Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραλήφθει από εμένα και είναι στο χειρουγείο. Ίσως είναι για αρκετές μέρες βέβαια αλλά θα δούμε αν τελικά θα το κρατήσω ή όχι :P

Ευχαριστώ! :)

 

Edit: Βρέθηκε το πρόβλημα, λύση στο πρόβλημα να δω πως θα βρω τώρα...

Επεξ/σία από .::NikoS::.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζεται   μητρικη   ASUS   MAXIMUS   FORMULA  SE  (SPECIAL  EDITION)   σοκετ   775   σε   αριστη   οπτικη   κατασταση  με   το   backpanel  της  χωρις   την   ξεχωριστη   καρτα   ηχου.

Εχει   μαλλον   δυσλειτουργια   με   αρκετους   τυπους   μνημων  η   πιθανον   να   θελει   νεο  βιος   με   αποτελεσμα   αλλες   φορες   να   ξεκιναει   και  αλλες   οχι.

Την   παραλαμβανεται   ΜΟΝΟΝ  απο   την  εδρα   μου   πισω   απο  το   εφετειο/αρειο  παγο  εντος    48ωρου.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   αμεσα   στειλτε   πμ.

 

http://www.asus.com/Motherboards/MAXIMUS_FORMULA_SPECIAL_EDITION/

 

P_500.jpg

 

 

ΔΟΘΗΚΕ....

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται PS1 λειτουργικό σε πολύ καλή κατάσταση.Δεν έχω δοκιμάσει παιχνίδια μιας και δεν έχω αυθεντικά αλλά μερικά CD μουσικής που έβαλα τα παίζει άριστα!Δεν δίνονται καλώδια κτλ,μόνο σκέτη κονσόλα + κάρτα μνήμης η οποία δεν ξέρω αν λειτουργεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται PS1 λειτουργικό σε πολύ καλή κατάσταση.Δεν έχω δοκιμάσει παιχνίδια μιας και δεν έχω αυθεντικά αλλά μερικά CD μουσικής που έβαλα τα παίζει άριστα!Δεν δίνονται καλώδια κτλ,μόνο σκέτη κονσόλα + κάρτα μνήμης η οποία δεν ξέρω αν λειτουργεί.

και εγω το θελω αλλα ειμαι απο τν ζακυνθο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κωδικός απο το ΄΄πρώτο θέμα΄΄ ισχύς μέχρι την κυριακή  όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ να του δώσω τον κωδικό.

ΥΓ. Εχει σε λίγη ώρα και το ΑΠΟΕΛ μπαρτσελόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...