Προς το περιεχόμενο

Πως βρίσκω από τον Αριθμό το όνομα ?


chvet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To 11888 εχει ολα τα κινητα ή και εκει ...χαος ???

 

Το 11888 άν δέν κάνω λάθος παίρνει τις ίδιες πληροφορίες με αυτές που έχει το http://www.whitepages.gr, άν χρησιμοποιείς ίντερνετ καλύτερα να το αποφεύγεις γιατί οι χρεώσεις είναι πολύ μεγάλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Το 11888 άν δέν κάνω λάθος παίρνει τις ίδιες πληροφορίες με αυτές που έχει το www.whitepages.gr, άν χρησιμοποιείς ίντερνετ καλύτερα να το αποφεύγεις γιατί οι χρεώσεις είναι πολύ μεγάλες.

 

 

Στο www.whitepages.gr η αναζητηση ειναι περιορισμενη σε 5 σελιδες καθε φορα.Στο 11888 υπαρχουν και καποια τηλεφωνα εναλακτικων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 11888 άν δέν κάνω λάθος παίρνει τις ίδιες πληροφορίες με αυτές που έχει το http://www.whitepages.gr, άν χρησιμοποιείς ίντερνετ καλύτερα να το αποφεύγεις γιατί οι χρεώσεις είναι πολύ μεγάλες.

 

Είναι πράγματι πανάκριβα, κλεψιμο σχεδόν αλλά καμία σχέση με το whitepages.

Εκτός από την περιορίσμένη αναζήτηση του whitepages αν ψάχνεις τηλέφωνο απο καμιά δημόσια υπηρεσία ή απο το μανάβικο στην πατησιίων στον τάδε αριθμό ή το κινητό του μπατζανάκη ή οτιδήποτε άλλο περίεργο η υπηρεσία αποτελεί μονόδρομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις δημόσιες υπηρεσίες πρέπει να υπάρχει τρόπος και απο το whitepages άν και δέν το έχω ψάξει, τώρα για το μανάβικο της γειτονιάς άν δέν γνωρίζεις ονοματεπώνυμο και με το 11888 δέν πρόκειται να σου το πούν.

 

Δεν ξέρω για τις δημόσιες υπηρεσίες και το whitepages αλλά για το μανάβικο θα στο πουν αν το βρουν. Εκεί δουλεύω και βρίσκω πολλά τέτοια παράξενα κάθε μέρα, του τύπου, είναι ενα μανάβικο στην πανεπιστημίου κοντά στο 80κατι, για δες τι έχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για τις δημόσιες υπηρεσίες και το whitepages αλλά για το μανάβικο θα στο πουν αν το βρουν. Εκεί δουλεύω και βρίσκω πολλά τέτοια παράξενα κάθε μέρα, του τύπου, είναι ενα μανάβικο στην πανεπιστημίου κοντά στο 80κατι, για δες τι έχει...

 

 

Mορεί τώρα να έχουν πιό προχωρημένα μέσα να συνδυάζουν και άλλους καταλόγους μαζί, εγώ πάντως έχω καιρό να τηλεφωνήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

εκτος απο το whitepages και τα 1188..

απο πιο αλλο σιτε μπορουμε να βρουμε το ονομα απο το τηλ(για σταθερα)??

καπου το εχει παρει το ματι μου και τωρα που το θελω δεν το βρισκω με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δυστυχως στην Ελλαδα το 11888.gr ειναι μονοπωλιο και οτιδηποτε αλλο υπαρχει αντλει τις πληροφοριες μεσω αυτου αργα βασανιστικα μεχρι 5 σελιδες χωρις κινητα χωρις cli εναλακτικων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...