Προς το περιεχόμενο

Scientific calculator.


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Naval kai ego mexri to trito etos me ena oxi ton 20 alla ton 10 euro imouna xoris kan defteri grammi kai lastixenia koubia. den leei kaneis pos den bgainei i sxoli xoris kalo calc aplos einai ena megalo + na exeis ena kalo calc. Min berdevete ta pragmata.

 

episis osoi den exoun doulepsei me ena kalo calc den boroun na katalavoun ti xanoun.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exo symfoithth pou exei hp vouyager kai to exo trexei,opote mi les oti den xero ti xano.Den xero ti apaitiseis exoun oi topografoi,pantos ayta ou zhta na kanei o filos ginontai eukola kai me kostos <20 euro.

Tora an thelei na pianei 60km/h me ferrari kalos.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exo symfoithth pou exei hp vouyager kai to exo trexei,opote mi les oti den xero ti xano.Den xero ti apaitiseis exoun oi topografoi,pantos ayta ou zhta na kanei o filos ginontai eukola kai me kostos <20 euro.

Tora an thelei na pianei 60km/h me ferrari kalos.....

 

 

 

hp vouyager kapou exeis kanei ena lathos den iparxei tetio pragma. (mallon tipografiko alla den katalava kai pio calc ennois). allo na to exeis kai allo na einai filou sou.

 

ferari kai 60km/h... basika afto leo kai se proigoumena post an einai na to parei kapios gia na kanei prosthesi kai afairesi kai na min asxolithis me tis apeires dinatotites kalitera na min parei kaneis tetio calc.

 

to paidi exei dosei idi 50 euro kai den emeine ikanopoiimeno gia afto kai tou protinoume kati kalitero den ipe ti calc na paro kai petaxtikame oloi na tou poume a megale prepei na ta stakseis gera kai na pareis oti kalitero paizei stin agora.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ έχω ενα ΤΙ-85 της Texas Instruments και πραγματικά είναι πολύ ακριβές στους υπολογισμούς του. Δυστυχώς το χρησιμοποίησα 1 εβδομάδα και έκτοτε έμεινε στο ράφι. Τσίμπησα ενα PDA και έβαλα 3-4 προγράμματα βαρβάτα για μαθηματικά και πλέον είναι το πιο χρήσιμο calculator.

 

http://studentweb.tulane.edu/~msheets/TI-85-front_a1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...