Προς το περιεχόμενο

Καφροποιήματα ~18+ Only~


gtsamour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ώρες-ώρες ρε Γιώργο νομίζω ότι είσαι ο ξάδερφος του Μητσοτέτοιου.Το link που δίνεις για d/l,απόθανε...

 

Όντως το link δε λειτουργεί.....:???:

Κρίμα και θα κατεβάζαμε πολύ πράγμα.......:mrgreen:

Αγαπητέ paredwse δώσε μας ένα fresh link παρακαλώ.....:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα αγαπημένα μου: Μαίρη - Χάρρυ Κλυν. Το οποίο και διασκεύασαν οι ...Ημισκουμπριοι!!!

 

Κάποτε είχα γνωρίσει μια Μαίρη

που είχε δυο μάτια γλυκά φωτεινά.

Μαζί περπατήσαμε χέρι με χέρι

κι αγαπηθήκαμε στα σκοτεινά.

 

Φοβόταν η Μαίρη μην έρθει ο παππούς της

και μη μας τσακώσει σε κάποια γωνιά

και είπα κι εγώ: 'Λες να έρθει ο π*&^%ς'

κρυφά να μας στήσει καμιά παγανιά;

 

Πίσω απ'τις λεύκες και τις ακακίες

της είπα: 'Για σένα η καρδιά μου πονά'

Κι εκείνη μου είπε: 'Μη λες μ#$%^ς

τα ίδια είχες πει και σε άλλες ξανά'

 

Της είπα λοιπόν πως δεν είμαι της πλάκας

για μένα πεθαίνουν γυναίκες πολλές

μπορεί να μη θεν' μα δεν είμαι μ%^^$ς

και δεν τις ανέχομαι τις προσβολές.

 

'Θα φύγω' μου είπε 'αφού δεν σ'αρέσω

κατάλαβα πλέον πως δεν μ'αγαπάς'

και τότε της είπα: 'Κι εγώ να σε #@$%^

αφού την αγάπη μου δεν εκτιμάς

 

Δεν θέλω να φύγεις από την αυλή μου

τα όσα μου κάνεις θα βγούνε ξινά

μα αν πάλι μου φύγεις κι εγώ στο %$%$%

μιαν άλλη στη θέση σου θα βρω ξανά.

 

Να φύγεις λοιπόν δεν κρατάω κακία

μονάχος τα βράδυα μου θα ξαγρυπνώ

θα παίζω αμά λάχει και μια %$#%$

τον πόνο μου έτσι κι εγώ να ξεχνώ.

 

Θα γράφω τραγούδια για να βρω την λύση

πολύ πικραμένα μελαγχολικά

γιατί ο %^&^%& αν σ'είχα &^^Ι(

ποτέ δεν θα μου'φευγες οριστικά.

 

Τέτοια τραγούδια δεν γράφω για άλλες

γιατί ίσως πρέπει να λογοκριθούνε

κι αν δεν τα περάσουν αυτές οι $#%$#

απ'το ραδιόφωνο δεν θα 'κουστούνε.

 

Ένα τραγούδι έχω γράψει όλο κι όλο

το μόνο που μες την καρδιά μου γυρνά

μήπως θα πρέπει να δώσω και @$#@

στην λογοκρισία που δεν το περνά.

 

Βαρέθηκα απ'όλους να ακούω τα ίδια

πως τέτοια τραγούδια δεν είναι σεμνά

και όμως μας έχουνε πρήξει τα #%$#%

απ'το ραδιόφωνο καθημερινά".

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασική ατάκα τρακας¨

 

Αν είσαι φίλος καρδιακός και δέν φοβάσαι Χάρο

άνοιξε το πακέτο σου και κέρνα 1 τσιγάρο

 

Μιά καλή απάντιση

 

Και ας είμαι φίλος καρδιακός και ας μή φοβάμαι Χάρο

όσα καράβια φύγανε για Νάξο και για Πάρο

τόσες φορές τα αρχίδια μου

θα πάρεις για τσιγάρο

 

Και άλλο 1

 

Αμα γεράσει το μουνί η τρύπα δεν εφράζει

Μα τς ψωλής τα γηρατειά είναι πικρό μαράζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εθνικη εορτη:

 

Το εμβατηριο που του μαθα να λεει

ηταν πολυ μακρυ κ το βαζε στο κωλο.

Ηταν πολυ μακρυ κ το βαζε στο κωλο

το εμβατηριο που του μαθα να λεει...

 

Του ταν μεγαλη η ψωλη

του ταν μεγαλη η ψωλη

και βασανο τα αρχιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ε λοιπον το αποφασισα, τετοια ωρα με πιανει και μια ταση παλιμπαιδισμου.... :-)

ημουν σιγουρος οτι ειχα μια ωραια λιστα με τετοια ποιηματα, σας τα παραθετω

(σορυ για τα ορθογραφικα και τα κεφαλαια, τακανα paste οπως ηταν):

 

1. ΑΝ ΜΕΘΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΚΝΙΠΑ ΕΛΑ ΠΑΡΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΙΠΑ, ΑΝ ΓΑΥΛΩΣΕΙΣ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ ΕΛΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΣΟΥ,ΚΙ ΑΝ ΣΕ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΚΩΛΙ ΣΟΥ ΠΑΡΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΥΣΟΥ.!!!

