Προς το περιεχόμενο

web banking


jakeduth

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Loipon pame pali,

 

Otan anigeis logariasmo se mia trapeza sou dinoun antistixa kai tin cash card (tin karta pou vgazeis xrimata apo to ATM diladi) auti loipon i cash card se kapies trapezes exei ena logotipo pano (sinithos tha ine i Visa Electron, i Maestro). An loipon einai Visa electron i karta mporei na xrisimopiithi KANONIKOTATA san mia opiadipote pistotiki VISA pantou apla den mporeis na pistoseis poso, diladi mporeis na xrisimopiisis mono osa xrimata exei mesa o logariasmos sou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exw mia maestro ths ethnikhs.mporw na zhthsw na mou vgaloun mia visa electron?

Den xerw prepei na rotiseis, nomizw oxi pantos.

Stin alpha px sou dinoun maestro by default alla an to zitisei mporeis na vgazeis visa enter (pou ine kati antistixo me tin electron)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω μια κάρτα για να κάνω κάποιες αγορές μέσω Ιντερνετ αλλά και κάποιες συνδρομές μέσω Paypal (όπως Rapidshare, Voip). Επίσης για να κάνω κάποιες συνδρομές σε περιοδικά...

 

Έχω μια AlphaBank Visa Electron, από το λογαριασμό μισθοδοσίας μου, αλλά επειδή εκεί μπαίνει ο μισθός και συνήθως υπάρχουν χρήματα, δεν θέλω να χρησιμοποιήσω αυτή..

 

Από αυτά που έχω διαβάσει πολύ καλή πρέπει να είναι της Πειραιώς, αλλά για να μην μπλέκω και με άλλη τράπεζα λέω να πάω να φτιάξω αλλο ένα λογαριασμό και κάρτα στην AlphaBank..

 

Τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω μια κάρτα για να κάνω κάποιες αγορές μέσω Ιντερνετ αλλά και κάποιες συνδρομές μέσω Paypal (όπως Rapidshare, Voip). Επίσης για να κάνω κάποιες συνδρομές σε περιοδικά...

 

Έχω μια AlphaBank Visa Electron, από το λογαριασμό μισθοδοσίας μου, αλλά επειδή εκεί μπαίνει ο μισθός και συνήθως υπάρχουν χρήματα, δεν θέλω να χρησιμοποιήσω αυτή..

 

Από αυτά που έχω διαβάσει πολύ καλή πρέπει να είναι της Πειραιώς, αλλά για να μην μπλέκω και με άλλη τράπεζα λέω να πάω να φτιάξω αλλο ένα λογαριασμό και κάρτα στην AlphaBank..

 

Τι λέτε;

 

Loipon mporeis na kaneis to exis.

 

Anigeis allo ena logariasmo stin alpha bank kai kaneis etisi gia karta enter visa (den dinoun pia electron) gi auto ton neo logariasmo.

Sindeeis kai tous dio logariasmous sou me web banking kai opote thes mporeis dorean kai amesos na metafereis osa xrimata thes apo ton logariasmo misthodosias ston logariasmo gia to internet kai na kaneis tis agores sou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης απο οτι ειδα η Πειραιως δεν πληρωνει Forthnet.

 

Η Πειραιώς έχει το easypay για αυτό τον σκοπό, το οποίο easypay συνδέεται έιτε με τον λογαριασμό σου είτε με την πιστωτική σου κάρτα για τις πληρωμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά σήμερα άνοιξα άλλον ένα λογαριασμό στην AlphaBank και μου έβγαλαν μια Enter Visa.. Για να μην μπλέκω με 2 τράπεζες.. Έτσι κι αλλιώς δεν θέλω να κάνω τρομερά πράγματα..

web banking δεν ενεργοποίησα.. Γίνεται εύκολα? Χωρίς το μηχανάκι που παράγει κωδικούς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...