Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τραγουδι που ακουγεται στο τρειλερ του without a trace απο τη μουσικη βιβλιοθηκη του σταρ. Δεν μπορεσα να το βρω στο youtube

http://www.audionetwork.com/show-production-results.aspx?stype=4&keywords=today+is+tomorrow

dn uparxei tropos na to kanw mp3?

mono se auto to site uparxei kai prepei na to agorasw :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καλησπερα αν θα μπορουσε καποιος να βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ.Στο trailer απο τον 5 κυκλο του

without a trace ακουγετε ενα κοματι που πρασπαθω να βρω η εγω δεν το ακουω σωστα η το κρατανε "μυστικο" με βαση αυτο που ακουω εγω θα μπορουσε να εχει τιτλο "when the night is over" βεβαια υπαρχει τετοιος τιτλος αλλα δεν εχει καμια σχεση καποια βοηθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καλησπερα αν θα μπορουσε καποιος να βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ.Στο trailer απο τον 5 κυκλο του

without a trace ακουγετε ενα κοματι που πρασπαθω να βρω η εγω δεν το ακουω σωστα η το κρατανε "μυστικο" με βαση αυτο που ακουω εγω θα μπορουσε να εχει τιτλο "when the night is over" βεβαια υπαρχει τετοιος τιτλος αλλα δεν εχει καμια σχεση καποια βοηθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας ψάχνω το τραγούδι που παίζει στο animation πριν μπουν διαφημίσεις για το παγκόσμιο κυπελο, μια γυναίκεια φωνή που λέει Oh, eh, ah. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τραγούδι απ'το trailer του without a trace

http://content2.audionetwork.com/Preview/tracks/mp3/v5res/ANW1852/07.mp3

Guyler & Breneman - Today Is Tomorrow  (3:58) - 135kbps VBR - 3.85MB

 

To κατέβασα με τον Firefox και το add-on Download Helper με την εντολή Copy URL.

 

Credits στον goofy_tw που το βρήκε. :-D

Επεξ/σία από vlefteris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδια καλησπερα σας!εχω ψαξει παντου να βρω αυτο το κομματι - στις πληροφοριες προγραμματος γιουτιουμπ παντου - και δεν βρηκα τιποτα...μηπως ξερει κανεις το κομματι που παιζει στο 53:24-54:08? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...