Προς το περιεχόμενο

που να την παω αποψε;;;


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
1) να είσαι ιπποτικός άμα σου πει καμιά μαλακία τράβα το σπαθί σου και κόψτης το κεφάλι στα δύο.

 

2) άμα καπνίζει δείξτεις κάτι ωραίες φωτογραφίες που κυκλοφορούν στο net που δείχνουν πως γίνεται ο πνεύμονας μετά από χρόνια καπνίσματος :D

 

3) η μουσική στο αυτοκίνητο επιλέγεται απο τον οδηγό. Δεν πάει να θέλει να ακούσει βίσση και βανδή εσύ θα βάλεις CoF (cradle of filth ::) το the forests whispers my name έτσι για να φοβηθεί λίγο και να μην σου πάρει τον αέρα.

 

4) άνοιγε τις πόρτες που και που αλλά μην φτάσεις στο άλλο άκρο να σε νομίσει για σκλάβο. Δεν χρειάζεται να στρώσεις κόκκινο χαλί για να μπει στο αμάξι.

 

 

chr2fb6.gifchr153qe7.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια υπαρχουν και τοσα ρομαντικα μερη για να πανε καπου μαζι περα απο καφετεριες.μια βολτα στην πεντελη στα ρανταρ μια βολτα στην παρνη8α να χαζευεις την αθηνα.στο βουνο πισω απο την αργυρουπολη.μην παει το μυαλο που8ενα παραξενα αλλα υπαρχουν μερικες πολυ ωραιες διαδρομες κιολας περα απο το να πας στα πλεον γνωσστα για καφε κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ερημια και το σκοταδι που εχει στα ρανταρ στην Πεντελη παιζει να βαλει και τα κλαμματα η κοπελλα...Επισης,παιζει να σε κατεβασουν μπατσοι εκει πανω γιατι κανουν περιπολιες για ναρκωτικα κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ερημια και το σκοταδι που εχει στα ρανταρ στην Πεντελη παιζει να βαλει και τα κλαμματα η κοπελλα...Επισης,παιζει να σε κατεβασουν μπατσοι εκει πανω γιατι κανουν περιπολιες για ναρκωτικα κτλ.

 

μεχρι το σημειο που εχει πινακιδες για να σταματισεις μπορεισ να πας.αμα πας οταν εχει φεγγαρι οπως και τωρα βλεπεις παρα πολυ καλα.στο λεω γιατι πηγα βολτα μεχρι μαρα8ωνα και είναι αρκετα φωτεινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μαραθωνας τι σχεση εχει?

 

Παντως εγω ειχα παει χειμωνα,περασα μια εκκλησια (αγ παντελεημονας νομιζω) και πηγα μεχρι εκει που επιτρεπεται,γιατι εχει μια απαγορευτικη πινακιδα...Απιστευτη θεα κτλ,αλλα το τοπιο δε σου εμπνεει καθολου εμπιστοσυνη μπορω να πω...Μου ειχε πει ενας φιλος μου οτι ειχε φερει μια φιλη του εκει πανω (φιλη του απλως) και ειχε βαλει τα κλαμματα,κ δε μου εκανε καθολου εντυπωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μαραθωνας τι σχεση εχει?

 

Παντως εγω ειχα παει χειμωνα' date='περασα μια εκκλησια (αγ παντελεημονας νομιζω) και πηγα μεχρι εκει που επιτρεπεται,γιατι εχει μια απαγορευτικη πινακιδα...Απιστευτη θεα κτλ,αλλα το τοπιο δε σου εμπνεει καθολου εμπιστοσυνη μπορω να πω...Μου ειχε πει ενας φιλος μου οτι ειχε φερει μια φιλη του εκει πανω (φιλη του απλως) και ειχε βαλει τα κλαμματα,κ δε μου εκανε καθολου εντυπωση...[/quote']

αφου ξεκινησαμε το θεμα για την πεντελη να σου εξηγησω λιγακι την πεντελη.

υπαρχουν διαφοροι δρομοι.ο ενας ειναι απο ν.πεντελη που περνασ τον αγιο σηλα και αρχιζεις και ανεβενεις απο κανονικο δρομο και φτανεις μεχρι τα ρανταρ σχεδον.ενδιαμεσα υπαρχει ενας δρομος που σε βγαζει σπηλια του νταβελη οπως και στο εκκλησακι που ειναι σκαμενο στην πετρα και μετα πιο πανω ο αγιος ιωαννης διπλα σε μια πηγη με ποσιμο νερο.εκει καμια φορα περναει και αστυνομια οπως λες απλα τσεκαρουν.στην διαδρομη ειδικα χαμηλα 8α δεις πολα αμαξακια με ζευγαρακια.πανω πανω απλα εχει τελεια 8εα.μετα υπαρχει ενας δρομος απο παλαια πεντελη που σε ανεβαζει προς τα πανω και αφου αρχιζεις να κατεβενεις την το πισω μερος του βουνου η πας τελειως κατω και πεφτεις νεα μακρη η μπενεις αριστερα για να βγεις διονυσο και εκαλη οπου περνας και κανα χιλιομετερο μακρια απο το γερμανικο νεκροταφειο. ο δρομος προς την σπηλια του νταβελη ειναι πολυ ωραιος αμα 8ες να δεις την 8εα γιατι εχει πολα σημεια να σταματησεις και επισης φτανεις σχεδον τερμα ψηλα.η αλλη διαδρομη ειναι παρα πολυ ωραια για οποιον εχει μηχανη και εχει ορεξη για στροφιλικια στο πιτα σκοταδι.κοινως το mp3 player στα αυτια και οσο αντεχεις.για σπηλια του νταβελη αμα πας ψηλα βλεπεις ολη την α8ηνα και δεν υπαρχει ψυχη.τωρα αυτη γιατι εβαλε τα κλαματα δεν ξερω .για μενα απλα ειναι just perfect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lucifer εσυ δεν τα ξερεις.οπως απο διονυσο μπαινεις για να πας απο την πισω πλευρα 8α δεις μια πινακιδα που γραφει προσ γερμανικο νεκροταφειο και απο κατο το γραφει στα γερμανικα δεν 8υμαμε πος οπως επισης και προσ δημοτικο νεκροταφειο διονυσου.εγω του διονυσου το βρικα το γερμανικο δεν το βρηκα εκτος αν ειναι το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...