Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω που φτασαμε με την κριση, παλι καλα να λεμε αν μπορουμε να αγοραζουμε κι απο το lidl.

(εχει προιοντα που αλλου φτηνοτερο ειναι πολυ δυσκολο να βρεις-εκτος αν διαθετεις χρονο, ψαχνεις κλπ-οποτε το lidl βολευει, φτηνα και διπλα σου)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά άμα έχεις ασφαλίσει και το σπίτι σου για πυρκαγιά...είναι ότι πρέπει μετά...

Οποιαδηποτε συσκευη και αν εχω παρει απο lidl δεν ειχα ποτε κανενα απολυτως προβλημα. Συν οτι δινουν 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ.

Οι ηλεκτρικες συσκευες κλπ ειναι THE BEST VALUE OF MONEY σχεδον παντα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στον απο πάνω.

Επίσης, best vfm για τις μπύρες, τα αλλαντικά και τα πάμπερς. Ρίξαν και την τιμή της Βέλτινς από 79 σε 69 το κουτάκι είδα προχθές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τρωω σοκολατες, κεικ και παγωτα επισης πολυ καλη ειναι για μενα η freeway cola και παμφθινη.

Επισης εχει πολυ καλες σκυλοτροφες συγκεκριμενα την optidog.

 

παγωτα αποφευγω να παιρνω οτιδηποτε (απο οποιαδηποτε εταιρεια) γραφει παγωμενο γλυκισμα (και προτρεπω ολους να κανετε το ιδιο). προτιμω να ειναι το κλασσικο γνωστο παγωτο!!

η optidog ειναι οντως πολυ καλη σκυλοτροφη, οι αλλες που εχει ειναι μετριες (φαινεται αλλωστε απο το οτι η optidog κοστιζει τα διπλασια ανα κιλο απο τις αλλες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ηλεκτρικές συσκεύες πραγματικά είναι όντως τρελό vfm και εμένα δεν μου έχει χαλάσει τίποτα και ποτέ και δεν τις έχω συμπεριφερθεί με τον καλύτερο τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τρωω σοκολατες, κεικ και παγωτα επισης πολυ καλη ειναι για μενα η freeway cola και παμφθινη.

Επισης εχει πολυ καλες σκυλοτροφες συγκεκριμενα την optidog.

 

Και εγώ βρίσκω τα γλυκά του (σοκολάτες,παγωτά) πολύ καλά όπως και τα αναψυκτικά του

αλλά η σκυλοτροφή του είναι άλλο πράμα!Πεντανόστιμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παγωτα αποφευγω να παιρνω οτιδηποτε (απο οποιαδηποτε εταιρεια) γραφει παγωμενο γλυκισμα (και προτρεπω ολους να κανετε το ιδιο). προτιμω να ειναι το κλασσικο γνωστο παγωτο!!

η optidog ειναι οντως πολυ καλη σκυλοτροφη, οι αλλες που εχει ειναι μετριες (φαινεται αλλωστε απο το οτι η optidog κοστιζει τα διπλασια ανα κιλο απο τις αλλες).

7 ευρω τα 5κιλα και ο σκυλος μου εχει πολυ καλα κοπρανα, ειχα παρει την φιλος επιδη δεν ειχα λεφτα και το εχω κοψει την royal cannin και ειχε συνεχεια αερια και τα κοπρανα του ηταν πετρα.

 

Τωρα εχει στρωσει, και στο dogforum ειδα καλα σχολια για την optidog.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ τι παραπανω εχουν τα μεταλλαγμενα γαλατα που πινουμε αγνωστης προελευσεως ( αντε μερικα να ειναι και ελληνικα ) ή τα αλλαντικα που εχουν το πολυ μεχρι 60% γαλοπουλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέγοντας "μεταλλαγμένο γάλα" τι ακριβώς εννοείς ;

Θέλω να πω , πώς αντιλαμβάνεσαι , περιγράφεις , ορίζεις και καταλαβαίνεις το "μεταλλαγμένο" γάλα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέγοντας "μεταλλαγμένο γάλα" τι ακριβώς εννοείς ;

Θέλω να πω , πώς αντιλαμβάνεσαι , περιγράφεις , ορίζεις και καταλαβαίνεις το "μεταλλαγμένο" γάλα ;

Μπορεί να είναι απο άλογα :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα γρηγορα..