2. ΝΑ ΖΥΣΕΙΣ ΚΑΒΛΙΑΡΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ Μ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΒΑΡΙΑ.ΜΟΥΝΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΙΖΕΙΣ ΠΡΟΚΤΟΥΣ ΝΑ ΓΑΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΝΑ ΕΝΑΣ ΓΑΜΙΑΣ!!!

3. ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΚΑΒΛΙΑΡΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΝΑ ΧΥΝΕΙΣ ΚΑΛΑ.ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΖΕΙΣ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΑΧ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!

4. ΓΙΑΤΙ ΕΜΠΛΕΚΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΝΗΜΑΛΙΣΤΙΚΗ ΜΕΤΑΠΤΩΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ ΙΔΕΩΔΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΑΤΙΚΗ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΚΑΤΑΞΙΩΣΗ? Η ΜΑΛΑΚΙΑ Ε??

5. ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΑΜΙΑ ΚΑΝΑΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Σ'ΕΒΓΑΛΑΝΕ Σ'ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΣΤΟΛΟ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΕΛΕΤΩΜΑ ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ.

6. ΕΧΩ ΔΟΝΗΤΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΣΤΡΑΜΕΝΟΥΣ ΚΩΛΟΥΣ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΧΩ ΔΟΝΗΤΕΣ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΟΥΤΕ ΔΟΣΕΙΣ ΕΧΩ ΠΟΥΤΣΟ ΜΕ ΡΑΒΔΩΣΕΙΣ!

7. Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΔΕΡΟ ΚΑΙ Ο ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΖΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΓΑΜΟΥΣΑ ΕΤΡΕΧΕΣ ΣΑΝ SUBARU IMPREZA!

8. ΣΠΑΝΑΚΙ ΕΧΘΕΣ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΑ ΓΙΑ ΜΑΣΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΝΕΣ ΑΡΓΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΑ.ΜΕ ΣΠΕΡΜΑ ΠΑΣΑΛΗΦΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΠΩΣ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΕΣ ΝΑ Σ'ΕΠΕΡΝΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΠΟΠΑΥ!

9. 7 ΝΑΥΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΡΩΪ ΠΡΩΪ ΣΤΟΝ ΜΩΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ Μ'ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΚΩΛΟ.ΣΕ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΑ 4 ΣΕ ΣΚΙΣΑΝΕ ΜΕ ΠΕΙΣΜΑ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΛΥΣΜΑ!

10. ΜΕ ΓΚΑΥΛΩΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ 'ΓΙΝΕ ΣΑΝ ΞΥΛΙΝΟ ΚΑΤΑΡΤΙ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ RAVE PARTY!

11. ΟΔΗΓΑΓΑ ΣΤΗΝ ΤΣΙΜΙΣΚΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑ 10 ΜΟΥΝΕΣ.Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΟΚΚΙΝΙΣΑΝ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝ ΠΑΠΑΡΟΥΝΕΣ ΚΑΙ ΠΡΗΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΓΕΜΗΣΑΝ 40 ΤΟΝΟΥΣ ΧΥΣΙ ΚΙ ΑΜΕΣΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΙΚΑ ΑΤΕΛΙΩΤΟ ΓΑΜΗΣΙ!

12. ΣΟΥ ΤΗΝ ΔΕΙΧΝΩ ΚΑΙ ΤΡΩΜΑΖΕΙΣ,ΣΟΥ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΣ,ΣΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΥΣΕΙ Σ'ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΕΙ,ΤΙ ΕΙΝΑΙ?ΕΝΕΣΟΥΛΑ ΒΡΕ ΚΟΥΤΟΥΤΣΙΚΟ!

13. ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ ΜΟΥ 'ΠΑΙΡΝΕΣ ΕΣΥ ΜΕ ΑΝΑΜΕΝΑ ΦΩΤΑ.ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΒΗΣΑΝΕ ΣΕ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΕ ΧΥΣΩ!

14. ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΟΥ ΣΟΥ Η ΚΛΕΙΤΩΡΙΔΑ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΥΤΗΡΙΣΑ ΚΑΙ Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ HEAD SOLDER!

15. ΕΡΕΥΝΕΣ ΑΜΑΡΙΚΑΝΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ ΑΠΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΣΤΟ SEX,Η ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΣΤΥΣΗ ΚΡΑΤΟΥΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΤΟΥΣ ΧΕΡΙ.ΕΣΥ?

16. O ΠΟΥΤΣΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΟΣ, ΣΑΝ ΛΑΣΤΙΧΟ PIRELLI, ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ, ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ ΘΕΛΕΙ.

17. ΘΥΜΑΣΕ ΠΟΥ ΣΕ ΓΑΜΑΓΑ ΕΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΑΓΕΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΓΩΤΟ ΧΩΝΑΚΙ.

18. 3 ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΘΟΝΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΧΕΛΩΝΑ.ΤΟ 1 ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ,ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΑΧΥΡΩΝΑ.ΤΟ 3ο ΤΟ ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟ ΓΑΜΟΥΣΕ ΤΗΝ ΧΕΛΩΝΑ!!!

