Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια!προβλημα-Σφαλμα δεδομενων (κυκλικος ελεγχος πλεονασμου)


vangelis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια

Εχω ενα μικρο προβληματακι κ αν μπορει κανεις ας ριξει καμια ιδεα γιατι δεν βρισκω λυση.Εχω παρει το splinter cell κ δοκιμασα να το εγκαταστησω στον υπολογιστη μου.ενω λοιπον ολα πανε μια χαρα,κ φτανει σχεδον στο 99% μου πεταει μια εικονα που λεει files:video files παρουσιαστηκε σφαλμα δεδομενων(κυκλικος ελεγχος πλεονασμου).Σας παρακαλω παιδια αν εχετε καμια ιδεα πειτε την γιατι δεν ξερω τι να κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to dokimasa k ayto alla mallon kapio allo provlima iparxei giati moy dimiourgitai to idio sfalma otan pao na egatastiso kapio allo paixnidi.panta otan paei na perasei ta video files toy paixnidioy vgazei tin idia eikona k leei gia to idio sfalma........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν φταίει απαραίτητα η συσκευή αλλά και τα δισκάκια!!! σε τι δισκάκι το έγραψες (γιατί αποκλείεται να το έχεις original)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den einai original kanena apo ta paixnidia alla moy fenete parakseno giati dokimasa na peraso k ena allo paixnidi pou eixa egatastisei kanonika sto parelthon alla oyte k ayto epaize.kollouse otan eftane pali sta video files.lete na einai provlima tis kartas grafikon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Re paidia kserete kanenan tropo oste na apofeugete auto to problima kata tin eggrafi tou dvd i tou cd???giati exo grapsei kati dvd kai molis pao na ta kano copy paste ston skliro mou bgazei auto to minima.Episis tha ithela na sas rotiso an kserete pos leitourgei to bad copy pro pou einai ena programma gia autes tis periptosis.auto pou nomizo einai oti kanei fill ta simeia pou leipoun alla ta antikathista me ti????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cyclic redundancy check...

Με το cd h το cdrom έχει να κάνει η δουλειά... Δοκίμασε αυτό που είπε κάποιος παραπάνω για extract και θα είσαι κυριλλέ αν φταίει το cd.

Άν τώρα φταίει το cdrom... φέξε μου και γλύστρησα... :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...