Προς το περιεχόμενο

Σεξ και παιχνιδια εκτος σπιτιου.


poul1na

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχαχ ωραιος ο πανκι....λεπον, χτες συναντησα στο λονδινο μια ονλαιν φιλη που χω εδω και κανα 2μηνο(παντρεμενη ειναι)...μετα απο ενα αισθησιακο καφε ,ξεκινησαμε την αναζητηση στεγης....εκει κοντα υπηρχε ενας τεραστιος εκθεσιακος χωρος που ειχε αυτο το σαββατοκυριακο δημοπρασια με αλογα πανακριβα καθως και επιδειξη με εμποδια κλπ...περιπου 10.000 κοσμος...ακριβο το εισητηριο εισοδου αλλα δε γαμεις...παμε μεσα...οι τουαλετες δεν ηταν μικτες και ειχαν κοσμο....οποτε αρχισα να ψαχνω κανα φωταγωγο κατι τις βρε παιδι μου...τελικα τον βρηκα και υπο τις ζητωκραυγες του πληθους για τα αλογα που πηδουσαν εμποδια, εκανα και εγω το ιδιο :D... (τι ωραιο που ναι το αλογο σου κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ε ρε punky, ασε με κι εμένα να γαμήσω ένα τόπικ. Το έχεις πάρει εργολαβία :-P

 

On topic, το περίεργο είναι όταν κάνω sex. Ως εκ τούτου, δε με απασχολεί το μέρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rising, σε έχω συνδέσει με Κάιρο ρε. Σημασία δεν σου δίνω.

 

Κατά τα άλλα, όπως λέω με θάρρος δημόσια τη γνώμη μου, το ίδιο θάρρος δείχνω και στις δημόσιες δραστηριότητες.

Το εδώ και τώρα, είναι ο αγαπημένος μου χωροχρόνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ είσαι ρε που μας έχεις πηδήξει το fax εδώ πέρα;

Τά' φτυσε το μηχάνημα από την πολλή χρήση.

 

ΥΓ. Ελπίζω να έχει μαλλιά η πουλίνα όταν δει πώς έγινε το τόπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχολείο, πρίν απο 2 χρόνια ;D

 

Blowjob στις τουαλέτες, χωρίς κάμερες θεατές και άλλες μαλακίες. Μήνυμα εν ώρα μαθήματος, γυμναστική εκείνη, καθηγητή στα μαθηματικά που δεν νιώθει εγώ. 15 λεπτά έξω και μετά πάλι μέσα στο μάθημα :D

 

P.S. Σχολείο πήγαινα στο χωριό μου, όπου με 150 άτομα που ήταν όλο το σχολείο, και με καθηγητές που πηγαίναμε μαζί τους για ποτό κ καφέ, τα πράγματα ήταν παααααρα πολυ ελαστικά... ;) Soroni rulez....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ είσαι ρε που μας έχεις πηδήξει το fax εδώ πέρα;

Τά' φτυσε το μηχάνημα από την πολλή χρήση.

 

Ναι ρε εγώ. Λόγω πλεονάσματος τεστοστερόνης δεν με άντεξε ο server και πήρα σβάρνα το fax. Σειρά έχει το ψυγείο και το πορτατίφ.

 

Τσάκωνα,

η αναλογία σου ανάμεσα στα αγγλικά άλογα και την Αγγλίδα αλόγα ήταν εξαιρετική!

 

άμαν ρε δάσκαλε με το βίτσιο σου να βαθμολογείς από λογοτεχνική σκοπιά το δημόσιο σεξ.

 

πουλίνα, όπως κατάλαβες, εδώ μέσα ο πιο περίεργος είναι αυτός που πηδάει στο κρεβάτι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Punky,

θα μπορούσε απλά να πει: ...... μια Αγγλίδα στις τουαλέτες. Οκ, αλλά στεγνό και αδιάφορο. Ο φίλος μας όμως απέφυγε την εύκολη λύση. Έστησε μια αναλογία ανάμεσα στο σεξ και την ιπποδρομία και σαν κερασάκι έκανε και τη συσχέτιση της ολοκλήρωσης με τις ζητωκραυγές και τον τερματισμό. Τα κατάφερε χωρίς να παραφορτώσει το κείμενο του και χωρίς να γίνει χυδαίος. Ε, δε μπορώ παρά να εκτιμήσω την προσπάθειά του (στο κείμενο, όχι με την Αγγλίδα).

