Προς το περιεχόμενο

kserete kanena programa pou na.....


tziortzis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kai gia ta tayo yuden pos legontai exo akousei poli kala logia alla gia mena tdk kai verbatim.apo cd mexri kai dvd den ixa parapono.mono me kati tdk ixa kapote kati psiloproblimata alla ta egrafa kai me ena yamaha 4x distixos.mporei na ftaige kai i partida mporei kai to cd-rw mou na min tou aresan.kata ta alla just perfect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poulinos exeis to w58g-a ?? kai eisai eyxaristhmenos??????? ayto ki an einai koufo! ti na pw man, makari giati to diko mou einai gmsta, htan toulaxiston, dioti twra peon me ta new firmware kai ta tyio yuden den exw provlimata.

 

file dokimase tuio yuden kai 8a deis oti den 8a 3ananagoraseis allo diskaki..paizoun se ola ta dvd, kai ta grafoun swsta ola ta grafthria..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dv -w516g.auto exo.to diko sou den ksero poio einai.den exo parapono apo auto pantos.mia xara os tora.an kai tha protimousa pionner alla mou to piran doro.pantos stin douleia se cd-recorders pou ixame teac den ixa dei para 1-2 xalasmena kai emeis osa ixame ta eixame mamisei stis egrafes kai kanena problima.tora sta dvd-r ti na po.pantos mia zoi san eteria den ixa parapono.kai sta dvd-rom ine i moni pou dinei 2 xronia eggiisi.panta ta eixa gia poli kala alla kai apo kapoion filo mou pou exei teac mou leei to ebgala dioti stis eggrafes mou kanei kena.mou leei ama sou dixo to dvd apo kato tha deis ta kena.ti na po re gmt.den ksero.panta den ixa parapono oute apo cd-r oute apo dvd-r oute cd-r kai paraxeneuomai pou ta akouo.mipos to firmware to arxiko???exo grapsei kai intenso kai tdk kai den exo parapono.sinithos se auta ta 2 grafo alla pio poli se tdk.ta tyio yden ta exo akousei gia poli kala alla den exo dokimasei.ta tdk panta ta egrafa kai se cd kai den ixa parapono.sin oti einai arketi ftini i 25 ada pirgos.kai den grafo kai para pola.ante kana 2-3 tin ebdomada.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to w59g-a prepei na einai pragmatika to xeitotero montelo ths teac ever.. palia eixa cdr to w540 kai ayto, allo apo kei........ ston ena xrono epanw epapse na graei panw apo 16x kai meta apo dio mhnes epapse na grafei panw apo 8x... frikh. kai egw eixa akousei ta kalytera apo thn teac alla re gmt mallon 8a to 3anaskeftw kapws gia na thn 3anaprotimisw :/

 

dokimase ta ty.. einai ta monadika dvd pou den mou zxoun parousiasei provlima.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to w59g ti taxititas einai.ti na po bre paidia pefto apo ta sinefa.simfona me sostes dilloseis i teac exei mikrotero arithmo vlavon apo oti i plextor pou ine pio akribi.mporei kamia fora na paor kana ty na dokimaso alla mia kai grafo liga kai na pliroso 1 euro parapano ta 20 dvd epidi tha einai tdk den me pirazei.oute ego exo parapono.kapote ixa problima na to poume me mia partida cd alla mono tote.kai malon eftege kai to arxaio scsi recorder mou.tora den exo kanena problima.an kai tora skeftomai tainies mp3 gia na min ta exo se dvd na paro enan exoteriko 300 ari na ta rixo ekei kai na balo auton sto rafi anti gia ta pola dvd kai cd.sin oti den iparxei periptosi na pathei kati opos kati cd platinum kai princo pou meta apo 5 xronia den diabazontai.eutixos pou den eixa simantika pragmata ekeimesa.DEN TA IXA AGORASEI EGO ENNOITE.ETSI MOU TA DOSAN.gratzounia kamia alla den diabazontai.kai to pano meros tou cd mia xara kai auto.apla sto rafi 4-5 xronia kaigame over.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai kati alo

.tixeni na ime texnikos 8 xronakia.kai ilektronikos texnikos.

etsi apla enimerotika sas leo oti to mono pou alalazi sta modela ton dvdr ein ai ena module kai ena firmware.