Τα μονα που πραγματικα αξιζουν ειναι τα ΧΑΡΤΙΚΑ και ορισμενα προιοντα που φερνει κατα καιρους  οπως ηλεκτρονικα,εργαλεια κτλ..

Οσοι ασχολουνται με χειρωνακτικες εργασιες και θελουν να αγορασουν ενα φθηνο ρουχο που δεν θα τους νοιαζει τοσο αμα καταστραφει,τα ρουχα του lidl ειναι μια καλη λυση γιατι ειναι καλης ποιοτητας και φθηνα.Δεν μιλαω για υποδηματα γιατι δεν εχω αγορασει και ουτε προκειτε ,αλλα μπλουζακια-γιλεκα ειναι μια χαρα.

Απο τροφιμα κρεατα δεν εχω φαει και ουτε προκειτε(γενικα το λιντλ ειχε αρκετα θεματακια με τον ΕΦΕΤ)..

Φρουτα-λαχανικα φερνει ντοπια σε καλες τιμες,οπως  και στα υπολοιπα σουπερμαρκετ.

Συσκευασμενοι χυμοι-σοκολατες κτλ,η γευση ειναι ακριβως ιδια με διαφορα γνωστα προιοντα,αλλα  και στα δυο η ποιοτητα ειναι σκατα απλως τα αλλα εχουν ''ονομα'',οποτε τα σκατα του λιντλ που ειναι πιο οικονομικα ειναι καλυτερα.

Τα παγωτα(παγωμενο γλυκισμα) ειναι σαν αυτα που εχουν και τα υπολοιπα σουπερμαρκετ απλα φθηνα.(προσωπικα μονο το χυμα παγωτο μου αρεσει των ζαχαροπλαστειων οποτε αντικειμενικη αποψη δεν εχω..)

Τα κατεψυγμενα σφολιατοειδη(τα Ελληνικα kardis) ειναι μια χαρα και γευστικα ειναι οπως ολα τα κατεψυγμενα σφολιατοειδη που συνανταμε στα υπολοιπα σουπερμαρκετ,αλλα πιο οικονομικα...Παιζουν και κατι ξενες φθηνες πιτσες που τις αγοραζουν πολλοι και τις εμπλουτιζουν με υλικα γιατι δεν εχουν σχεδον τιποτα(δεν εχω δοκιμασει).

Απο τα τροφιμα  απο την εβδομαδα μιας χωρας,εχω δοκιμασει  τορτιγιας(μεξικο),ζυμαρικα(ιταλια) και προφιτερολ(Γαλλια) και εζησα.

Αναψυκτικα δεν πινω,αλλα εχω δοκιμασει κατι που το ονομαζαν γκαζοζα και στην ουσια ηταν σαν σοδα με λεμονι που μπορω να πω πως ηταν γευστικο και οικονομικο.

Στα ποτα οτι πληρωνεις παιρνεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα ενα πακέτο δημητριακά Που είχαν λέει barn (σαν ολικης άλεσης ειναι) που ειχαν ελάχιστα γεύση καμμένου , αλλα τρώγονται .

Επίσης τσάϊ , φρυγανιές , σαλάμι αέρος , χυμός , μπύρες , γκαζόζα όλα είναι αξιοπρεπώς μια χαρά για τα λεφτά τους . 

Τα κατατάσω πάνω απο το όριο του "αποδεκτού" δεδομένου πως γενικά οτι δίνεις παίρνεις . Αν ήθελα κάτι premium θα πήγαινα σε εστιατόριο .

Απο εμένα , pass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζυμαρικα compino νομιζω (πρασινη συσκευασια).

Ειναι ηδη στη μιση τιμη απο τα αλλα,  και πολλες φορες τα βγαζει και σε προσφορα. Εχω ενα ντουλαπι γεματο πενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...