Προς το περιεχόμενο

DELL laptops


trelovet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ με κάποιον που έγραψε παραπάνω πως οι τιμές στο site δεν έχουν σχέση με τις τιμές στην προσφορά, είναι πολύ καλύτερες. Η συσκευασία περιέχει από ποντίκι dell και mousepad μέχρι όλα τα cd (οχι να καψεις εσυ μετα το πρωτο boot).

 

Την λογικά αυτή μπορεί να μας την εξηγήσει κάποιος ??

αντιδιαφήμιση κάνουν ? δε το καταλαβαίνω καθόλου ...

 

Παρεμπιπτόντως και εγώ έχω ενα DELL M1210 από το αγγλικό ebay...

υπερευχαριστημένος !!!και το είχα πάρει βέβαια γύρω στις 800λίρες t2400 με 2gb ram ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια εξηγηση εγω, σε προηγουμενο post σε αυτο το Θεμα. Ετσι μου ειχε πει καποιος που ειχε σχεση με τις εισαγωγες των υπολογιστων Dell. Φανταζομαι, δεν ειμαι σιγουρος, οτι μπορει να υπαρχουν μερικοι υπολογιστες ετοιμοι, που να εχουν περισσεψει απο παραγγελειες χονδρικης, και να σου δινουν αυτους με τις προσφορες. Γενικα η Dell ελλαδας δεν νοιαζεται για πωλησεις λιανικης, απο οτι εχω καταλαβει, για αυτο δεν πολυπροωθει τα προιοντα της με ανταγωνιστικες τιμες σε ιδιωτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια εξηγηση εγω, σε προηγουμενο post σε αυτο το Θεμα. Ετσι μου ειχε πει καποιος που ειχε σχεση με τις εισαγωγες των υπολογιστων Dell. Φανταζομαι, δεν ειμαι σιγουρος, οτι μπορει να υπαρχουν μερικοι υπολογιστες ετοιμοι, που να εχουν περισσεψει απο παραγγελειες χονδρικης, και να σου δινουν αυτους με τις προσφορες. Γενικα η Dell ελλαδας δεν νοιαζεται για πωλησεις λιανικης, απο οτι εχω καταλαβει, για αυτο δεν πολυπροωθει τα προιοντα της με ανταγωνιστικες τιμες σε ιδιωτες.

 

σωστα Solmyr! ετσι ειναι γιαυτο και δεν τα βρίσκεις στα γνωστά πολυκαταστήματα! Η δική μου αγορά όμως λόγο του ότι εμπλέκομαι ως ελεύθερος επαγγελματίας με τον χώρο της πληροφορικής έγινε με έκπτωση πολύ γερή πανω από 30% στις τιμές του site και σε απολύτος δικό μου configuration. Κατι που σε παρόμοια προσέγγιση προς άλλες εταιρίες δεν το συζητούσαν καν για εκπτωσεις και τετοια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site που παρήγγειλα εγώ είναι το http://www.it-premier.de και ήταν άξογο σε όλα του...Όποιος θέλει παραπάνω πληροφορίες ας κάνει τον κόπο να μου στείελει ενα πμ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geia sas ,prin merikous mhnes agorasa to xps m1710 kai to mono pou exw na pw einai telio!exw thn aisthisi oti arketa reviews pou grafontai kata kairous apo istioselides kai users den einai toso aksiopista.sthn agora mou eixa prosfora 4 xronia egihsh kai anbathmish ths kartas grafikwn thn go 7950 ,exoun perasei arketa laptop apo ta xeria mou mexri shmera kai nomizw oti auto brisketai sth korifh isws me merika akomi.to mono ellatwma pou exei kai isws fanei ligo asteio..einai to leukogrizo pliktrologio pou lerwnetai kapws eukola..ena allo shmantiko gia opoion to agorasei einai na kanei ena kalo format to sklhro disko kai meta einai etoimo,einai arketa ta lefta alla nomizw aksizei thn agora + ta 4 xronia egihsh.an kapoios thelei perissoteres leptomeries gia to laptop mporw na boithisw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...