19. ΑΝΕΒΙΚΑ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΧΕΡΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΕ ΕΙΔΑ ΜΕ 5 ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΩΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5 ΓΙΝΑΝ 6…

20. ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ ΚΟΒΕΙ ΒΟΛΕΣ ΣΤΟΥ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΤΙΣ ΚΑΠΟΤΕΣΨΑΧΝΗ ΠΟΥΤΣΟ ΝΑ ΤΟ ΓΑΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΗΣ ΝΑ ΧΥΣΕΙ.!

21. ΚΑΝΩ ΒΑΡΗ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΩ Μ'ΑΕΡΑ. ΘΑ ΣΤΟΝ ΒΑΖΩ ΘΑ ΣΤΟΝ ΧΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΘΑ ΟΡΓΩΝΩ. ΘΑ ΣΕ ΣΚΙΖΩ ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙΣ RAMBO!

22. ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΠΟΥ ΣΤΕΚΕΙ ΜΙΑ ΑΚΡΙΔΑ,……..Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ!

23. sex is like maths add the bed, subtract the clothes, divide the legs &multiply! WARNING: send this message to 6 friends or be doomed to bad sex for 6 years

24. ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΣΟΥ Η ΤΡΥΠΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΖΑΧΑΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟΣΗ ΓΛΥΚΑ?

25. ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΞΩΚΛΗΣΙ, ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΣΤΥΣΗ. ΑΜΑΝ ΗΡΘΕ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ &ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ:ΓΑΜΑΩ!ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ:ΣΕ ΠΑΩ ΣΕ ΠΑΩ

26. ΗΤΑΝ ΝΥΧΤΑ.ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΑΜΠΑΝ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ.ΕΣΚΥΨΑ ΚΙ ΑΝΟΙΞΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ. ΤΑΡΑΧΤΗΚΕ ΑΓΓΙΞΑ ΤΙΣ ΡΟΓΕΣ ΤΗΣ. ΕΝΙΩΘΑ ΥΠΕΡΟΧΑ. ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΡΜΕΓΑ ΑΓΕΛΑΔΑ.

27. ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΓΕΡΟΥ Η ΨΩΛΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΓΑΜΗΣΙ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΚΑΙ ΑΓΑΝΑΚΤΕΙ ΝΑ ΧΥΣΕΙ.

28. ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ ΕΨΕΣ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΚΑΝΑ ΣΤΟΜΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕ Η ΣΕ ΜΟΥΝΙ ΠΗΓΑΔΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΨΑΧΝΩ ΟΛΟ ΡΙΞΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ 1 ΜΑΤΙΑ ΣΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΩΛΟ

29. ΗΤΑΝΕ ΝΥΧΤΑ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΧΑΜΕΝΟ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΛΕΕΙ ΕΓΩ Κ ΕΣΥ ΜΟΥ ΓΛΕΙΦΕΣ ΤΟ ΠΑΠΑΡΙ ΤΟΤΕ ΞΥΠΝΑΩ ΤΗ ΝΑ ΔΩ Η ΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΦΕΞΕΙ ΣΕ ΓΑΜΗΣΑ 5 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ 1 ΤΩΡΑ 6

30. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΠΗΓΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ ΒΑΡΚΑΔΑ ΤΟ ΠΕΟΣ ΜΟΥ ΥΨΟΘΗΚΕ ΠΑΣΧΑΛΙΝΗ ΛΑΜΠΑΔΑ ΤΟ ΕΠΙΑΝΕΣ ΤΟ ΕΓΛΥΦΕΣ ΜΕΝΑΖΙ & ΜΕ ΧΑΡΗ & ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΑΙΖΑΝΕ ΑΚΟΜΑ & ΟΙ ΓΛΑΡΟΙ?

31. ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕ ΤΡΩΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕ ΤΡΩΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕ ΤΡΩΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ,ΤΗΣ ΝΥΧΤΕΣ ΔΕ ΚΟΙΜΑΜΕ ΓΙΑΤΙ……..ΠΕΙΝΑΩ!

32. (ΤΟ) ΓΛΥΚΟ ΣΟΥ ΠΡΩΣΑΠΑΚΙ (ΜΟΥ) ΡΑΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ (ΝΙ)ΚΗΜΕΝΟΣ ΑΠ'ΑΓΑΠΗ (ΣΟΥ) ΖΗΤΩ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ (ΘΕΛΩ) ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΜΩΣ (ΤΩΡΑ) ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ! ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΑΡΕΝΘΕΣΕΙΣ…

33. <3<3<3 SEND THESE HEARTS TO 6 OTHERS,AND THE ONE U LOVE WILL SHOW U LOVE IN YEAR 2001 IF U BREAK THIS CHAIN,THE ONE U LOVE WILL NOT LOVE U BACK, GOOD LUCK!

34. ΣΕ ΓΑΜΑΩ ΣΤΗΝ ΦΛΩΚΑΤΗ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΤΗ ΒΑΓΔΑΤΗ. ΕΙΜΑΙ ΨΩΛΑΡΑΣ ΦΑΚΙΡΗΣ ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΟΥ ΣΟΥ Ο ΕΜΙΡΗΣ ΚΙ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΕΜΙΡΑΤΟ ΘΑ ΣΕ ΚΑΡΕΚΛΑΤΟ.

1. Τα χείλη σου ο ουρανός και η ματιά σου τ' άστρα, ο πούτσος μου βασιλικός και το μουνί σου γλάστρα.

