Προς το περιεχόμενο

τραγουδια για striptease?


PATRINOS06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
καλημερα σε ολους.θελω να φτιαξω ενα cd με "καταλληλα" τραγουδια για striptease.περιμενω ιδεες.ευχαριστω

 

 

edit:και μουσικη φυσικα ειναι ευπροσδεκτη.δεν ειναι αναγκη να εχει στιχους

so far εχει μπει στην playlist:

 

1)mad about you-hooverphonics

2)confide in me-kylie minogue

3)mtx night bass-usac bass (ευχαριστω vatos_locos,αλλα ειχε ο θειος το cd και μου το δανεισε!!)

4)buttons-the pussycat dolls

5)mulata-raul paz

6)Naughty Girl-Beyonce

7)fever-peggy lee

8 )mea culpa (fading shades)-enigma

9)you can leave your hat on-joe cocker (κλασσικο....)

10 )black velvet-allanah myles

11)Principles Of Lust A. Sadness, B. Find Love , C. Sadness (Reprise)-enigma

12)Arabian Nights-Sarah Brightman

 

cd burned!!!

 

ευχαριστω πολυ ολους οσους βοηθησαν!σας χρωσταω χαρη!!!!;););)

 

 

Πονηροδουλειά και βιντεοσκόπηση :D:D:D

 

Με κάλυψαν οι προλαλισαντες από κομμάτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

παιδια ημουν ετοιμη να ανοιξω ενα τετοιο θεμα, αλλα υπηρχε ηδη! ηθελα να βρω καποια τραγουδια για στριπτιζ για να φτιαξω ενα σιντι. το ακουσα αυτα που προτεινατε, αλλα δεν με δελεασαν ιδιαιτερα... υπαρχει καμια αλλη προταση σαν το justify my love, μου αρεσε, ειναι ατμοσφαιρικο. σε τετοιο στυλ ψαχνω, τα μπιτατα και τα πολυ εντονα με αγχωνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο ειναι, αλλα την εχει κι αυτο τη γρηγοραδα του... θα το βαλω ομως, ειναι ωραιο... ευχαριστω!!! θελω κι αλλα... ατμοσφαιρικα... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα γαμάτο κομματάκι με το οποίο έκανα στριπτίζ (πάντα στα πλαίσια του χαβαλέ, για να μην παρεξηγιόμαστε !!!) σε μια φίλη μου και έναν φίλο μου ήταν το Feeling Good από τους Muse. Πραγματικά γαμάτο κομματάκι με απίστευτη μελωδία.. Λίγο δυνατό βέβαια, αλλά πολύ σέξυ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι βράδυ και παίζει να λεώ πατάτες αλλα για ψάξε και τα

 

Guru - no time

Nate Dogg - I Got Love

Chris Brown - Ya Man Ain't Me

Usher - Bad Girl

Black velvet

Lenny Kravitz - American woman {αρκετά άγριο όμως}

Απο Barry White οποιο μα οποιο θες, χαρακτηριστική φωνή για τέτοιου είδους κομμάτια :mrgreen:

 

και επειδή τα πιο πολλά που είπα είναι R&B και δεν μου αρέσει αυτή η μουσική στο τέλος πετα κανένα κομμάτι τις παλιάς rap σχολης να γουστάρουμε (sugarhill/Run Dmc/Frost) κλπ :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

ωραια ολα τα κομματια που εχουν αναφερθει μεχρι τωρα,αλλα προσωπικα για striptease η μουσικη που ταιριαζει πιο πολυ ειναι η μουσικη για καμπαρε(τζαζ/blues) ,ξερετε τωρα δεκαετια 30-40 ,ενα υπογειο καμπαρε ,γεματο καπνο και απαραιτητα εναν πιανιστα...το πρωτο τραγουδι που μου ερχεται στο μυαλο ειναι το :shake your lovemaker απο τους cherry poppin daddies, αξιζει κανεις να ψαξει αυτο το τραγουδακι και θα με θυμηθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...