Μπορείς βέβαια και να το χαρακτηρίσεις διαστροφή... επαγγελματική :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

agpr λιθουανεζα ειναι :D... φυσικα υπαρχουν και οι λεπτομερειες που ναι πραγματικα ενδιαφερουσες(να ανεβασω φοτο? :mrgreen:)αλλα οπως σωστα ειπες θα γινει χυδαιο....η φαντασια μπορει να οργιασει! αλλα το πιασες το νοημα οποτε τα λογια περισσευουν...και εννοειται ,δεν το εστησα απλα ετσι εκατσε!!!

OLYMPIA - The London International Horse Show

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ασανσέρ της πολυκατοικίας μου 5 το απόγευμα, στο αμάξι στη μαρίνα της γλυφάδας, σε οικοδομή υπό ανέγερση (δημοφιλές μου φαίνεται, λίγο άβολο με τα υλικά παντού), σε μπαλκόνι σε πάρτι (εντάξει, στον ακάλυπτο κοίταγε) και κορυφαία bj έξω από το σπίτι της τότε κοπελιάς με τους γονείς μέσα κάτω από τη χαρουπιά (έχει και στην Αθήνα χαρουπιές!, αν θυμάμαι καλά το όνομα του δέντρου, δεν έχω ξαναδεί έκτοτε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία λοιπόν,

 

σε ξενοδοχείο, στο δωμάτιό της και στο μπάνιο της με τους γονείς απο κεί να βλέπουν τηλεόραση, σε όλα τα δωμάτια του διαμερισματός μου, σε δυο ασανσέρ, άπειρες φορές στην μεριά του συνοδηγού σε αμάξι, στο μπαλκόνι μου την ημέρα (στα γρήγορα όμως!), σε πίσω καθίσματα του σινεμά και σε γυναικείες τουαλέτες.

 

όλα αυτά όταν ήμουν μικρότερος. τώρα ψιλοσοβαρέψανε τα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ηρθα!!! Λοιπον καλα αυτα που ειπατε αλλα δεν απαντησατε σε ολη την ερωτηση... χιχι! Περα απο τα μερη τι παιχνιδια κατορθωσατε και κανατε? Μην με αναγκαζετε να σας βαλω και παραδειγμα!!! Απειρα υπαρχουν!!! Καλο βραδακι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθα!!! Λοιπον καλα αυτα που ειπατε αλλα δεν απαντησατε σε ολη την ερωτηση... χιχι! Περα απο τα μερη τι παιχνιδια κατορθωσατε και κανατε? Μην με αναγκαζετε να σας βαλω και παραδειγμα!!! Απειρα υπαρχουν!!! Καλο βραδακι!!!

 

μαλλον θα γινει πολυ ροζ το τοπικ..αν κανεις την αρχη συνεχιζω μετα χαρας,αν και δεν νομιζω να εχει κανενας την ορεξη να διαβασει ιστοριες τυπου love-letters απο free...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελειο thread!Συγχαρητηρια!

 

Στις τουαλετες εστιατοριου/ων, στο δωματιο της, στο τραπεζι του σαλονιου(δοκιμαστε το, ειδικα αν ειναι ψηλο!ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!), στο αμφιθεατρο μιας Σχολης(οχι της δικης μου!).

 

Τωρα, το τι καναμε ντρεπομαι να το πω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελειο thread!Συγχαρητηρια!

 

 

Ειναι πολυ χαζο 8ρεντ .... μπλιαχχχχ ... μυαλα κοκορα εχετε εσεις οι αντρες ...

 

Αυτος π εχει εμπειριες ... δν τις αμολαει ποτε απο εδω κ απο εκει (ειναι μαλλον που τον κανουν ωρημο πανω στο α8λημα ... και σινι8ιζει να λεει ακριβως το αντι8ετο ... ετσι για πλακα ... ειπαρχει κ τπτ να φοβη8ει?) ... αρα ... Τζιτζι-Μπιμπι-ΚιουΚιου αγορακια ^^

 

 

>>--(x.X)--> U knOw What I MeaN :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...