Προς το περιεχόμενο

μTorrent οδηγός και απορίες


ShAd0w_z0nE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες θέλω τα φώτα σας! Τι πρέπει να κάνω για να μεγιστοποιήσω το upload speed ;

 

Αν δεν πείραξες τίποτα είναι είδει στο μέγιστο,από εκεί και πέρα μόνο αγοράζοντας μεγαλύτερη γραμμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν πείραξες τίποτα είναι είδει στο μέγιστο,από εκεί και πέρα μόνο αγοράζοντας μεγαλύτερη γραμμή.

 

Ναι το πρόβλημα είναι ότι τα έχω σκαλίσει λίγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα θα ηθελα την βοηθεια σας πριν 4 ημερες καταστραφηκε ο δισκος που ειχα εγκατεστημενα τα windows 7 (HDD SATA II 500GB SEAGATE 32 ) και αφου ηταν στην εγγυηση μου τον αλλαξαν με εναν HDD WD SATA II500 GB 16 MB CAVIAR BLUE και τελικα εγκατεστησα σε αυτον τα windows 7 kai τωρα εχω προσεξει πως οταν κατεβαζω αρχεια με μtorrent η περιηγηση στο διαδυκτιο να σερνετε υπαρχει περιπτωση να φταιει η αλλαγη του δισκου απο seagate σε wd ???:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα και θα ήθελα αν μπορείτε να με βοηθήσετε.Μόλις ανοίγω το mtorrent μου τρώει όλο το bandwidth ακόμα και όταν δεν κατεβάσω και δεν ανεβάσω και δεν μπορώ να κάνω με τίποτα browsing αργεί τρελά.Μόλις το κλείσω όλα οκ.Τι προτείνετε να κάνω?

Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα θα ηθελα την βοηθεια σας πριν 4 ημερες καταστραφηκε ο δισκος που ειχα εγκατεστημενα τα windows 7 (HDD SATA II 500GB SEAGATE 32 ) και αφου ηταν στην εγγυηση μου τον αλλαξαν με εναν HDD WD SATA II500 GB 16 MB CAVIAR BLUE και τελικα εγκατεστησα σε αυτον τα windows 7 kai τωρα εχω προσεξει πως οταν κατεβαζω αρχεια με μtorrent η περιηγηση στο διαδυκτιο να σερνετε υπαρχει περιπτωση να φταιει η αλλαγη του δισκου απο seagate σε wd ???:fear:[/Qκαμια βοηθεια ρε παιδια ?

 

---------- Προσθήκη στις 16:04 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:03 ----------

 

καμια βοηθεια ρε παιδια ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...