Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός
Κερδίστε 3 κορυφαία τροφοδοτικά

Φωτογραφία

Βοηθεια!προβλημα-Σφαλμα δεδομενων (κυκλικος ελεγχος πλεονασμου)

Το θέμα αυτό έχει αρχειοθετηθεί επειδή είναι αρκετά παλιό. Αυτό σημαίνει ότι δεν μπορείτε να απαντήσετε σ'αυτό το θέμα.
10 απαντήσεις σ'αυτό το θέμα

#1 vangelis21

vangelis21

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 6 μηνύματα

Δημοσίευση 21 Φεβρουάριος 2005 - 08:25 μμ

Καλησπερα παιδια
Εχω ενα μικρο προβληματακι κ αν μπορει κανεις ας ριξει καμια ιδεα γιατι δεν βρισκω λυση.Εχω παρει το splinter cell κ δοκιμασα να το εγκαταστησω στον υπολογιστη μου.ενω λοιπον ολα πανε μια χαρα,κ φτανει σχεδον στο 99% μου πεταει μια εικονα που λεει files:video files παρουσιαστηκε σφαλμα δεδομενων(κυκλικος ελεγχος πλεονασμου).Σας παρακαλω παιδια αν εχετε καμια ιδεα πειτε την γιατι δεν ξερω τι να κανω

Ad Bot

Ad Bot

#2 manowar13

manowar13

Senior Member

• Members
  • 175 μηνύματα

Δημοσίευση 21 Φεβρουάριος 2005 - 10:29 μμ

Mallon provlima to cd file.Dokimase na to peraseis image ston skliro kai na to kaneis egkatastash mesa apo kapio ikoniko drive.Daemon tools

#3 vangelis21

vangelis21

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 6 μηνύματα

Δημοσίευση 22 Φεβρουάριος 2005 - 12:31 πμ

to dokimasa k ayto alla mallon kapio allo provlima iparxei giati moy dimiourgitai to idio sfalma otan pao na egatastiso kapio allo paixnidi.panta otan paei na perasei ta video files toy paixnidioy vgazei tin idia eikona k leei gia to idio sfalma........

#4 sarisn

sarisn

Senior Member

• Members
  • 3.123 μηνύματα

Δημοσίευση 22 Φεβρουάριος 2005 - 12:55 πμ

Ε τότε είναι σίγουρο ότι φταίει το cd...

#5 MixalisX

MixalisX

Senior Member

• Members
  • 1.332 μηνύματα

Δημοσίευση 22 Φεβρουάριος 2005 - 02:37 πμ

peta to cd-reader kai agorase ena DVD-R gia na exeis

#6 sotris99

sotris99

Senior Member

• Members
  • 3.070 μηνύματα

Δημοσίευση 22 Φεβρουάριος 2005 - 08:34 πμ

δεν φταίει απαραίτητα η συσκευή αλλά και τα δισκάκια!!! σε τι δισκάκι το έγραψες (γιατί αποκλείεται να το έχεις original)...

#7 vangelis21

vangelis21

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 6 μηνύματα

Δημοσίευση 22 Φεβρουάριος 2005 - 12:11 μμ

Den einai original kanena apo ta paixnidia alla moy fenete parakseno giati dokimasa na peraso k ena allo paixnidi pou eixa egatastisei kanonika sto parelthon alla oyte k ayto epaize.kollouse otan eftane pali sta video files.lete na einai provlima tis kartas grafikon?

#8 adi32

adi32

Senior Member

• Members
  • 6.171 μηνύματα

Δημοσίευση 22 Φεβρουάριος 2005 - 12:33 μμ

an sto kanei se polla diskakia tote to cdrom sou ta exei paiksei

#9 Remiel

Remiel

Senior Member

• Members
  • 476 μηνύματα

Δημοσίευση 08 Μάρτιος 2005 - 03:56 μμ

Re paidia kserete kanenan tropo oste na apofeugete auto to problima kata tin eggrafi tou dvd i tou cd???giati exo grapsei kati dvd kai molis pao na ta kano copy paste ston skliro mou bgazei auto to minima.Episis tha ithela na sas rotiso an kserete pos leitourgei to bad copy pro pou einai ena programma gia autes tis periptosis.auto pou nomizo einai oti kanei fill ta simeia pou leipoun alla ta antikathista me ti????

#10 EXARXEIA_CITY

EXARXEIA_CITY

Senior Member

• Members
  • 4.706 μηνύματα

Δημοσίευση 09 Μάρτιος 2005 - 12:05 μμ

dokimase na kaneis extract ta arxeia tou cd me to iso-buster > http://www.smart-pro....net/isobuster/

an grafete me nero boreite na epilexsete verify data gia na iste sigouroi oti graftike sosta to diskaki .

#11 klainmaingr

klainmaingr

Senior Member

• Members
  • 5.093 μηνύματα

Δημοσίευση 09 Μάρτιος 2005 - 02:24 μμ

cyclic redundancy check...
Με το cd h το cdrom έχει να κάνει η δουλειά... Δοκίμασε αυτό που είπε κάποιος παραπάνω για extract και θα είσαι κυριλλέ αν φταίει το cd.
Άν τώρα φταίει το cdrom... φέξε μου και γλύστρησα... :razz: