Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζεται χαλασμένο Samsung SGH-E810 για ανταλλακτικά. Αν τυχόν κάποιος χρειάζεται ανταλλακτικά για να επιδιορθώσει το κινητό του ή αν είναι συλλέκτης κινητών τηλεφώνων και το θέλει έστω και σε αυτή την κατάσταση (δεν ανάβει) ας στείλει. Αλλιώς, θα πάει ανακύκλωση συσκευών. smile.gif

 

Περιοχή Θεσσαλόνικη. Λεπτομέρειες με πμ.

παρων, στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά από άδειασμα ντουλάπας χαρίζονται τα παρακάτω:

  • Πολλές λευκές αυτοκόλλητες ετικέτες Selloplast No16 (49x23 mm)   --> funbreaker
  • Παιχνίδι Skip Bo
  • Φορτιστής Sharp XN-1QC06
  • Microphone M-327 με σύνδεση audio jack   --> kstal
  • 2x Akai PA-8710 ασύρματα τηλέφωνα   --> kstal
  • Siemens Gigaset A120 ασύρματο τηλέφωνο   --> κρατήθηκε από μέλος διπλανού forum
  • Microsoft Basic Keyboard 1.0 PS2    --> Pseudonumo
  • Logitech V-UBB39 USB Camera   --> άδικος
  • IDE καλώδιο   --> κρατήθηκε από μέλος διπλανού forum
  • Diamond Multimedia 1996 GPU   --> κρατήθηκε από μέλος διπλανού forum
  • WD Caviar 102AA IDE 10GB   --> κρατήθηκε από μέλος διπλανού forum
  • WD Caviar SE 160GB IDE   --> άδικος
  • WD Caviar 120GB IDE   --> άδικος
  • WD Caviar 21200 1GB IDE   --> κρατήθηκε από μέλος διπλανού forum
  • Sony MPF520-1
  • NEC FD1231H   --> κρατήθηκε από μέλος διπλανού forum
  • Panasonic JU-226A343FC
  • DVD-ROM DHM-1648S IDE
  • DVD-ROM SBW-241
  • PSU Moretec MPA-8809 250W
  • Microsoft Compact Optical Mouse 1016   --> κρατήθηκε από μέλος διπλανού forum
  • Sony Walkman D-E340   --> kstal
  • Sony Battery Charger BC-CS2B   --> kstal
  • PS2 to USB Microsoft adapter   --> kstal
  • PS2 to USB Microsoft adapter    --> Pseudonumo

 

Τα παραπάνω αντικείμενα ήταν για αρκετό καιρό κλεισμένα σε μία ντουλάπα με πλέον άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Δυστυχώς, δεν έχω καθόλου χρόνο για να τα τσεκάρω ένα ένα για να δω αν και κατά πόσο δουλεύουν. Πάντως την τελευταία φορά που χρησιμοποιήθηκαν δούλευαν κανονικότατα.
Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω μηνύματος εδώ και pm. Θα προτιμηθούν άτομα που θα ζητήσουν πολλά από τα παραπάνω και όχι μόνο ένα και για συνάντηση στο Περιστέρι-Μπουρνάζι και στις γύρω περιοχές για σήμερα και αύριο αλλιώς μετά τέλος Ιουνίου πάλι κατά πάσα πιθανότητα. Επίσης, υπάρχει η δυνατότητα αποστολής με ΕΛΤΑ ή ΚΤΕΛ με χρέωση παραλήπτη εφόσον με ενημερώσετε μέχρι και την Δευτέρα το μεσημέρι. Θα ακολουθήσουν και άλλα στην συνέχεια. Η "αγγελία" αυτή θα μπει και σε γειτονιικό forum. Ευχαριστώ για την κατανόηση.
 

Επεξ/σία από katsikoula
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από άδειασμα ντουλάπας χαρίζονται τα παρακάτω:

  • Πολλές λευκές αυτοκόλλητες ετικέτες Selloplast No16 (49x23 mm)
  • Παιχνίδι Skip Bo
  • Φορτιστής Sharp XN-1QC06
  • Microphone M-327 με σύνδεση audio jack
  • 2x Akai PA-8710 ασύρματα τηλέφωνα
  • Siemens Gigaset A120 ασύρματο τηλέφωνο
  • Microsoft Basic Keyboard 1.0 PS2
  • Logitech V-UBB39 USB Camera
  • IDE καλώδιο
  • Diamond Multimedia 1996 GPU
  • WD Caviar 102AA IDE 10GB
  • WD Caviar SE 160GB IDE
  • WD Caviar 120GB IDE
  • WD Caviar 21200 1GB IDE
  • Sony MPF520-1
  • NEC FD1231H
  • Panasonic JU-226A343FC
  • DVD-ROM DHM-1648S IDE
  • DVD-ROM SBW-241
  • PSU Moretec MPA-8809 250W
  • Microsoft Compact Optical Mouse 1016
  • Sony Walkman D-E340
  • Sony Battery Charger BC-CS2B
  • PS2 to USB Microsoft adapter

 

