Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά ξέρει κανείς ένα ξένο τραγούδι που παίζει στο διαφημιστικό του ράδιο αρβύλα τωρα τελευταία;

 

νομιζω ειναι των keane το spiralling αλλα δεν ακουσα ολο το spotaki για να ειμαι σιγουρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στη νεα διαφημιση της cosmote??που ειναι ενας και περνει ενα hotdog και εχει μια γκομενα μαζι του,παει για ψαρεμα και αυτη ειναι παλι μαζι του,μετα ανεβαινουν ενα βουνο μαζι.Διαφημιζει το ασυρματο internet της cosmote νομιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια!Ψάχνω εδω και πολύ καιρο να βρω το τραγούδι μιας διαφήμισης της coca cola που δειχνει τον τελευταίο καιρο στην tv.Το μονο που μπορώ να σας πω είναι οτι δείχνει μια παρέα να τρώει στην κουζίνα σε ένα τραπέζι γεματο φαγητά και οταν ξυπνάει ο πατερας μιας κοπέλας τον πετυχαίνει στο διαδρομο και του λεει ψυθιριστα:Hi dad!I made you a snack...το έψαξα στο youtube αλλα δεν το βρίσκω...:(...αν καποιος ξέρει ας μου

πει...ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια!Ψάχνω εδω και πολύ καιρο να βρω το τραγούδι μιας διαφήμισης της coca cola που δειχνει τον τελευταίο καιρο στην tv.Το μονο που μπορώ να σας πω είναι οτι δείχνει μια παρέα να τρώει στην κουζίνα σε ένα τραπέζι γεματο φαγητά και οταν ξυπνάει ο πατερας μιας κοπέλας τον πετυχαίνει στο διαδρομο και του λεει ψυθιριστα:Hi dad!I made you a snack...το έψαξα στο youtube αλλα δεν το βρίσκω...:(...αν καποιος ξέρει ας μου

πει...ευχαριστω..

 

Εχει απαντηθει παλιοτερα.

συμβουλή μου εκτενης αναζητηση - - >με λέξη κλειδί coca cola - - - >με εμφανιση σποτελεσμάτων ως μυνηματα για ευκολοτερη ευρεση του απαντητικου ποστ - - -->και συγκεκριμένα αναζητηση στο subforum μουσική

 

και εχεις βρει το τραγούδι σου (που ειναι γαματο btw)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!!Ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι στην καινουργια διαφημιση της Αλλατινη με τα soft kings??

 

Το τραγουδι πρεπει να ειναι house!

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, παρακαλώ αν κάποιος ξέρει το τραγούδι που είχε στο τελευταίο διαφημιστικό της εκπομπής αγρότης μόνος ψάχνει που έπαιξε την τετάρτη ας μου το πει, rock μου φαίνεται ήταν, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στη νεα διαφημιση της cosmote??που ειναι ενας και περνει ενα hotdog και εχει μια γκομενα μαζι του,παει για ψαρεμα και αυτη ειναι παλι μαζι του,μετα ανεβαινουν ενα βουνο μαζι.Διαφημιζει το ασυρματο internet της cosmote νομιζω...

 

ναι ρε παιδια!!εβαλα στην αναζητηση μερικους στιχους αλλα δεν το βρισκω...:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ας με βοηθησει καποιος...ψαχνω το τραγουδι που εχει η διαφημιση της cosmote ειναι ή του germanos που διαφημιζει laptop vaio που δινει η cosmote με το ασυρματο internet...που ειναι ο τυποσ που παει για ψαρεμα για ορηβασια και μαζι του εχει μια κοπελα...ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γειά σας παιδιά! μήπως ξέρει κανείς το τραγούδι που η βίκυ καγιά διαφημίζει την εκστρατεία κατά του καρκίνου του μαστού?? ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γειά σας παιδιά! μήπως ξέρει κανείς το τραγούδι που η βίκυ καγιά διαφημίζει την εκστρατεία κατά του καρκίνου του μαστού?? ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Αυτό λες κατά πάσα..! ;)

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=M4oOODxsc5s[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...