Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα να ρωτησω αν εχουν βαλει προσφορες για το Πασχα....Σουβλα,μοτερ,Ψησταρια γιατι δεν βρηκα κατι στο ιντερνετ και μου κανει εντυπωση να μην εχουν βγαλει κατι...

 

Στο σημερινο φυλλαδιο που πηρα ειδα σιγουρα οτι θα εχει μοτερ... Απλως δεν θυμαμαι απο ποια μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αμα ειχαν κερδος απο αυτην την ενεργεια θα το κανουν....

 

 

Στο σημερινο φυλλαδιο που πηρα ειδα σιγουρα οτι θα εχει μοτερ... Απλως δεν θυμαμαι απο ποια μερα.

Ισως δεν το εχουν βγαλει στο ιντερνετ...Ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ειχαν κερδος απο αυτην την ενεργεια θα το κανουν....

 

 

Ισως δεν το εχουν βγαλει στο ιντερνετ...Ευχαριστω!!

 μοτέρ σούβλας ρεύματος ( απόλυτα αθόρυβο  μέ δυνατό μοτέρ (ετσι γράφει τό εντυπο ) από μεγάλη δευτέρα 6 απριλίου στά 17.99 euro 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Επισηε σημερα πηρα τυρι Τσενταρ απο το Lidl, κομματι 250 γρ. Ανετα ενα απο τα καλυτερα τυρια που εχω δοκιμασει!!!

 

τιμη ?

2,2 euro!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισηε σημερα πηρα τυρι Τσενταρ απο το Lidl, κομματι 250 γρ. Ανετα ενα απο τα καλυτερα τυρια που εχω δοκιμασει!!!

 

Μπορείς να τραβήξεις μια φωτό τη συσκευασία αν υπάρχει ακόμη. Γιατί είχα δοκιμάσει κι εγώ μια συγκεκριμένη μάρκα και ήταν τέλεια. Ήταν αυτή που είναι και κρυσταλλάκια ασβεστίου μέσα; Αν ναι πρέπει να μάθω τη μάρκα να την έχω υπόψη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συχνα αυτοι στο lidl εχουνε αλλη τιμη στη ταμπελα και αλλη σε χρεωνουν στο ταμειο...

Αυτό δεν παίζει σε καμιά περίπτωση, εκτός κι αν έγινε πραγματικό ανθρώπινο λάθος. Μόνο με φωτογραφία μπορείς να με πείσει κάποιος, προσπαθώ 11 χρόνια τώρα να βρω κάτι που να μην είναι χρεωμένο σωστά. Ούτε μιά φακιν φορά! :shock:

 

Ενώ αντίθετα από "του πουλιού το γάλα" σου φέρνω απόδειξη με 10 προιόντα άλλα 'ντ' άλλων χρέωση, αύριο το πρωί. ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μην ορκιζεσαι!!!!

1,11/κιλο μπανανες σε προσφορα στο ραφι.....1,58/κιλο στο ταμειο!!!

Μου εκανε εντυπωση ....το ειπα......και κλασσικα το παραμυθι....'Αααα τωρα το βαλαμε,δεν προλαβαμε'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν παίζει σε καμιά περίπτωση, εκτός κι αν έγινε πραγματικό ανθρώπινο λάθος. Μόνο με φωτογραφία μπορείς να με πείσει κάποιος, προσπαθώ 11 χρόνια τώρα να βρω κάτι που να μην είναι χρεωμένο σωστά. Ούτε μιά φακιν φορά! :shock:

 

 

Τι δε παιζει φιλε, πλακα κανουμε, τοσες φορες μου συνεβη :lol:

Μολις χτες  στη μανα μου.

 

Επισης στο lidl εχω προσεξει οτι οι ταμιες ειναι αγενεις, μηπως εχουν εντολη να ειναι ετσι?

Δηλαδη ειναι το ακριβως αντιθετο των ταμιων του Πλαισιου :)

 

1,11/κιλο μπανανες σε προσφορα στο ραφι.....1,58/κιλο στο ταμειο!!!

Μου εκανε εντυπωση ....το ειπα......και κλασσικα το παραμυθι....'Αααα τωρα το βαλαμε,δεν προλαβαμε'

 

Μονο αυτο αγορασες και το προσεξες? γιατι αν εχεις παρει 30 πραγματα θα το διαπιστωσεις οταν φτασεις σπιτι, δηλαδη οταν ειναι πολυ αργα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...