Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν κάποιους μήνες χάριζε ο tigergreg αυτό το ραδιόφωνο παγκοσμίου λήψεως (η φωτό είναι από το ιντερνετ) και το είχα πάρει.

Άμεσα όμως είχα ξαναβρεί ένα παρόμοιο δικό μου που είχα κι έτσι είπα να το ξαναχαρίσω με τη σειρά μου αλλά...το αμέλησα.

Σήμερα λοιπόν που το θυμήθηκα είπα να το ποστάρω.

Είναι σε πολύ καλή αισθητική κατάσταση. Απ' ότι μου είχε πει ο tigergreg είχε κάποιο θέμα με την κεραία (την οποία και είχε αλλάξει) αλλά δεν ξέρω κάτι παραπάνω.

Όποιος ενδιοαφέρεται post εδώ και μετά pm για τα σχετικά

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν κάποιους μήνες χάριζε ο tigergreg αυτό το ραδιόφωνο παγκοσμίου λήψεως (η φωτό είναι από το ιντερνετ) και το είχα πάρει.

Άμεσα όμως είχα ξαναβρεί ένα παρόμοιο δικό μου που είχα κι έτσι είπα να το ξαναχαρίσω με τη σειρά μου αλλά...το αμέλησα.

Σήμερα λοιπόν που το θυμήθηκα είπα να το ποστάρω.

Είναι σε πολύ καλή αισθητική κατάσταση. Απ' ότι μου είχε πει ο tigergreg είχε κάποιο θέμα με την κεραία (την οποία και είχε αλλάξει) αλλά δεν ξέρω κάτι παραπάνω.

Όποιος ενδιοαφέρεται post εδώ και μετά pm για τα σχετικά

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη

 

με εδνιαφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ευχαριστησω δημοσια τον χρηστη Narayan για το κλειδακι που μου εδωσε.

Αν και καθυστερημενα Narayan, σε ευχαριστω για το κλειδακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καημό το χω να δω κειμένο σου χωρίς 800 παρενθέσεις, αποσιωπητικα, κεφαλαία και εισαγωτικα.

 α, και που να μην είναι 10 σειρες για νόημα 2 σειρών. :-D

 

Θα σου έλεγα όσο ζεις να ελπίζεις, επειδή δεν μ' αρέσει να χαλάω χατίρια - αλλά η αλήθεια είναι ότι όσο εγώ ζω, δεν το κόβω (και στο λέω επειδή δεν μ' αρέσει να παραμυθιάζω...).

 

Αυτά για την πρώτη πρόταση.

Όσο για την δεύτερη, είμαι κατά βάση καλό παιδί ο μπαγλαμάς, οπότε λέω να την προσπεράσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω επισης

 

1. Gps το οποιο ομως πεταει μπλε οθονες κατα το boot.

 

2. Ενα φορτιστη για διαφορες τασεις.

 

3. Bluetooth tech. Χωρις manual ομως

 

4. Joystick για αεροπλανα.

 

5. Και φυσικα εξακολουθει να υπαρχει το ρουτερ της wind.

 

Στελνω και με κουριερ με χρεωση σας αλλα προτιμω να φευγουν αμεσα χερι χερι Καλαματα.

 

Παιδιά μόνο αυτό μου έχει μείνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κάποιους μήνες χάριζε ο tigergreg αυτό το ραδιόφωνο παγκοσμίου λήψεως (η φωτό είναι από το ιντερνετ) και το είχα πάρει.

Άμεσα όμως είχα ξαναβρεί ένα παρόμοιο δικό μου που είχα κι έτσι είπα να το ξαναχαρίσω με τη σειρά μου αλλά...το αμέλησα.

Σήμερα λοιπόν που το θυμήθηκα είπα να το ποστάρω.

Είναι σε πολύ καλή αισθητική κατάσταση. Απ' ότι μου είχε πει ο tigergreg είχε κάποιο θέμα με την κεραία (την οποία και είχε αλλάξει) αλλά δεν ξέρω κάτι παραπάνω.

Όποιος ενδιοαφέρεται post εδώ και μετά pm για τα σχετικά

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη

 

Συνεχίζει να είναι διαθέσιμο αφού ο συνφορουμίτης που ενδιαφέρθηκε ήθελε αποστολή που δεν είναι εφικτή.

Συνεπώς υπάρχει ακόμα αλλά μόνο για παραλαβή από Νέα Σμύρνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζει να είναι διαθέσιμο αφού ο συνφορουμίτης που ενδιαφέρθηκε ήθελε αποστολή που δεν είναι εφικτή.

Συνεπώς υπάρχει ακόμα αλλά μόνο για παραλαβή από Νέα Σμύρνη

 

Ενδιαφέρομαι.

Στέλνω πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως κάποιος ενδιαφέρεται για αυτό το σετ;

Αλλιώς πάει για κάδο.

Παρόλο που και οι δύο μηχανισμοί είναι της ίδιας ηλικίας, ο ένας είναι πολύ ταλαιπωρημένος λόγω καθημερινής χρήσης.  Ο άλλος έχει ελάχιστη χρήση.  Παίρνουν τα βουρτσάκια της oral-B.

Στον ταλαιπωρημένο έχει γίνει και αντικατάσταση μπαταριών πριν λίγους μήνες.

 

Η βάση περιλαμβάνει τη στήριξη τοίχου και το καλαθάκι για να φυλάς τα 2 βουρτσάκια.

 

post-206817-0-77049000-1411370933_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχεις ΡΜ.

 

Παιδιά όποιος άλλος θέλει ας το πει σήμερα επειδή δεν γίνονται redeem μετά τις 22/09.

Εαν υπαρχουν μπολικα διαθεσιμα και υπαρχει κινδυνος να παει καποιο χαμενο, ας παρω και γω ενα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας έστειλα ΡΜ.

 

Μερικά κλειδιά ακόμα για όποιον θέλει να τα ενεργοποιήσει μέχρι το βράδυ:

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

...ενημερωτικά, ζήτησα από τον φίλο papars, μπας και βρεθεί άκρη για παραλαβή, οπότε θεωρείστε τες δεσμευμένες για την ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...