Προς το περιεχόμενο

Υπόλοιπο χρόνου ομιλίας cosmote!


Antonisk2003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Episimi apantisi apo cosmote (25/02/06):

To ipoloipo tou xronou sas mporeite na to gnorizete mono apo ton metriti diarkeias kliseon tou kinitou sas...

(Gia tixon ipoloipo xronou apo ton proigoumeno mina prepei na to thimasai fisika....)

 

GOOD WINES diladi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Na sou pw se mia apli sindesi palevetai i katastasi.

 

Sto eteriko omws pws exeis diaforetiko xrono gia tis endoetairikes kai diaforetiko gia tis ypoloipes pws sto kalo tha to kaneis?

 

De pistevw i episimi apantisi na einai na grafeis se mia lista kathe klisi sou (analoga ti einai) kai na prostheteis kathe fora tous xronous kai na afaireis gia na to vriskeis :P

 

Na sou pw meta tin apopanw apantisi katholou apithano de tha mou fainotan :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
φτυαρι και ξεθαμα γιατι με "ΕΥ" στο 1256 εχεις πλεον ενημερωση για το υπολοιπο χρονο ομιλιας

Να συμπληρώσω ότι η χρήση αυτής της υπηρεσίας πάνω από μια φορά τη μέρα χρεώνεται (τουλάχιστον αυτό ισχύει σίγουρα για εταιρικούς λογαριασμούς). Επίσης θα πρέπει να γράψετε και τα 2 γράμματα (ελληνικά ή λατινικά) κεφαλαία (χαζό αλλά έστειλα "Ευ" για να πάρω σαν απάντηση ότι η υπηρεσία "Ε" δεν υπάρχει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπληρώσω ότι η χρήση αυτής της υπηρεσίας πάνω από μια φορά τη μέρα χρεώνεται (τουλάχιστον αυτό ισχύει σίγουρα για εταιρικούς λογαριασμούς). Επίσης θα πρέπει να γράψετε και τα 2 γράμματα (ελληνικά ή λατινικά) κεφαλαία (χαζό αλλά έστειλα "Ευ" για να πάρω σαν απάντηση ότι η υπηρεσία "Ε" δεν υπάρχει).

 

Καταρχήν να ευχαριστήσω τον "alexnir" που μετά από τόσο καιρό κατάφερε και ξέθαψε το thread.

 

Εμένα σαν απάντηση μου ήρθε το εξής:

 

"Η υπηρεσία έλεγχος υπολοίπου θα είναι διαθέσιμη από τις 17/11/2008"

 

Αυτό για εταιρική σύνδεση Cosmote. Σε απλές συνδέσεις δε ξέρω...

 

Επιπλέον "antonl" πόσο σίγουρος είσαι ότι θα χρεώνεται η υπηρεσία για χρήση πάνω από μια φορά την ημέρα στα εταιρικά και πόσο? Βρήκες τίποτα σχετικό στο κατάλογο της Cosmote?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

Επιπλέον "antonl" πόσο σίγουρος είσαι ότι θα χρεώνεται η υπηρεσία για χρήση πάνω από μια φορά την ημέρα στα εταιρικά και πόσο? Βρήκες τίποτα σχετικό στο κατάλογο της Cosmote?

Δεν το χω ψάξει, απλά αυτό πληροφορήθηκα από άτομο που εργάζεται στην Cosmote κι απ το άτομο που πληρώνει τον εταιρικό λογαριασμό στον οποίο ανήκω.

Παρεμπιπτώντως η υπηρεσία λειτουργεί και σε μένα από χθες (τουλάχιστον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λετε ρε παιδιά και παραπλανείτε τον κοσμο :P

 

Σύμφωνα με το site της cosmote , υπάρχει ενημέρωση υπολοίπου.

 

Check this out

 

Τι να πω τώρα εγώ και τι να πείτε εσείς οι άλλοι όταν υπάρχει αυτό το λινκ? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λετε ρε παιδιά και παραπλανείτε τον κοσμο :P

 

Σύμφωνα με το site της cosmote , υπάρχει ενημέρωση υπολοίπου.

 

Check this out

Τι να πω τώρα εγώ και τι να πείτε εσείς οι άλλοι όταν υπάρχει αυτό το λινκ? B)

Πριν 2.5 χρόνια μπορούσες να πεις αυτό:

χμ.. Αυτό είναι; Τζίφος τότε.

Καλό θα είναι να προσθέσουν μια υπηρεσία ακόμη.

 

Ο μόνος τρόπος οπότε είναι με εφαρμογή σε symbian τηλέφωνο.Που κρατάει ακριβώς πόσο μίλησες σε κάθε κλήση που έκανες και κρατάει log από κάθε μήνα.

 

Τώρα αυτό:

φτυαρι και ξεθαμα γιατι με "ΕΥ" στο 1256 εχεις πλεον ενημερωση για το υπολοιπο χρονο ομιλιας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Εμένα σαν απάντηση μου ήρθε το εξής:

 

"Η υπηρεσία έλεγχος υπολοίπου θα είναι διαθέσιμη από τις 17/11/2008"

 

Αυτό για εταιρική σύνδεση Cosmote. Σε απλές συνδέσεις δε ξέρω...

 

 

Λοιπόν μιας και πέρασε ο καιρός είπα να το ξαναδοκιμάσω και η απάντηση ήταν η εξής αυτή τη φορά: " Η Υπηρεσία έλεγχος υπολοίπου ΔΕΝ είναι διαθέσιμη"

 

Αυτά για εταιρική σύνδεση.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...