Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλει μήπως κάποιος την τριλογία (τα βιβλία) Lord of the Rings, μαζί με το Hobbit (όλα στα αγγλικά) ; Είναι με το εξώφυλλο βασισμένο στις ταινίες.

Είναι αγορασμένα καινούρια, και δεν τα έχω αγγίξει ποτέ, και πιστεύω δεν θα τα διαβάσω, οπότε είναι κρίμα να κάθονται. Όλα σε άριστη κατάσταση, όπως ακριβώς τα αγόρασα.

Θα προτιμηθεί κάποιος που θα μπορεί να έρθει κάπου κεντρικά στον Κορυδαλλό να τα πάρει.

θα πληρωνα για τα βιβλια :P αν δεν τα παρει καποιος απο πανω πες μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα πληρωνα για τα βιβλια :P αν δεν τα παρει καποιος απο πανω πες μου :)

Έχω κανονίσει σήμερα με τον μουργολύκο, αν αλλάξει κάτι θα σε ενημερώσω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δεν αλλαξε τιποτα και τα πηρα τα βιβλια, μπορεις να πληρωσεις ομως εμενα αν θες!!!:P

 

Ευχαριστω θερμα τον tolis01 για τα βιβλια, ειναι σε κατασταση βιτρινας!!!!θα μαθω και το τελος του χομπιτ επιτελους!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζω μια 14άρα οθόνη CRT που μου πιάνει χώρο σε όποιον έχει πρόθεση να έρθει να την πάρει από την αποθήκη μου..  :-D

 

Υ.Γ.: Περιοχή Αθήνα!

Επεξ/σία από nicknitrous21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ξεκαθάρισμα στα CD/DVD και έχω καμιά 500αριά (!) για πέταμα. 
Επειδή έχουν διάφορο υλικό (και software: Εngineering, Business κλπ) αν κάποιος έχει όρεξη να του τα δώσω, αλλιώς να πάνε ανακύκλωση σαν πλαστικό (υποθέτω).

 

Επίσης έχω  για ανακύκλωση 5 άδεια τονερ/drum όλα ΗΡ, τα εξής: 92298Α, Q2612Α, C4096Α (2τεμ), C4127X.

 

Aν τα θέλει κανένας pm, αλλιώς πάνε άμεσα ανακύκλωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ξεκαθάρισμα στα CD/DVD και έχω καμιά 500αριά (!) για πέταμα. 

Επειδή έχουν διάφορο υλικό (και software: Εngineering, Business κλπ) αν κάποιος έχει όρεξη να του τα δώσω, αλλιώς να πάνε ανακύκλωση σαν πλαστικό (υποθέτω).

 

Επίσης έχω  για ανακύκλωση 5 άδεια τονερ/drum όλα ΗΡ, τα εξής: 92298Α, Q2612Α, C4096Α (2τεμ), C4127X.

 

Aν τα θέλει κανένας pm, αλλιώς πάνε άμεσα ανακύκλωση.

τι προγραματα για μηχανικους εχεις?θα με ενδιαφεραν υπο προυποθεσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ξεκαθάρισμα στα CD/DVD και έχω καμιά 500αριά (!) για πέταμα. 

Επειδή έχουν διάφορο υλικό (και software: Εngineering, Business κλπ) αν κάποιος έχει όρεξη να του τα δώσω, αλλιώς να πάνε ανακύκλωση σαν πλαστικό (υποθέτω).

 

Επίσης έχω  για ανακύκλωση 5 άδεια τονερ/drum όλα ΗΡ, τα εξής: 92298Α, Q2612Α, C4096Α (2τεμ), C4127X.

 

Aν τα θέλει κανένας pm, αλλιώς πάνε άμεσα ανακύκλωση.

 

Το software μηχανικών ίσως με ενδιαφέρει κι έμενα. Τί είναι ακριβώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε πμ και οι δύο...


Τουλάχιστον 3 από τα άδεια τονερ θα με ενδιέφεραν για να τα αναγομοσω... Περιοχή δε μας γράφεις :/

Αν δεν τα πάρει μέχρι μεθαύριο ένα μέλος διπλανού φόρουμ ευχαριστως να στα δώσω (όλα όμως!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

5  ημερων    δισκος   μου   επεσε   απ  τα   χερια   και  δεν   δουλεψε   ποτε!!!

 

Ηταν   σε   θηκη   και   αποφασισα   πριν  δυο   χρονια   να   τον   δωσω   για   rma    αλλα   ειχε   ληξει   ο   σειριακος!!!

 

Παρεμεινε   λοιπον   σ  ενα   συρταρι.

 

Οποιος   τον   θελει  -γιατι  λυπηθηκα   να   τον   στειλω   ανακυκλωση- να   ασχοληθει   ποσταρει   πρωτα   εδω  και   αμεσα   στελνει   πμ.

 

Παραλαβη   εντος  48ωρου   ΜΟΝΟ   ΑΠΟ  ΤΗΝ   ΕΔΡΑ   ΜΟΥ  πισω   απο   εφετειο   στην  λεωφορο   αλεξανδρας   κατοπιν   συνεννοησεως.

 

Παρακαλω   αν  δεν   συμφωνειται   μην    στελνετε   μηνυμα.

 

dwjBi.jpg

 

Ευχαριστω.

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5  ημερων    δισκος   μου   επεσε   απ  τα   χερια   και  δεν   δουλεψε   ποτε!!!

 

Ηταν   σε   θηκη   και   αποφασισα   πριν  δυο   χρονια   να   τον   δωσω   για   rma    αλλα   ειχε   ληξει   ο   σειριακος!!!

 

Παρεμεινε   λοιπον   σ  ενα   συρταρι.

 

Οποιος   τον   θελει  -γιατι  λυπηθηκα   να   τον   στειλω   ανακυκλωση- να   ασχοληθει   ποσταρει   πρωτα   εδω  και   αμεσα   στελνει   πμ.

 

Παραλαβη   εντος  48ωρου   ΜΟΝΟ   ΑΠΟ  ΤΗΝ   ΕΔΡΑ   ΜΟΥ  πισω   απο   εφετειο   στην  λεωφορο   αλεξανδρας   κατοπιν   συνεννοησεως.

 

Παρακαλω   αν  δεν   συμφωνειται   μην    στελνετε   μηνυμα.

 

dwjBi.jpg

 

Ευχαριστω.

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!

 

Ευχαριστώ πολύ το μέλος tigergreg για τον σκληρό :-D

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...