Προς το περιεχόμενο

Διαγραφη λογαριασμου mail?


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω εναν λογαριασμο mail sto in gr εχει ομως καταντησει αηδια η κατασταση με τα spam. Επειδη δεν τον χρησιμοποιω μπορω με καποιον τροπο να τον καταργησω(εχω βρει μονο για τροποποιηση στοιχειων οχι για καταργηση).Thanks/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η χαζομαρα ειναι οτι εχω βαλει ως διευθυνση το πραγματικο μου ονοματεπωνυμο(ημουν νεος τοτε και δεν ηξερα) γι αυτο και θελω να το σβησω,Δεν ηξερα δε ρωταγα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν γινει ενημερωσε μας και με λεπτομερειες γιατι με ενδιαφερει το θεμα.

 

βεβαια κατα ποσο θα σβησουν και τα mail σου απο τον σερβερ αυτο ειναι αλλη ιστορια.εχω την εντυπωση ομως οτι απλα δεν θα σου ξανα-επιτρεψουν προσβαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά τ' αυγά... Μπαίνεις, σβήνεις όλα σου τα μηνύματα, αλλάζεις προσωπικά στοιχεία κι αντί για Γεώργιος Γεωργίου γράφεις Μανόλης Μανολάκης και το ξεχνάς. Κι εδώ που τα λέμε ποιος ασχολείται με τον client του in.gr. Τη στιγμή που υπάρχουν yahoo, gmail κτλ κτλ. Αν δε σε σβήσουν κακό της κεφαλής τους. Αυτοί κρατούν δεσμευμένη μια διεύθυνση. Εκτός κι αν φοβάσαι ότι κάποιος θα υποκλέψει τα στοιχεία του λογαριασμού σου και θα τον χρησιμοποιεί για να στέλνει κακόβουλα μηνύματα... Είσαι τόσο επώνυμος αλήθεια;;;;)

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οι ανθρωποι ειναι για τα μπαζα.

Δειτε τι μου εβγαλε.

The original message was received at Fri, 12 Jan 2007 23:28:24 +0200

from mail2.internal.ramnet.gr [10.3.5.2]

 

----- The following addresses had permanent fatal errors -----

<[email protected]>

(reason: 550 Host unknown)

 

----- Transcript of session follows -----

550 5.1.2 <[email protected]>... Host unknown (Name server: in.g: host not found

 

Ξαναστειλα την αιτηση.

Η μλκια ειναι οτι εχω κοτσαρει το ονομα μου φαρδυ πλατυ οποτε και τα στοιχεια να αλλαξω το ιδιο κανει.

Για το ποσο επωνυμος ειμαι danaos ασχολιαστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αν, χωρίς να το θέλω βέβαια, ήμουν προσβλητικός...

 

Anyway, η γνώμη μου είναι ότι δεν πρέπει να τους δίνεις σημασία. Απλά ξέχνα το το email ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...