Προς το περιεχόμενο

Κοστουμι.


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν βάλεις άσπρη ζώνη-παπούτσι με σκούρο κοστούμι, άσε μουστάκι, φόρα καπέλο, και στείλε βιογραφικό στον Κουστουρίτσα! :-D

 

Οkay seriously, αν αυτοί που παντρεύονται δεν ανήκουν σε αυστηρά κοντινό οικογενειακό περιβάλλον, μπορείς να πας και με οποιοδήποτε απλά διακριτικό παντελόνι, (ακόμα και τζιν), ένα πουκάμισο ότι να'ναι και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα κουστουμια ειναι καλοκαιρινα

(Να αγορασω λινο ως επιλογη το αποκλειω μιας κ τσαλακωνει)

Το γκρι ειναι σκουρο δεν ειναι ανοιχτο ή του παγου οπως συνηθιζετε να λεγεται...

με τζιν δεν με παιρνει μιας κ οι 3 οι γαμοι ειναι οικογενειακου περιβαλλοντος κ ο αλλος τραπεζικου κυκλου

Χρησιμη η συμβουλη για καλτσες (θα φοραγα μαυρες αντι για γκρι δλδ)

 

Απλα με ''τρωει'' λιγο μηπως το γκρι ειναι πολυ επαγγελματικο ως lοοk ή λες κ παω για interview

Απ την αλλη το μαυρο θα ειμαι σαν γκαρσονι....Αλλου διαβαζω οτι δεν ειναι ασχημο κ ειναι κλασικο

 

Μπερδεμα...

 

Σας ευχαριστω παντως για τις γνωμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε παρε double-breasted και ενα κανονικο σμοκιν (μιας και πρόκειται για βραδινή εξοδο) σε blue-black

 

υ.γ. μην κανεις την πατατα και βαλεις γραβατα με το σμοκιν. ΜΟΝΟ ΠΑΠΙΓΙΟΝ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 χρόνια αργότερα...
  • Super Moderators
7 hours ago, johnieXoX said:

Για να μη ξεκινάω καινούργιο θέμα, μιας που βρήκα αυτό, έχετε να προτείνετε κάποιο κατάστημα στην Αθήνα για γαμπριάτικο κουστούμι... 😐

Πηγαίνεις Attica και βρίσκεις ό,τι κοστούμι θέλεις. Τώρα με τις εκπτώσεις μπορείς να πετύχεις καλές ευκαιρίες. Αν θυμάμαι καλά, η BOSS στο Attica έχει ένα μαύρο κλασικό κοστούμι (το οποίο εκτός από γαμπριάτικο μπορεί να φορεθεί και σε γενικά επίσημες εμφανίσεις) γύρω στα 350 ευρώ. 

Επίσης δοκίμασε να πας μια βόλτα στο εκπτωτικό χωριό. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, johnieXoX είπε

Για να μη ξεκινάω καινούργιο θέμα, μιας που βρήκα αυτό, έχετε να προτείνετε κάποιο κατάστημα στην Αθήνα για γαμπριάτικο κουστούμι... 😐

https://www.papadogamvros.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, johnieXoX είπε

ξέρουμε πόσο πάει το μαλλί σε αυτόν?

μη στοιχίσει πιο πολύ από το νυφικό.. μαλακία είναι.. :P

Ανάλογα το ύφασμα , δεν ξέρω εαν κάνει και ετοιμοπαραγγελια εκτός από bespoke. Κανε ένα τηλ δωρεάν είναι.  

Εαν έχεις σφιχτό budget κοιτάς και εδώ https://www.suitopia.com , βάζει 20-40% εκπτωση. Μην περιμένεις Γιαννετος η Παπαδογαμβρος , αλλα ειναι vfm εαν το κάνεις στα 300-400

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, omitziz είπε

Ανάλογα το ύφασμα , δεν ξέρω εαν κάνει και ετοιμοπαραγγελια εκτός από bespoke. Κανε ένα τηλ δωρεάν είναι.  

Εαν έχεις σφιχτό budget κοιτάς και εδώ https://www.suitopia.com , βάζει 20-40% εκπτωση. Μην περιμένεις Γιαννετος η Παπαδογαμβρος , αλλα ειναι vfm εαν το κάνεις στα 300-400

 

κουστούμι online? λίγο υπερβολικό μου φαίνεται..

γενικά θα θελα το σύνολο να μείνει κάτω από 900-1000.. οπότε μέχρι 600 για το κουστούμι νομίζω με παίρνει.. έχει και εκπτώσεις.. 

απλά θα πρέπει να μείνω στα κιλά μου, γιατί το γεγονός είναι τον γενάρη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, johnieXoX είπε

κουστούμι online? λίγο υπερβολικό μου φαίνεται..

γενικά θα θελα το σύνολο να μείνει κάτω από 900-1000.. οπότε μέχρι 600 για το κουστούμι νομίζω με παίρνει.. έχει και εκπτώσεις.. 

απλά θα πρέπει να μείνω στα κιλά μου, γιατί το γεγονός είναι τον γενάρη.. 

Στα 600 και Ελλάδα μόνο έτοιμο θα βρεις. Κοίτα τότε ένα HUGO με την ελπίδα να σου πέσει σωστά , πας και Bruno Magli παπούτσια και είσαι 350+150

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω κουστούμια karl lagerfeld γιατί έχω βρει ένα κοστούμι (σμόκιν για την ακρίβεια) αλλά δεν υπάρχει στο νούμερό μου στο συγκεκριμένο κατάστημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...