2. Να φας αράπικη ψωλή 45 πόντους, 4 δάχτυλα χοντρή & φλέβες νά χει κόμπους, παπάρι να 'χει σα γροθιά & αρχίδια σαν τουλούμια, να κρέμονται στον κώλο σου σαν συριανά λουκούμια.

3. Από μικρός δεν ήσουνα πολύ φανατικός, σιγά σιγά ο κώλο σου μας βγήκε πεταχτός, Κι όταν από τζέντλεμαν μας βγήκες μαντμαζέλ, μαζί με τον Ασλάνη άρχισες παρέα τα σουσέλ.

4. Μια ψωλή εχόρευε ζεμπέκικο βαρύ & εσύ την έβλεπες & καύλωνες πολύ. Άνοιξαν μουνόχειλα σαν πεινασμένα μύδια και θέλανε αχότραγα να φάνε και τ' αρχίδια.

5. Τρεις οι γεύσεις ηδονής, τρεις κι οι τρύπες της γυνής. Του παππού του φτάνει η πίπα και του νέου η πίσω τρύπα, μα εσύ ο πουτανιάρης και τις τρεις τις κουμαντάρεις.

6. Ο πούτσος μου ελαστικός σα λάστιχο Pirelli, και παίρνει την κατεύθυνση που το μουνί σου θέλει.

7. Ήταν η νύκτα σκοτεινή, χαμένο το φεγγάρι, ήμασταν λέει εγώ και συ, μου έγλυφες το παπάρι. Τότε ξυπνάω, τί να δω, η μέρα είχε φέξει, σε γάμησα 5 φορές και μια και τώρα 6.

8. Είσαι ένα σκιουράκι με σφιχτό το κωλαράκι, όλων των ανδρών τ΄αρχίδια τα περνάς για βελανίδια και στου δέντρου σου την τρύπα κάνεις όλη μέρα πίπα.

9. Στο ναυτικό υπηρέτησες και έγραψες ιστορία, για τον καλύτερο γαμιά κάνανε ψηφοφορία. Αρχιγαμιά σε βγάλανε σ' ολόκληρο το στόλο, το μόνο σου ελάττωμα, γαμούσες με τον κώλο.

10. Μαλάκα Αγαμέμνονα μας κλέψαν το Λενάκι & τώρα άλλος χαίρεται το τρυφερό μουνάκι. Έφυγε η ξετσίπωτη & πήγε με τον Πάρη, λες και μεις δεν έχουμε αρχίδι και παπάρι.

11. Δεν άντεξα, με καύλωσες, μου το 'κανες κατάρτι, γι 'αυτό και γω στον κώλο σου θα κάνω ρέιβ πάρτυ.

12. Κάνε σύ την Ερατώ να κάνω εγώ τον γύφτο & και το καυλί σαν παγωτό γονάτισε και γλύφτο.

13. Άννα δεν είναι η βροχή, είναι που θέλω να σου ρίξω μια ψωλή.

14. Μια βραδιά στο Πόρτο Ράφτη σε γαμούσα μ' ένα ράφτη, άμα θέλεις κι άλλη πούτσα έχει ράφτη και στη Λούτσα.

15. Αναρωτιέμαι κι απορώ του κώλου σου η τρύπα, αφού δεν έχει ζάχαρη, πώς έχει τόσο γλύκα.

16. Ρεύμα δεν έχει το χωριό έχει μονάχα γκάζι, όσο και να γαμηθείς εμένα δε με νοιάζει

17. Ο Κορκολής σε πήδαγε και σου ʽκανε ερωτήσεις και συ δυσκολευόσουν να δώσεις απαντήσεις. Μια λέξη μόνο ήθελε η βρωμερή νυφίτσα, να το φωνάξεις δυνατά πως είσαι πουτανίτσα!

18. ΄Ηρθε πια το νέο έτος, πούτσο που θα φας και φέτος. Το μουνί σου θα φαρδύνω και στο στόμα θα σε χύνω, μια χρονιά θα φας καλά, άντε ρε Χρόνια Πολλά!

19. Είσαι στο βυθό και σου τέλειωσε το οξυγόνο. Για καλή σου τύχη τα αρχίδια μου είναι γεμάτα με αέρα. Πιάσε τον πούτσο μου και ρούφα. Μη γελάς ρε μαλάκα θα πνιγείς.

20. Ο Φοίνικας ο έμπορας ήρθε στη γαλατία, είχε πουτάνες φοβερές, να παίζεις μαλακία. Ξάφνου εσένα είδανε Γαλάτες καυλωμένοι, κωλομπαράδες ξακουστοί, αχ τι σε περιμένει!

21. Από τον Πόντο ήρθανε 40 πουσταράδες, εσένα λέει ψάχνανε εδώ και δυο βδομάδες. Μα εγώ δε σε ρουφιάνεψα, γιατί ʽμαι φιλαράκι, αρκεί εσύ σε μένα να στήσεις κωλαράκι.

22. Ένα μουνί στην αχλαδιά κι ο πούτσος μου από κάτω, χίλιες μετάνοιες έκανα, " - μουνί κατέβα κάτω". "Δεν κατεβαίνω πούτσαρε γιατί 'σαι σκανταλιάρης, και σκανταλίζεις τα μουνιά και όλες τις μουνάρες".

