοδοχείο θα μου κοστίσει το ίδιο, αλλά θα έχω και 5-6 ώρες να χαζέψω την πόλη. Επειδή όμως θα είναι και μια σχετική ταλαιπωρία, σκέφτομαι αν αξίζει τον κόπο.

 

Πήγαινε μέσω Όσλο αν δεν έχεις θέμα με τις ημ/νιες. Επίσης, κοιμήσου στο αεροδρόμιο ώστε να γλυτώσεις το ξενοδοχείο και να μην αγχώνεσαι το πρωί για το αν θα προλάβεις την πτήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρήγορη ερώτηση: το Όσλο έχει τίποτα να δεις; Έχω επιλογή μεταξύ των εξής 2 πτήσεων:

 

α. Απευθείας πτήση στον προορισμό μου, κόστος 230 ευρώ.

β. Ανταπόκριση με ενδιάμεσο σταθμό Όσλο, που απαιτεί και διανυκτέρευση εκεί, κόστος 130 ευρώ.

 

Σκέφτομαι το β, δεδομένου ότι με ξενοδοχείο θα μου κοστίσει το ίδιο, αλλά θα έχω και 5-6 ώρες να χαζέψω την πόλη. Επειδή όμως θα είναι και μια σχετική ταλαιπωρία, σκέφτομαι αν αξίζει τον κόπο.

Αν μιλάμε για το αεροδρόμιο Gardermoen, έχει ένα ξενοδοχείο καταπληκτικό! Το Radisson Blu. Είχα κλείσει πολύ καιρό πριν με 140 ευρώ (booking μη επιστρέψιμη τιμή) και ήταν εξαιρετική περίπτωση value for money.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...