an ena dvdr exi kalo version firmware ine mia xara .mpori na min iksera oti eftege ayto sto dvdr mou alla tora me tis dokimes pou ekana ime mia xara me to firmware to kenourgio kai ta tdk.to tdk einai ena aplo dvd disk pou pouliete se olo ton kosmo kai apo tin stigmi pou to teac mou me to upate tou firmware to grafi kai den kani kai provlimata (emena toulaxiston den ekane kai me to palio firmware provlima) .einai poli kalo kai entaksi re pedia----olloi kanoume lathi giayto iparxoun ta update-upgrade klp...sostos?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to firmware kai ta bios einai panta all the money.os tora osa new firmwares exo balei i bios den mporo na po oti mou ekanan perisotera problimata apo oti to palio.panta to new firmware epeze kalitera.mono se periptoseis o/c lene oti merika palia firmware epezan kalitera se merika mobo.kata ta alla oso pio new trexo na to balo kai panta ime kalitera i to idio alla POTE XEIROTERA.B) tziortzis einai arketa akriba 65 lepta gia 50 ada.alla stin kipro epidi genikos iste poio plousioi kai pio megaloi misthoi ktl ktl einai kati analogo me tin timi edopera.apo e-shop na stelnoun kipro den xero alla ama ginetai mporei na leei arkei na pas gia megali paragelia dioti ta taxidromika tha einai pola.ektos an exei e-shop stin kipro.analogos poso palio firmware ixes klidokrator kai den sou egrafe.mporei na ixes to palio palio eno o tziortzis na ixe pali palio alla pio new version apo tin dikia sou gia auto na min ixe problima.emena exei to teleuteo opos exo dei kai den exo problima.pantos panta na kanete firmware update.gia to dvd-r to sigouro einai oti tha lisei problimata kai asimbatotites.oles oi eteries kanoun lathi sin oti logo tou antagonismou prepei na bgei to proion grigora kai pou xronos gia test.ase pou ama kati den to agorasei kosmos gia na ginoun xiliades test den prokite na katalavoun an exei problima i oxi.tora na kanoun 10-20 test sto ergostasio sxetiko einai an tha bgei problima.edo se ena usb stick oi drivers gia 98 den epezan kai to ixa pei apira atoma.tora tha mou peis esi.sto ergostasio den to dokimasan?Ti na sou po makari na ixera.an epexe se autous kai oxi se toso kosmo exo den xero.alla xlomo to kovo dioti den akousa kapoion pou na epexe me autous tous drivers.edo ta windows apo emas kai me poli testing kai anafores stin microsoft bgenoun ta spk2.kai parola auta xiliades alita probliamata akoma.oxi oti i microsoft tha bgalei kati xoris problima pote alla leme.kai parolo pou ine o billis o pio plousios kai tha mporouse na exei 1000000 atoma pano sta windows na koitane to programma tou parola auta blepoume oti ta windows exoun apira errors.ante meta i mikri eteria me poli ligotera lefta na bgalei telios proion.opos ipate.ta firmware einai gia na diorthonoun.kaneis kai tipota den einai telio.esto kai arga kalo einai pou diorthonontai.apla kai emeis na min trexoume na agorasoume kati me to pou bgei.ase na to paroun oloi na bgoun ta firmware kai meta ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hehe eprepe na eixa krathsei ola ta diskakia pou egrapsa me to palio firmware na sta estelna na deis gelio. kamiiiiiiiia sxesh. tespa kai kai egw pistevw oti to update prepei na ginetai kapaki meta thn agora an kai den to kanw panta..

 

kai kapoios allo mou eixe pei pou eixe grapsei me teac oti apo kato apo to cd fenontousan kena san na min to egrafe sosta.kena me to mati.alla sigoura autos den ixe kanei to firmware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lipon pedia akoute kati

ayto me tous misthous stin kipro isxii!!!!pio plousioi den imasta alla telos panton...!!!:)oso gia ta cds sigoura -----pio mikri agora ...pio megali timiiiiii!!!!!!!! sostos????????

e -shop den iparxi .stin kipro stelnoun alla sou kovoun kefali...opote kai ta 65 kala ine...an kai extes pou agorasa alla ta pira 45 lepta to 1.se 50ada!!!kapos kalitera

fenete oti pezi telonio kai malakies edo pera...

nisi vlepis i kiprios aerodromia kai tetia.

stin greece erxonte me fortiga kai sta sinora skata elenxos kai ola pane grami ;) katalamvenete tora!!!!ayta!!!gnorizete kanena kalo elegmeno dvd r na an xriasti?????????

LG ine ok????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pragmati auto me telonia kai genikos kati tetoia exei katantisei blakia.mou thimizei ameriki.papoutsia pas na pareis paixnidia pas na pareis oti kai na pas na pareis den sto stelnoun .min po tipota.kai me tis kolozones 1 gia japan 2 europi 3 planitis kronos.diladi na metakomiseis kapou kai na min pezoun meta.to idio kai gia ta ps2 ktl ktl.europaiki ekdosi.kineziki ariani.exei xefigei to pragmata.dvd-r tha sou poun oi perisoteroi gia to nec kai ego tha po episis gia to pioneer pou einai mia xara.exo teac tora pou den tha akouseis kala logia gia ta palia montela IDIKA APO AUTOUS POU DEN EXOUN KANEI FIRMWARE UPDATE.entaxei kali timoula ta pires tora ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...