Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα σου ειπαν για αγ.αννα. Απλα οταν κλεισεις διαμονη, να τσεκαρεις τα reviews για ησυχα δωματια / ξενοδοχειο και οχι πανω απο κανα μπαρ.

Οι συγκοινωνιες για τα μερη σε αυτη την πλευρα ειναι πολυ καλες οποτε θα πηγαινεις για κολυμπι σε διαφορες γαματες παραλιες ή βραδινη βολτα στη χωρα ξερωγω.

 

http://www.naxosdestinations.com/naxos-ktel-destinations.html

 

Πανεμορφο μερος η ναξος.

 

φίλε μου ευχαριστώ για την ανταπόκριση, όσων αφορά την αγία άννα που λές απο την χώρα της νάξου τί απόσταση είναι χιλιομετρική??? ησχύει οτι ο άγιος γεώργιος είναι πολύ κοντά στην χώρα και πάς και με τα πόδια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φίλε μου ευχαριστώ για την ανταπόκριση, όσων αφορά την αγία άννα που λές απο την χώρα της νάξου τί απόσταση είναι χιλιομετρική??? ησχύει οτι ο άγιος γεώργιος είναι πολύ κοντά στην χώρα και πάς και με τα πόδια??

δεν μπορω να βοηθησω σε αυτο, δες χαρτη, google maps κλπ. Θα παρεις ο,τι πληροφορια χρειαζεσαι.

Αυτο που λες για αγ.γεωργιο με τα ποδια εξαρταται απο τις διαθεσεις... Αν ημουν καλοκαιρινες διακοπες με παρεα, δεν ξερω αν θα χα τη διαθεσιμοτητα να κυκλοφορω με τα ποδια μεσα σε νταλα ηλιο, με ρυθμους παρεας.

Γενικα διαβασε οσο πιο πολλα reviews σχετικα με ταθεματα που σε απασχολουν σε booking, tripadvisor κλπ. Ενα απλο νησι ειναι η ναξος, συνηθισμενο στον τουρισμο, και ειδικα στην συγκεκριμενη ακτη του νησιου θα σου ερθουν ολα αρκετα ευκολα, κατα τη γνωμη μου. Σε αλλα μερη του νησιου πιο απομερα ή λιγοτερο γνωστα ειναι διαφορετικα.

 

Συγνωμη κανω εdit για να συμπληρωσω, ναι κοιταζοντας το χαρτη (ειχα ξεχασει) ο αγ.γεωργιος ειναι μεσα στη χωρα, με οτι αυτο συνεπαγεται (πολυκοσμια, φασαρια, σιγουρα οχι η καλυτερη παραλια του νησιου)

Εμενα προσωπκα μου αρεσει η διανυκτερευση σε καπως ησυχα μερη / ωραιες παραλιες και μετα εξορμησεις ειτε σε ερημιες, ειτε σε μερη με διασκεδαση και μαγαζια, αναλογως τη διαθεση της ημερας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινε Βαρκελωνη! Θα σου αρεσει. 

 

 

Εγώ που πήγα 5 ημέρες Βαρκελώνη γιατί δεν τρελάθηκα ? 3-4 πράγματα αξίζουν,γενικά τίποτα το τρομερό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που πήγα 5 ημέρες Βαρκελώνη γιατί δεν τρελάθηκα ? 3-4 πράγματα αξίζουν,γενικά τίποτα το τρομερό.

 

Ε ενταξει... Ουτε Θεσσαλονικη ειναι, ουτε Αθηνα... Οντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15000 αεροπορικα απο 0-10 ευρω απο 13-26 ιουλιου για εσωτερικο μονο! αλλα μαλλον απο δευτερα θα μπορεις να τα παρεις...καλου κακου κοιταμε καθε μερα μπας και προλαβουμε κανενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδηση ειναι χθεσινη...ειναι σε πολλα..πατα στο google αεροπορικα ειδησεις και θα το δεις..!!

 

Αν δεν κάνω λάθος και εάν αναφερόμαστε στην ίδια είδηση, έβγαλε η Ryanair ανακοίνωση ότι θα δόσει κάποια εισιτήρια δωρεάν ΕΑΝ το αεροδρόμιο της Αθήνας τους κατεβάσει τα τέλη που πληρώνουν. Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι και μην παραπληροφορείτε τον κόσμο.

 

Α, και για όσους δεν το ξέρουν, οι αεροπορικές εταιρίες δεν είναι ιδρύματα και ο Τζάμπας δυστυχώς πέθανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάθε εισιτήριο απλής μετάβασης κάτω των 10ευρώ , το αεροδρόμιο προσφέρει στις αεροπορικές εταιρείες 25ευρώ, με στόχο να εξυπηρετηθούν οι άμεσες ανάγκες μετακίνησης των Ελλήνων, τόσο στους νησιωτικούς όσο και στους ηπειρωτικούς προορισμούς της χώρας μας.

Την πρωτοβουλία αυτή αναμένεται να υποστηρίξουν οι εταιρείες Aegean Airlines & Olympic Air, Ryanair, Astra Airlines, Ellinair, Minoan Airlines, Sky Express και Volotea, οι οποίες θα διαθέσουν στην αγορά συνολικά 15.000 εισιτήρια απλής μετάβασης από 0ευρώ-10ευρώ.

 
ΜΟΝΟ Η RYANAIR ΕΒΓΑΛΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!! ΠΟΙΑ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι που γραφουν πιο πανω οι φιλοι  οτι η Βαρκελωνη δεν ειναι και τιποτα μαλλον δεν την ειδαν καθολου... Παιδια η πολη ειναι υπεροχη. Πηγα 7 μερες σε φιλο μου που σπουδαζει εκει και καναμε φουλ τουρισμο. Αξιοθεατα βολτες καλος κομσος. 

Εγω προσωπικα  Εχω παει στις εξης πολεις - χωρες

1)Σουηδια (Στοχολμη - Ουπσαλα)

2) Τσεχια (Πραγα)

3)Πολωνια (Γκντανσκ)

4) Ιταλια (Ρομη - Περουτζια)

5) Σκωτια (Εδιμβουργο)

Απο αυτα  Βαρκελωνη -  Περουτζια και ενοειται Εδιμβουργο(η πιο ωραια απο ολες) εμενα και μονιμα...

Οποτε θεωρρω πως για τη βαρκελωνη εχετε λαθος αποψη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας κρίνει διαφορετικά και κάθε άποψη είναι σεβαστή,από αξιοθέατα ναι είναι ωραία πόλη ειδικά το συντριβάνι είναι όλα τα λεφτά,αλλά δεν μπορώ να συγκρίνω την Βαρκελώνη με το Βερολίνο είναι απλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...