Τα παραπάνω αντικείμενα ήταν για αρκετό καιρό κλεισμένα σε μία ντουλάπα με πλέον άγνωστη λειτουργική κατάσταση. Δυστυχώς, δεν έχω καθόλου χρόνο για να τα τσεκάρω ένα ένα για να δω αν και κατά πόσο δουλεύουν. Πάντως την τελευταία φορά που χρησιμοποιήθηκαν δούλευαν κανονικότατα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω μηνύματος εδώ και pm. Θα προτιμηθούν άτομα που θα ζητήσουν πολλά από τα παραπάνω και όχι μόνο ένα και για συνάντηση στο Περιστέρι-Μπουρνάζι και στις γύρω περιοχές για σήμερα και αύριο αλλιώς μετά τέλος Ιουνίου πάλι κατά πάσα πιθανότητα. Θα ακολουθήσουν και άλλα στην συνέχεια. Η "αγγελία" αυτή θα μπει και σε γειτονιικό forum. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

 

Αν μπορείς να στείλεις με ταχυδρομείο και έξοδα δικά μου (εννοείται),με ενδιαφέρει το 22.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ανανεώνω το post μου με αυτούς που τα προλαβένουν για να μην γεμίζω το topic αυτό με νέα posts συνέχεια. οι υπόλοιποι (καλή ώρα Mpouko) μπαίνουν σε αναμονή μήπως και το μετανιώσει αυτός που προηγείται. ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς να στείλεις με ταχυδρομείο και έξοδα δικά μου (εννοείται),με ενδιαφέρει το 22.

Άκυρο από μένα,ας πάει στον επόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες άκυρο από εμένα... το σωστό θα ήταν ο καθένας να πάρει από κάτι όχι από 15 πράγματα ο καθένας.. τέλος πάντων αποχωρω εγω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλώ δείτε όλοι όσοι έχετε δηλώσει ενδιαφέρον την λίστα. κάποιοι δεν προλάβατε όλα τα αντικείμενα για τα οποία εκδηλώσατε ενδιαφέρον. αν συνεχίσετε να θέλετε έστω αυτά που προλάβατε, ενημερώστε με pm αλλιώς ενημερώστε για να αποδεσμευτούν. για Αθήνα, συνάντηση αύριο μετά από συνεννόηση ενώ για αποστολή, θα γίνει μετά την Τρίτη μέσω ΕΛΤΑ ή ΚΤΕΛ από Σπάρτη με έξοδα του παραλήπτη.

συγνώμη για την ταλαιπωρία αλλά είναι λίγο δύσκολο το εγχείρημα της "αγγελίας" σε δύο ταυτόχρονα forum με το κάθε μέλος να έχει τη δυνατότητα να πάρει περισσότερα του ενός πράγματα. για αυτό και η αναγκαιότητα αποστολής pm για δεύτερη φορά (περνάμε στην δεύτερη φάση :P ).

 

 

παίδες άκυρο από εμένα... το σωστό θα ήταν ο καθένας να πάρει από κάτι όχι από 15 πράγματα ο καθένας.. τέλος πάντων αποχωρω εγω.

 

όντως αυτό θα ήταν το σωστό αλλά υπάρχει περιθώριο μέχρι και αύριο από μεριάς μου για συνάντηση στην Αθήνα. από εκεί και πέρα θα τα πάρω όλα μαζί μου στην Σπάρτη και θα αρχίσω να στέλνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται το πρώτο μου pc 15ετίας σε λειτουργικότατη κατάσταση.

CRT 17" Hitachi CRM 615

θέλει ένα degaussing γιατί τα χρώματα έχουν ξεφύγει λίγο.

Tower
AMD athlon 800mhz
256mb RAM
Wd 20gb hdd
NVIDIA geforce 200mx 32mb
Creative SoundBlaster live 4 channel
DVD player
Cd recorder

 

Μαζί και ένας εκτυπωτής hp Deskjet 640c που μάλλον δεν δουλεύει αλλά βαριέμαι να κοιτάξω.

 

εδώ photo

 Παραλαβή μόνο από το σπίτι μου, περιοχή Κερατσίνι. Επειδή πρέπει να φύγουν άμεσα, παρακαλώ μόνο όσοι μπορούν Δευτέρα απόγευμα ή Τρίτη. Εναλλακτικά, Δευτέρα μεσημέρι και Τετάρτη πρωί θα ανέβω Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου και ίσως να έχω κάποιο κενό αν βολεύει η περιοχή.Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνεις κάτι ανάλογο;

http://www.insomnia.gr/topic/103999-μην-πετάτε-τίποτα-χαρίστε-το-εδώ-part-2/?p=54022729

 

 

Χαρίζεται το πρώτο μου pc 15ετίας σε λειτουργικότατη κατάσταση.

CRT 17" Hitachi CRM 615

θέλει ένα degaussing γιατί τα χρώματα έχουν ξεφύγει λίγο.

Tower
AMD athlon 800mhz
256mb RAM
Wd 20gb hdd
NVIDIA geforce 200mx 32mb
Creative SoundBlaster live 4 channel
DVD player
Cd recorder

 

Μαζί και ένας εκτυπωτής hp Deskjet 640c που μάλλον δεν δουλεύει αλλά βαριέμαι να κοιτάξω.

 

εδώ photo

 Παραλαβή μόνο από το σπίτι μου, περιοχή Κερατσίνι. Επειδή πρέπει να φύγουν άμεσα, παρακαλώ μόνο όσοι μπορούν Δευτέρα απόγευμα ή Τρίτη. Εναλλακτικά, Δευτέρα μεσημέρι και Τετάρτη πρωί θα ανέβω Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου και ίσως να έχω κάποιο κενό αν βολεύει η περιοχή.Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...