Προς το περιεχόμενο

τραγουδια για striptease?


PATRINOS06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είχα βρει κάποτε μια συλλογή με όνομα gangsta rap και ήταν όλα μουσική μονο και όταν τα άκουσα η αδερφή μου μου είπε "ρε μαλακα τι είναι αυτά που ακούς λες και θα κανεις striptease" οποτε ίσος κανεις κάτι και με αυτά τα είχα βρει από τον iso hunter ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

to klasiko "Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On" pos kai de to eipe kaneis? :mrgreen: ap'osa eida edo pou protinate to "Enigma - Mea culpa" G@mi kai dernei...de ksero gia striptease kai tetoia pantos den yparxei kalytero pragma apo to na sou xoreyei (kai na kserei) i kopela R'n'B music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ να δεις τι είχα πάθει τότε είχα πέσει κάτω απρό τα γέλια :mrgreen:

 

to klasiko "Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On" pos kai de to eipe kaneis? :mrgreen: ap'osa eida edo pou protinate to "Enigma - Mea culpa" G@mi kai dernei...de ksero gia striptease kai tetoia pantos den yparxei kalytero pragma apo to na sou xoreyei (kai na kserei) i kopela R'n'B music...

 

worddd ειδικά για τον χορό :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

gangsters coming after you - mr. capone

straight ballin - soldiers of the 213

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ap'osa eida edo pou protinate to "Enigma - Mea culpa" G@mi kai dernei...

 

φανατικος με τους enigma απο πολυ παλια.απλα δεν ειχα αποφασισει ποια εκδοση να βαλω του mea culpa. τελικα αποφασισα (δες πιο πανω στην playlist)

 

to klasiko "Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On" pos kai de to eipe kaneis? :mrgreen:

μηπως ειναι πολυ κλασσικο????λεω εγω τωρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βρε Κατερινιω!το ξερουμε οτι εισαι θηλυκοτατη!!!και σαν γυναικα θα διαλεγες τετοια τραγουδακια για να κανεις striptease?σοβαρα ρωταω...

 

Χμμμμ.... τωρα που το σκεφτομαι...

Striptease οχι... Οχι με αυτα τα τραγουδια οτνως!

Αρα ακυρο....τα πρηγουμενα τραγουδια

 

Για αυτα τι λετε?

 

Cassie - Me & You

Wonderland Avenue - White horse

Pussycat dolls - Don't cha

Pussycat dolls - Buttons

& ισως Jamie Lewis & Dj Pippi - So Sexy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia koita kai ayta ta tragoudakia

sp3220070206131841hi7.th.jpg

einai apo ti syllogi tou cdc "sexy"...xalari mousikoula...

 

p.s kala ti vrikame ti mousiki gia striptease ktl...ti kopela pou tha kserei na ta xoreyei ola ayta pou tha ti vroume? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Για αυτα τι λετε?

 

Wonderland Avenue - White horse

 

to sygekrimeno ama de kserei agglika i kolpela kalo einai! ola omos pisteyo einai clubadika komatakia gia dance only oxi gia strip! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτα τι λετε?

 

Cassie - Me & You

Wonderland Avenue - White horse

Pussycat dolls - Don't cha

Pussycat dolls - Buttons

& ισως Jamie Lewis & Dj Pippi - So Sexy

 

Βρε Κατερινιώ εσύ θα μπορουσες να κανεις strip-tease με αυτα τα κομμάτια? Αυτα είναι καλά για dj-set, οχι για πιο...πριβε στιγμες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Κατερινιώ εσύ θα μπορουσες να κανεις strip-tease με αυτα τα κομμάτια? Αυτα είναι καλά για dj-set, οχι για πιο...πριβε στιγμες!

 

Εγω φταιω που μιλαω....

 

Δεν ξαναμιλαω....

 

Γεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα βρε κατερινιω μην μας κρατας κακια αφου το ξερεις οτι ολες τις γυναικες του φορουμ τις αγαπαμε.

 

μιλαμε κυριως για γυναικειο striptease,αλλα γιατι οχι,και αντρικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για αντρικό ή γυναικείο striptease?

 

kala an o PATRINOS06 tosi ora thelei tragoudia gia na kanei o idios striptease tha kseneroso kai tha pao na tou petakso ayga tin ora pou tha to kanei!:mrgreen:

 

p.s plaka kano PATRINOS06 mi pareksigitheis ktl! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα λες,ουτε κι εχω καμμια ορεξη να κανω κατι τετοιο,αλλα αν μου πει ατακα του στυλ:"αν δεν κανεις ΚΙ ΕΣΥ το ιδιο δεν εχει κοκο",τοτε θα το κανω το ατιμο το striptease!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...