23. Δε θέλω coca-cola, δε θέλω seven-up, θέλω στο κωλαράκι σου να κάνω limit up.

24. Σου έσκιζα ωραία το άτακτο κωλί και είχα για παρέα αχ ναί τον Κορκολή. Στο τέλος της περίπτυξης σε χύνω στην κοιλίτσα, και κείνος σε ερώταγε: τι είσαι; -πουτανίτσα!

25. Σε βίντεο σε είδα να πρωταγωνιστείς και πίσω στον εσκίζαμε εγώ κι ο Κορκολής. Μετά τη διακόρευση σε πόναγε λιγάκι, κι ο Κοκολής σε ρώταγε: -πονάς ρε πουτανάκι;

26. Πέθανε ο γάιδαρος σου και αυτό προς όφελός σου, το μαλλί θα κάνεις γούνα και τ' αρχίδια του κουδούνια, και τον πούτσο του φλογέρα για να παίζεις όλη μέρα.

27. Τον πούτσο μου σαν τον κοιτάς το μάτι σου θολώνει, ο κώλος σου χαμογελά, κι η τρύπα μεγαλώνει.

28. Σε είδα στο ποδήλατο, γελούσες όλο τρέλα, μ' αργότερα κατάλαβα πως έλειπε η σέλα.

29. Κατά το άρθρο 12 του νόμου 13 της Γαμικής Ενώσεως και της Κωλομπαρίας, καταδικάζω το μουνί, τον κώλο αθωώνω, τον πούτσο βγάζω νικητή, στον κώλο σου τον χώνω.

30. Έξι αγγούρια αγόρασα να βάλω στη σαλάτα, το ένα όμως εκράτησα για να περνάς γαμάτα.

31. Φτάνουμε στο ξωκλήσι και εκεί που στα κατέβαζα μου ήρθε και η στύση. Αμάν!, ήρθε ο Χριστόδουλος, εγώ του λέω γαμάω, και κείνος μου απάντησε, -σε πάω ρε, σε πάω!

32. Έχω δονητές για όλους και για διεστραμμένους κώλους. Κι αν δε θες να με πληρώσεις έχω δονητές με δόσεις, κι αν δε θέλεις ούτε δόσεις, έχω πούτσο με ραβδώσεις.

33. Το καυλί μου καταπίνεις που 'χει δράση ασπιρίνης, κι όταν θα ξανακρυώσεις, τότε αύξησε τις δόσεις.

34. Ήτανε βράδυ βροχερό κι εγώ ήμουνα χάλια, τότε μου τον άρπαξες, τον έκανες σμπαράλια. Στο στόμα σου τον έβαλες, με τόλμη και με χάρη, και φώναζες συνέχεια, -μωρό μου τι παπάρι!

35. Πρόσεχε λίγο τον καιρό, γιατί θα φέρει γρίπες, το μόνο για να ζεσταθείς είναι να παίρνεις πίπες.

36. Μύνημα χωρίς χρέωση: η Cosmote σας ενημερώνει ότι το κινητό σας απέκτησε δόνηση. Βάλτε το στον κώλο σας και εμείς θα σας καλούμε συνεχώς.

37. Του Θρασύβουλα η ψώλα έχει γεύση coca-cola, γλύψε τη να πάρεις γεύση, αφού ξέρω πως σ' αρέσει.

38. Δεν χωράει στην παλάμη, η ψωλή μου σα σαλάμι, τα αρχίδια μου κεφτέδες, φοβεροί ουζομεζέδες και στο δικό σου το κωλί έχω ανοίξει ουζερί.

39. Αν ήμουν αστροναύτης και ήσουνα η NASA, θα μου ΄παιρνες τσιμπούκι χωρίς καμιά ανάσα. Θα σου ΄βαζα στον κώλο όλο μου το παπάρι, κι εσύ θα φανταζόσουνα πως ήσουνα στον Άρη.

40. Του μουνιού η κλειτορίδα έχει πιάσει πυτιρίδα, κι η ψωλή μου κάνει κόντρες με το νέο Head & Shoulders.

41. Γύρω γύρω θάλασσα κι ο πούτσος μου νησάκι, θα προτιμήσεις τον πνιγμό ή ένα γαμησάκι;

42. Ο ποιητής Τυρταίος, κωλομπαράς σπουδαίος, επήγε εις τον Σόλων με όρθιον τον ψώλον και λέγει Σόλων: Σόλων, συ που είσαι ο πιο σοφός απ' όλων, θες τον μισό ή όλον;

43. Στην τρίχα πάντα ντύνεσαι, στη μόδα είσ' ειδήμων, μήπως σε ξεκώλιασε κι εσένα ο Φιλήμων;

44. Τρία πουλάκια κάθονταν πάνω σε μια χελώνα, το πρώτο έβλεπε ψηλά, το δεύτερο τα χιόνια, το τρίτο το καλύτερο γαμούσε τη χελώνα.

45. Ο πούτσος μου είναι σίδερο και το μουνί σου φρέζα, σε γάμαγα και πήγαινες σαν Subaru Impreza.

46. Φέρε μύδια,φέρε γαύρο,φέρε και έναν πούτσο μαύρο,να στον βαλω, να στον χώσω και τον κώλο σου να οργωσω, να φωναζεις, να με βριζεις, πουτσαρα μου με ξεσκιζεις!

