Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μένα αυτό μου ειχε κανει εντυπωση στην αρχή αλλά τα πήρα...μετά απο λιγο περπατημα με το χρωμα της φθορας την σκονη του δρομου δεν ειναι τοσο λευκό και φαινεται πιο ωραίο. Εγώ πήρα το καφέ όταν τα είχε φέρει εδώ. Ίσως ότι πιο value for money έχω πάρει ποτέ σε παπούτσι. Απίστευτα ελαφρύ για μποτάκι. Φυσικα δεν ειναι για βουνο για όποιον τον ενδιαφέρει αυτό. Παραείναι όμορφα για βουνό :D

 

Φανταζομαι ειναι δερματίνη-συνθετικο υλικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ενω τα Livergy παπουτσια εχουν πραγματι χαλαρη φορμα οπως ευστοχα ειχε πει ο pigeon, τα kappa τελικα εχουν πιο στενη γραμμη. Εγω φοραω 43, κι ενω τα livergy ειναι 'σωστα' (οπως θα πρεπε να ναι το 43αρι δηλαδη) και 'ανετα', το 43αρι των kappa ειναι οριακό. Αν δηλαδη ηξερα οτι θα ειναι ετσι, θα πρεπε να παρω το 44αρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Αυτό. Είχα βρει 2 ζευγάρια kappa αυτά τα καφέ σε άσχετη στιγμή, πήρα το 44αρι (που είναι 43μισο), τα δοκίμασα στο αυτοκίνητο και τα γύρισα σε 10 λεπτά πίσω.

 

Μιας και πιάσαμε τα παπούτσια, εδώ ένας βοηθητικός πίνακας μεγεθών. Εμείς τα μετράμε σε EUR κλίμακα, εγώ πάντα ψάχνω αν έχει ένδειξη US M (Athl.), 99% θα τη βρείτε σε καλά/επώνυμα αθλητικά παπούτσια που σίγουρα κάποια στιγμή αγοράσατε. Εγώ αυτό έχω για μπούσουλα, επι παραδείγματι, φοράω 10 1/2 στο US Athl. επομένως το 44 EUR αν δεν είναι φαρδύ δεν μου κάνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι ειδα εναν βρωμιαρη πηγε απλωσε τις χερουκλες του πηρε φιστικια τα φαγε και τα πεταξε τα τσοφλια σε κατι ταψακια σανιτας, λεω δυνατα κοιτα τον βρωμιαρη...

 

Ε ειπαμε..

 

 

Ειδα οτι τα κασιους τελειωσαν και δεν ξαναεβαλαν, μαλλον θα φανε ποδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι ειδα εναν βρωμιαρη πηγε απλωσε τις χερουκλες του πηρε φιστικια τα φαγε και τα πεταξε τα τσοφλια σε κατι ταψακια σανιτας, λεω δυνατα κοιτα τον βρωμιαρη... <br><br>

Ε ειπαμε..<br><br><br>

Ειδα οτι τα κασιους τελειωσαν και δεν ξαναεβαλαν, μαλλον θα φανε ποδι

Έλεος πρωινιατικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Liverpool89 Παιζει να τσακωθείς με κανέναν από δαύτους, πάνε στο Lidl φτιαγμένοι για καυγά..

Ε.το πολυ ποκυ να μου πει καμια μακακια να του πω και γω....

 

Δηλαδη εχει τοσο θρασσος που θα νιωσω και φοβο...

 

Αλλα να μου πεις οι ιδιοι δεν τους λενε τιποτα,.ασχετα που εχω να δω σεκιουριτα πολυ καιρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη στο κοντινο μου lidl εχει να φερει τις 6λιτρες σακουλες εδω και κατι μηνες οπως σας ειχα ηδη πει, και μαλιστα μου ειχαν πει οτι της κατηργησαν(!!!), μπορει καποιος να μου πει αν ξερει/θυμαται/μπορει να δει, αν οντως εχουν καταργηθει απο τα ραφια του lidl ή ακομη τις διαθετουν;

Μην βγω στη γυρα το ενα μετα το αλλο τα lidl να ψαχνω αν οντως δεν τις ξαναεφεραν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμισε μου ... έγραψα εγώ πουθενά "μη ψωνίζετε από το Lidl" :blink:??? Tην άποψη μου είπα και (με προφανή ειρωνικό τόνο) τους λόγους για τους οποίους ΕΓΩ δεν περνώ ούτε απ' εξω ...

 

Βέβαια το αρχικό ποστ μου σβήστηκε (και ακόμα περιμένω μια εξήγηση γιατί συνέβη αυτό) οπότε πολύ άνετα μπορείς να υποστηρίξεις ότι ναι είπα "μη ψωνίζετε από τα Lidl" ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Σαββατο που ερχεται ξαναβαζει αθλητικα καππα αλλα δυστηχως δεν φενονται απ το site καλα κ δεν στα δειχνει ενα ενα.

 

Τα εχει δει κανεις??Αξιζουν?? Το μαυρο-κοκκινο κ το μπλε κυριως φενεται πολυ ωραιo.

 

Οποιος ξερει πιο σχεδιο ειναι ας βαλει μια φωτο με ολοκληρο το παπουτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα να ρωτησω αν εχουν βαλει προσφορες για το Πασχα....Σουβλα,μοτερ,Ψησταρια γιατι δεν βρηκα κατι στο ιντερνετ και μου κανει εντυπωση να μην εχουν βγαλει κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...