Προς το περιεχόμενο

Υπόλοιπο χρόνου ομιλίας cosmote!


Antonisk2003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Έχω μία σύνδεση cosmote με δωρεάν χρόνο ομιλίας κάθε μήνα. Υπάρχει κάποιος τρόπος ή με sms ή με τηλέφωνο να μαθαίνω ανα πάσα στιγμή το υπόλοιπο του χρόνου μου? Κοιτάζω βέβαια και τον μετρητή του τηλεφώνου αλλά επειδή το υπόλοιπο κάθε μήνα μεταφέρεται στον επόμενο θέλω να ξέρω σίγουρα. Προσπάθησα να πάρω στο Κ.Ε.Π. της cosmote αλλά με έχουν πολύ ώρα στην αναμονή και το κλείνω...

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Για τους Συνδρομητές Παγίου : Για να ενημερωθείτε για το υπόλοιπο του τρέχοντος λογαριασμού, τον αριθμό τιμολογίου και την ημερομηνία έκδοσης του τελευταίου λογαριασμού: Επιλέξτε από το μενού της συσκευής σας ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ Πληκτρολογήστε Λ ή L Στείλτε το μήνυμα στο 1256.

 

apo to edo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μηνυμα' date=' αναφερει τον τελευταιο λογαριασμο.

 

ο Antonisk2003 ρωτησε αν γινεται να μαθει το υπολοιπο δωρεαν χρονου ομιλας[/quote']

 

Για να ενημερωθείτε για το υπόλοιπο του τρέχοντος λογαριασμού...

 

Έκανες τον κόπο να μπείς στο link που δίνω εγώ και ο σκούρος Ιός ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ενημερωθείτε για το υπόλοιπο του τρέχοντος λογαριασμού...

 

Έκανες τον κόπο να μπείς στο link που δίνω εγώ και ο σκούρος Ιός ;

 

 

Το μηνυμα που αναφερω ειναι αυτο που ελαβα απο την Cosmote. Στις οδηγιες του link που αναφερεις γραφει οτι στελνεις μνμ στο 1256.

 

Η απαντηση αναφερει το υπολοιπο του λογαριασμου σου και ο αριθμος Εθνικης για να πληρωσεις.

 

Πως μπορουμε να μαθουμε τον υπολοιπομενο χρονο δωρεαν ομιλας του τρεχοντα λογαριασμο(οπως της Vodafone)(Δεν το συζηταω για φορητοτητα γιατι οι χρεωσεις της Vodafone μετα τον δωρεαν χρονο ειναι φωτια!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ.. Αυτό είναι; Τζίφος τότε.

Καλό θα είναι να προσθέσουν μια υπηρεσία ακόμη.

 

Ο μόνος τρόπος οπότε είναι με εφαρμογή σε symbian τηλέφωνο.Που κρατάει ακριβώς πόσο μίλησες σε κάθε κλήση που έκανες και κρατάει log από κάθε μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Δυστυχώς όντως αυτό με το μήνυμα δεν σου λέει το υπόλοιπο του δωρεάν χρόνου ομιλίας αλλά πόσο υπόλοιπο λογαριασμού έχει μείνει. Το δοκίμασα και μου ήρθε ένα μήνυμα που κάτι έλεγε για 102,88 ευρώ... Έχετε γεια βρισούλες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βλέπεις το χρονόμετρο εξερχόμενων κλήσεων του κινητού σου και κάθε μήνα να το μηδενίζεις. Εγώ αυτό κάνω και σπάνια ξεφεύγω από τον δωρεάν χρόνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι όποιες διαφορές στον χρόνο εξερχόμενων κλήσεων του τηλεφώνου προκύπτουν από τον ελάχιστο χρόνο χρέωσης (30sec).

οι διαφορες αυτές μέσα σε ένα μηνα είναι το πολύ κάνα 5 λεπτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε σεις το κοιτάω αυτό...απλά κάθε μήνα όσος χρόνος μένει πάει στον επόμενο και ειναι λίγο μπέρδεμα. Γι'αυτό το λόγο ρώτησα αν στο λέει η κοσμοτέ, για να είμαστε και σίγουροι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Kanena neo apo tin Cosmote sxetika me to ypoloipo tou dwrean xronou omilias?

 

Skeftomai na mpw kai egw se ena etairiko programma kai thelw na vlepw ti ginetai kai me to dwrean xrono me ta ypoloipa etairika alla kai me to dwrean xrono gia tis ypoloipes kliseis.

 

An kaneis exei kanena neotero as enimerwsei

 

EDIT: Mipws ginetai ayto mesa apo to e-bill pou parexei? Diavasa ayta pou kanei alla mono gia tous logariasmous pou exoun bgei tha sou deixnei kai oxi gia to ypoloipo tou trexonta. Kapoios pou na exei etairiki Cosmote kai na mas pei ti deixnei kai ti oxi to e-bill....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...