Προς το περιεχόμενο

ΚΑθαρισμος Πληκτρολογιου


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια μια (χαζη ισως )ερωτηση.Σκεφτομαι να καθαρισω το πληκτρολογιο(microsoft digital media pro) giati exoyn pesei diafora(ψιχουλα κτλ).Μου ειπαν με ηλεκτρικη σκουπα.Ισχυει ή θα ρουφηξει κανενα πληκτρο?ΚΑμια αλλη ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αν εχεις ορεξη για να κανει καλη δουλεια, κατσε βγαλε ολα τα κουμπια και καθαρισε το οπως πρεπει. θα παθεις πλακα με το αποτελεσμα

 

Αρκεί βέβαια να θυμάται που είναι το κάθε πλήκτρο αλλιώς.........:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File luben, ego sto diko mou laptop estina ena pataki (pikna) dixtioto kai roufousa me tin hlektriki skoupa: me liga logia kathos roufaei to kratas patmeno sto pliktrologio kai den feygoun ta pliktra. Den ksero kata poso apotelesmatiko tha sou fanei (emena pantos mou evgase poli prama apo kei mesa :) ), alla ayto pou sou diaveveo einai pos apotelei grigori methodos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις ορεξη για να κανει καλη δουλεια, κατσε βγαλε ολα τα κουμπια και καθαρισε το οπως πρεπει. θα παθεις πλακα με το αποτελεσμα

 

To ειχα δει να το κανει καποιος με πληκτρολογιο laptop αλλα δεν ξερω πως γινεται και ψιλοφοβαμαι.

 

με σπρευ πεπιεσμενου αερα.καλυτερα να φυσηξεις παρα να ρουφηξεις....

 

χωρις γελια στο γκαραζ που εχω το αυτοκινητο εχω και ενα κομπρεσερ.Αν το βαλω στη χαμηλη ταχυτητα κανω δουλεια(και αυτος πεπιεσμενος αερας ειναι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

T

χωρις γελια στο γκαραζ που εχω το αυτοκινητο εχω και ενα κομπρεσερ.Αν το βαλω στη χαμηλη ταχυτητα κανω δουλεια(και αυτος πεπιεσμενος αερας ειναι).

 

αν ρωτας η απαντηση ειναι ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχτές κονόμησα "χαλασμένο" πληκτρολογιο Microsoft που είχε πέσει επάνω του καφές και κολλούσαν κάτω τα πλήκτρα στην αριστερή πλευρά. Το ξεβίδωσα, και μετά πήρα το επάνω μέρος που είναι απλά πλαστικό χωρίς καθόλου ηλεκτρονικά μέρη και του έκανα ενα ωραίο...μπάνιο με σαπουνάκι και μια βούρτσα. Μια νύχτα στο ράφι για να στεγνώσει εντελώς (εδώ δε θέλει βιασύνες!) και τώρα γράφω απο το πεντακάθαρο ολοκαίνουριο πληκτρολόγιό μου.

Είναι πιο περίπλοκο απο το να ρουφήξεις απλά τη σκόνη και τα άλλα σκουπιδάκια, αλλά όμως γίνεται σαν καινούριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...