Προς το περιεχόμενο

Μεθύσι κ αποτελέσματα


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Επίσης κάνει μια πολύ ωραία μίξη με το αλκοόλ στο στομάχι σου που χειροτερεύει τα πράγματα.

 

Αυτή την αίσθηση έχω και εγώ, τουλάχιστον από τις κάμποσες φορές που έχω μπουσουλήσει από το αλκοολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό ένα κονιάκ 5 αστέρων συνοδευόμενο με σοκολατάκια, σε κάνει μάγκα.

Απ τα καλύτερα μεθύσια. Βλέπεις αστέρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό ένα κονιάκ 5 αστέρων συνοδευόμενο με σοκολατάκια' date=' σε κάνει μάγκα.

Απ τα καλύτερα μεθύσια. Βλέπεις αστέρια.[/quote']

 

Κονιακ ! Το μοναδικό ποτό που μετά από το μεθύσι ξυπνάω με ευφορία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ωραία όλα αυτά αλλά δυστυχώς υπάρχουν και πολλά παρατράγουδα με το μεθύσι!Ακούστε σκηνικό!Το αγόρι της κολλητής μου πριν κανά 2 βδομάδες βγήκε με τους φίλους του.Τα ήπιανε λίγο παραπάνω τα παλικάρια και μετά είπανε να πάνε για κανά "βρώμικο".Όλα καλά μέχρι στιγμής!Πάει για ύπνο το παλικάρι και στον ύπνο του πάει να κάνει εμετό.Λιποθυμάει όμως πριν προλάβει και έτσι ο εμετός φράζει την αναπνευστική οδό!Μην τα πολυλογώ το πρωί τον βρίσκει ο θείος του εντελώς τυχαία -γιατί έμενε και μόνος του- και καλεί ασθενοφόρο.Το παλικάρι σε κώμα,τον βάλανε στην εντατική αφού του κάνανε πλύση στομάχου συν ότι έπαθε 2 φορές ανακοπή μία μέσα στο ασθενοφόρο και μία στην εντατική!Λίγο αργότερα να τον έβρισκε ο θείος του θα ήταν πολύ αργά!Η κατάσταση του ήταν πολύ σοβαρή!Γι'αυτο ας προσέχουμε λίγο γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτο υπάρχουν και οι φίλοι. Ποτέ δεν πρέπει να αφήνουμε κάποιον να κοιμηθεί μόνος του όταν είναι τελείως κομμάτια.

 

 

 

ΌΣο για τα μεθύσια πιείτε αρκετό νερό πριν νταβλιαστείτε και το πρωί φάτε κάτι ελαφρί και λίγο γαλατάκι και μέχρι το μεσημέρι θα είστε μια χαρά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα τωρα που το θυμηθηκα

μην κανετε μεθυσι ποτε σας με γλυκο εκκλησιαστικο οινο!!

απλα σε στελνει στην κολαση!!

δεν καταλαβαινεις τι γινεται λες

και ειχα κανει μισο κιλο μαυρο ημουν!

απλα μην το κανετε στην θεια κοινωνια δινουν αρκετο!

αν και απο τοτε που το επαθα αυτο αποφευγω να κοινωνησω σαν ο lucifer το λιβανι!:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κάνετε μεθύσι ποτέ σας με γλυκό εκκλησιαστικό οίνο!! Απλα σε στέλνει στην κόλαση!!

 

Ωραία που μπορώ να βρω; Δεν έχω κονέ με παπάδες σαφώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...