Προς το περιεχόμενο

Ασφάλεια Αυτοκινητου


Arxon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο τις καλυτερες ακουγεται οτι ειναι η generali αν οχι απο τις top 3 αξιοπιστες.

προσωπικα σε αυτην ειμαι και μου εβγαλε και ενα καλο κοστουμακι ο φιλος ασφαλιστης με θραυση και νομικη και καλυψη αεροσακων και ειμαι κοντα στα 210 τον χρονο σε 1600αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω εαν εχει online γιατι δεν το εψαξα.εχω τυφλη εμπιστοσυνη στον λογιστη-ασφαλιστη που ειναι φιλος απο τα παλια.

εγραψα τι καλυπτει λιγο πιο πανω.απο τα extra.δεν εχω οδικη βεβαια αλλα ποτε δεν ειχα σε καμια ασφαλεια μου.βεβαια τωρα που το θυμηθηκα και παιζει μεγαλο ρολο στην τιμη.διευθυνση κατοικιας εχω πολη της Θρακης οπου καταγομαι και οχι Θεσσαλονικη οπου μενω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω εαν εχει online γιατι δεν το εψαξα.εχω τυφλη εμπιστοσυνη στον λογιστη-ασφαλιστη που ειναι φιλος απο τα παλια.

εγραψα τι καλυπτει λιγο πιο πανω.απο τα extra.δεν εχω οδικη βεβαια αλλα ποτε δεν ειχα σε καμια ασφαλεια μου.βεβαια τωρα που το θυμηθηκα και παιζει μεγαλο ρολο στην τιμη.διευθυνση κατοικιας εχω πολη της Θρακης οπου καταγομαι και οχι Θεσσαλονικη οπου μενω.

Σημασία έχει τι διεύθυνση γράφει η άδεια. Αν τρακάρεις και έχεις διαφορετική διεύθυνση στην άδεια από ότι στην ασφάλεια θα μπλέξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημασία έχει τι γράφει στην άδεια του αυτοκινήτου ή πού κάνεις φορολογική δήλωση. Από εκεί βγαίνουν και τα ασφάλιστρα. Το διευκρινίζω γιατί είναι η δουλειά μου και ξέρω. Ό,τι απορίες έχετε μπορώ να βοηθήσω, ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδες, και γω για ασφαλιση ψάχνω, μου ήρθε πρόσφατα ενα Σκαθαρακι (beetle)  του 1974 στα 1641 κυβικά, γνωρίζει κανεις ποσο περιπου θα κόστιζε η ασφάλιση για κατι τετοιο?
Φυσικά με οδική, μπας και μεινει στη μεση της εθνικής καμια φάση, και τι θα συνέφερε περισότερο, εξάμηνη η ετήσια και για τι διαφορα τιμης μιλαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα στην παρέα του insomnia!

Σας παραθέτω δύο άρθρα σχετικά με τη διαδικασία ασφάλισης του αυτοκινήτου και τι να προσέξετε σε αυτή, καθώς και τρόπους για να μειώσετε τα ασφάλιστρα χωρίς να ταλαιπωρηθείτε.
 
Στη διάθεσή σας για ότι ασφαλιστικό θέμα σας απασχολεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα,για city insurance εχουμε καμια πληροφορία;

Νομίζω ότι είναι Ρουμάνικη εταιρεία με θυγατρική στην Ελλάδα.

Πολύ φτηνή μεν. Ρουμάνικη δε.

 

By the way,

αν έχεις πιστοποιητικό μονίμου κατοικίας

αυτό δε μετράει ανεξάρτητα από το τί λέει η άδεια ή το εκκαθαριστικό.;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...