 

ΣΟΥ ΕΣΚΙΖΑ ΩΡΑΙΑ

ΤΟ ΑΤΑΚΤΟ ΚΩΛΙ

ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ

ΑΧ, ΝΑΙ ΤΟΝ ΚΟΡΚΟΛΗ

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΤΥΞΗΣ

ΣΕ ΧΥΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ

ΚΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΕ ΡΩΤΑΓΕ

ΤΙ ΕΙΣΑΙ; ΠΟΥΤΑΝΙΤΣΑ;

ΤΗΣ ΨΩΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ

ΠΙΑΣΑΝΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΙ,

ΜΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ

ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΚΙ ΑΠΟ DEPON.

Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΤΥΡΤΑΙΟΣ

ΚΩΛΟΜΠΑΡΑΣ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ

ΕΠΗΓΕ ΕΙΣ ΤΟΝ ΣΟΛΩΝ

ΜΕ ΟΡΘΙΟ ΤΟΝ ΨΩΛΟΝ

ΕΣΥ ΣΟΛΩΝ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ

Ο ΠΙΟ ΣΟΦΟΣ ΑΠ' ΟΛΩΝ

ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΝΑΧΑ ΤΟΝ ΜΙΣΟ

Ή ΤΟΝ ΕΘΕΛΕΙΣ ΟΛΟΝ;

ΑΠΗΝΤΗΣΕ Ο ΣΟΛΩΝ

ΣΟΦΟΤΕΡΟΣ ΕΞ' ΟΛΩΝ

ΘΩΠΕΥΩΝ ΤΟΥ ΤΟΝ ΚΩΛΟΝ:

ΤΥΡΤΑΙΕ ΜΗ ΦΕΙΔΟΥ ΨΩΛΟΝ

ΕΛΑ ΚΑΙ ΧΩΣΤΟΝ ΟΛΟΝ

ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΥΠΕΡΟΧΟ

ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΟΥ ΦΙΔΙ

ΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΣΟΥ

ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΕΝΑ ΑΡΧΙΔΙ

ΝΑ ΦΑΣ ΑΡΑΠΙΚΗ ΨΩΛΗ,

45 ΠΟΝΤΟΥΣ, 4 ΔΑΧΤΥΛΑ ΧΟΝΤΡΗ

& ΦΛΕΒΕΣ ΝΑ'ΧΕΙ ΚΟΜΠΟΥΣ,

ΠΑΠΑΡΙ ΝΑ'ΧΕΙ ΣΑ ΓΡΟΘΙΑ

ΚΙ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΑ ΤΟΥΛΟΥΜΙΑ,

ΝΑ ΚΡΕΜΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΩΛΟ ΣΟΥ

ΣΑ ΣΥΡΙΑΝΑ ΛΟΥΚΟΥΜΙΑ

ΤΡΕΙΣ ΟΙ ΓΕΥΣΕΙΣ ΗΔΟΝΗΣ

ΤΡΕΙΣ ΟΙ ΤΡΥΠΕΣ ΤΗΣ ΓΥΝΗΣ.

ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΡΟ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΠΑ

ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ Η ΠΙΣΩ ΤΡΥΠΑ.

ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΞΕΚΟΛΙΑΡΗΣ

ΚΑΙ ΤΙΣ 3 ΤΗΣ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙΣ

ΓΕΝΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΑΝΑΣΑΙΝΩ

ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΟΝ ΧΩΣΩ ΣΑΒΒΑΤΟ

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕΘΑΙΝΩ

ΕΝΑ ΜΟΥΝΙ ΣΤΗΝ ΚΕΡΑΣΙΑ

ΚΙ Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ

1000 ΜΕΤΑΝΟΙΕΣ ΕΚΑΝΕ

ΜΟΥΝΙ ΚΑΤΕΒΑ ΚΑΤΩ,

ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΠΟΥΤΣΕ ΜΟΥ

ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ

ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ

ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΧΑΡΒΑΛΙΑΖΕΙΣ.

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ

12,3 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ TV

3 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΚΑΝΟΥΝ SEX

100000 ΤΟΝ ΠΑΙΖΟΥΝ

ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.

ΑΠ' ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΑΝΕΒΗΚΑ

ΚΑΝΤΑΔΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ

ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΣΕΝΑ ΑΝΑΣΚΕΛΑ

ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.

ΕΥΘΥΣ ΕΓΩ ΒΟΥΒΑΘΗΚΑ

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΥΤΕ ΛΕΞΗ

ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΕΒΓΑΛΑ

ΚΙ ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΓΙΝΑΝ ΕΞΙ.

Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΟΣ

ΣΑ ΛΑΣΤΙΧΟ PIRELLI

ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ

ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ ΘΕΛΕΙ.

ΗΡΘΕ ΠΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ!

ΠΟΥΤΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ!

ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ ΘΑ ΦΑΡΔΥΝΟΥΝ

ΤΟ ΚΩΛΙ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΥΝΟΥΝ

ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΦΑΣ ΚΑΛΑ

ΑΝΤΕ ΡΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

ΚΙ ΑΜΑ ΓΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ

Η ΤΡΥΠΑ ΔΕΝ ΕΦΡΑΖΕΙ

ΜΑ ΤΗΣ ΨΩΛΗΣ ΤΑ ΓΗΡΑΤΙΑ

ΕΙΝΑΙ ΠΙΚΡΟ ΜΑΡΑΖΙ

ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ

ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ο ΚΩΛΟΣ ΣΟΥ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΠΕΤΑΧΤΟΣ

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΖΕΝΤΛΕΜΑΝ ΕΓΙΝΕΣ ΜΑΝΤΜΑΖΕΛ

ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΛΑΝΗ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΣΟΥΣΕΛ

ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΠΑΙΔΙ

ΔΕ ΜΟΥ ΔΙΝΑΝΕ ΜΟΥΝΙ

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ

ΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΑ

Η ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΦΗ ΣΚΙΣΜΕΝΗ

ΚΑΙ ΚΑΤΟΥ ΚΑΤΟΥ ΜΑΛΛΙΑΡΗ

ΣΑ ΝΥΦΗ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΗ ΜΟΥΝΑΚΙ ΖΑΧΑΡΟΜΟΥΝΟ

ΤΡΥΠΙΤΣΑ ΧΑΪΔΕΜΕΝΗ

ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΨΩΛΗ ΜΟΥ ΓΕΛΑΣΤΗ

ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΔΑΚΡΥΣΜΕΝΗ

ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΟΥ

ΦΥΛΑΕΙ Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΒΑΡΔΙΑ

ΚΙ ΟΤΑΝ ΝΥΧΤΩΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΑ

ΒΟΥΤΑΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΨΑΡΙΑ

ΠΕΣΕ ΜΟΥΝΙ Τ' ΑΝΑΣΚΙΛΑ

ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΓΟΝΑΤΙΣΟΥ

ΝΑ ΒΓΑΛΟΥ ΤΟΥΝ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΝΑ ΣΙ ΞΟΜΟΛΟΓΙΣΟΥ

ΤΙ ΝΑ 'ΜΟΥΝΑ, ΤΙ ΝΑ 'ΜΟΥΝΑ

ΔΑΝΤΕΛΑ ΤΟΥ ΒΡΑΚΙΟΥ ΣΟΥ

ΓΙΑ 'ΝΑ ΣΚΥΒΑ ΚΑΙ ΝΑ 'ΒΛΕΠΑ

ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΟΥ ΣΟΥ

ΟΤΑΝ ΓΕΡΑΣΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ

ΚΙ ΑΣΠΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΟΥ

ΜΑΚΡΑΙΝΟΥΝΕ Τ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ

ΚΟΝΤΕΝΕΙ ΚΑΙ Η ΨΩΛΗ ΤΟΥ

ΑΠΑΝΩ Σ' ΕΝΑ ΣΠΑΛΑΘΡΟ

ΓΑΜΠΡΟΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΗ ΝΥΦΗ

ΚΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΛΥΚΑ ΤΗΝ ΠΟΛΛΗ

ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΥ ΓΛΥΦΕΙ

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ

ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΒΡΩΜΑΝΕ

ΤΟΥΣ ΔΙΕΤΑΞΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΥΣ ΝΑ ΓΑΜΑΝΕ

ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ 'ΝΑΙ ΤΗΝ ΑΥΓΗ

ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΪΔΕΥΕΙΣ ΤΟ ΜΟΥΝΙ

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΞΩ Τ' ΑΡΧΙΔΙΑ

ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ 'ΝΑΙ ΤΗΝ ΑΥΓΗ

ΠΟΥ 'Ν' ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ

ΠΟΥ 'Ν' ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΞΑΣΚΕΠΑΓΑ

ΚΑΙ ΟΙ ΨΩΛΕΣ ΟΛΟΡΘΕΣ

ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ

ΚΑΙ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΣΟΥ ΑΣΤΡΑ

ΚΙ Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ

ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ ΓΛΑΣΤΡΑ

ΟΤΑΝ ΓΕΡΑΣΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ

Ο ΚΩΛΟΣ ΤΟΥ ΦΑΡΔΑΙΝΕΙ

ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝΕ ΓΑΜΗΣΟΥΝΕ

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ

ΜΙΑ ΜΑΝΤΙΝΑΔΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ

ΠΑ ΘΑ ΒΑΣΤΑΣ ΤΟ ΙΣΙΟ

ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΩ ΘΕΛΩ ΕΓΩ

ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ

ΤΕΣΣΕΡΑ ΠΟΔΙΑ ΕΧΕΙ Ο ΛΑΓΟΣ

ΤΕΣΣΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΦΗ

ΠΡΩΤΑ ΓΑΜΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ

ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΤΗ ΝΥΦΗ

ΑΠ' ΤΗ ΖΩΗ ΣΤΟ ΘΑΝΑΤΟ

ΕΙΝ' ΕΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ

ΔΥΟ ΔΑΧΤΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

ΤΡΙΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΘΟΝΤΑΝ

ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΧΕΛΩΝΑ

ΤΟ 'ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ

Τ' ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΑΧΥΡΩΝΑ

ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΟ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟ

ΓΑΜΑΕΙ ΤΗ ΧΕΛΩΝΑ

ΑΙΓΥΠΤΙΟΙ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟΝ ΤΡΟΧΟ

ΚΙΝΕΖΟΙ ΤΗΝ ΠΥΞΙΔΑ

ΜΑ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΑΜΗΣΑΝΕ

ΠΡΩΤΟΙ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ

ΠΕΘΑΝΕ Ο ΓΑΪΔΑΡΟΣ ΜΟΥ

ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΣ ΜΟΥ.

ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΟΥΝΑ

ΚΑΙ Τ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΔΟΥΝΑ

ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΦΛΟΓΕΡΑ

ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΖΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΤΟ ΗΡΘΑΜΕ

ΣΑΡΑΝΤΑ ΠΟΥΤΣΑΡΑΔΕΣ

ΕΣΕΝΑ ΛΕΕΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ

ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ.

ΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΡΟΥΦΙΑΝΕΨΑ

ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ,

ΑΡΚΕΙ ΕΣΥ ΣΕ ΜΕΝΑ

ΝΑ ΣΤΗΣΕΙΣ ΚΩΛΑΡΑΚΙ.

ΠΡΟΣΕΧΕ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ

ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΓΡΙΠΕΣ

ΤΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙΣ

ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΠΕΣ

ΠΗΡΕ Η ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΦΩΤΙΑ

ΖΗΤΑΩ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ

ΒΑΛΕ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΝΕΡΟ

ΚΙ ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΒΗΣΕΙΣ

ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ 'ΡΘΑΜΕ

ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΚΟΥΠΕΣ

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΑΝ ΞΑΝΑΡΘΟΥΜΕ

ΝΑ 'ΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΠΟΥΤΣΕΣ

ΑΠ' ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΤΟΥΜΕΝΑ

Η ΨΕΙΡΑ ΕΧΕΙ ΧΑΡΗ

ΜΕΣ ΣΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥΛΑΤΣΑΡΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ενα δικό μου που ειχά γραψει πριν 11 χρονια, οταν πήγαινα δευτέρα γυμνασίου. Δεν το θυμαμαι όλο αλλα ενα απόσπασμα. (ηταν η εποχη της μαλακίας τότε)...

 

Μια ιστορια θα σας πω, ενος μαλακα φιλου

που το πουλι του έπαιζε, στο στόμα ενος σκύλου

Ολημερίς και ολυνυχτις, βαρούσε μαλακία

κι'απ το πολυ το χύσι, φύτρωσε ακακία

 

Ένα ωραιο πρώινο, πριν καν καλά ξυπνήσει

τον φιλο του τον gay, πηγε να συναντήσει

στο δρόμο που επήγαινε, βρήκε μια πουτάνα

στο σπίτι του την πήγε και της γ@μησε τη μανα

 

και εκει που τη γαμούσε και σκορπιζε το χύσι (κλεμενο απο ίλιαδα :P)

του ήρθε η θεία ιδέα ένα σάντουιτς να ψήσει

κι εκεί που το μασούλαγε, του ήρθε αηδία,

και ολη μέρα ξέρναγε, αυτή τη μαλακία

.

.

.

Περασαν μήνες, περασαν χρόνια,

μα το φίλο του τον gay δεν συνάντησε ακομα

Και ετσι αυτος επέθανε, μονάχος και καριόλης

μα όλοι το γνωρίζανε πως ήτανε ξεκόλης.

 

 

Κάπως ετσι πρεπει να ήτανε. Αν και μου φαινεται οτι ήτανε λίγο πιο εμπνευσμένο :P

Είχα γραψει και ένα πεζο "Ο θανατος του πολωνου σουβλατζή" που περιεγραφε πως κολησε το χερι του στο γύρο ενώ αυτος γύριζε στο ψήσιμο αλλα δεν το βρισκω :P. Ημουνα καφρίδιον μικρος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας γαμαω απο πισω σας γαμαω κι απο μπρος σας γαμαω οπως θελω κι ας θελετε αλλιως

 

εισαστε πολλοι μαλακες μα το Δια ειστε βλακες ασχολειστε με ρουμανες ,με Μαριες και πουτανες

 

αντε παρτε κανενα βιβλιο να προσεγγισετε το θειο, κι αφηστε τα διηγηματα τις καφριλες και τα ποιηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρρωτιέμαι μα τον άγιο που το βρήσκεις το κουράγιο,

τα αρχίδια να μας πρήζεις, να μας τα χοντροζαλίζεις,

ασχολείσαι με τα θεία, μαλακίες και βιβλία,

είκοσι χρονών παιδί και δεν έχεις δει μουνί!

Μήπως είσαι καμια λούλα; Tην τινάζεις την κουκούλα;

Μήπως έχεις βρεί και "φίλο" να σε στήνει σα το σκύλο;

Μήπως τον βαράς στο χέρι ενώ χώνεις γουδοχέρι;

Δεν τις θέλεις τις πουτάνες (ρουμάνες), βάζεις πίσω καραβάνες,

λές πως και καλά γαμάς...

τα καλάθια στου κωλιού σου τη μπασκέτα, προλαβαίνεις να μετράς;

Άσε τώρα αυτές τις πίπες, σ'έχουνε γεμίσει τρύπες...

Σάλτα ψόφα και γαμήσου, και απ'το χάρτη άντε σβήσου.

 

 

Αφιερωμένο στον προηγούμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παρακάτω το άκουσα από τον Ορφέα Περίδη σε μια από τις συναυλίες του στον Λυκαβητό:

 

Κάτω από το φως του φεγγαριού,

σε σκέφτομαι και κλαίω,

μετά το ξανασκέφτομαι,

και "ΔΕ ΓΑΜΙΕΣΑΙ" λεω !

 

Αφιερώνεται σε όποιον/όποια εσείς θέλετε !

 

:D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...