Προς το περιεχόμενο

Δεν ανοιγει το Mozilla


happy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα!

Εχω το Mozilla Firefox 2.0.0.1 εδω και καιρο και σημερα ξαφνικα δεν ανοιγει..

εννοω οτι κανω διπλο κλικ στη συντομευση στην επιφανεια εργασιας,για λιγο φαινεται η κλεψυδρα διπλα απτον κερσορα και μετα τιποτα..

Το εβγαλα και το ξαναεγκατεστησα αλλα παλι τιποτα.Και δεν εχω firewall ή κατι αλλο για να το εμποδισει.Καμια ιδεα για το τι συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια ειχα και εγώ προτείνω Ashampoo win optimizer 2007 και θα στρώσεις πολλά προβλήματα.

καν το και registry όταν το κατεβάσεις είναι δωρεάν το software θα σου στείλουν το key στο email σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατεβασα και ετρεξα και τα 3 cleaning tools αλλα και παλι τιποτα..ουτε ιους δειχνει να εχει(με nod32,avg,spyware terminator και ewido το ελεγξα)

Στα processes δεν φαινεται πουθενα κατι σχετικο με το mozilla(μονο ενα smss.exe ειναι περιεργο που ειναι higher than normal στο process manager του Ashampoo)Καμια ιδεα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να μπεις σε safe mode (του firefox) και να διαγραψεις ολα τα extension ή κανε μια 'επαναφορα στις αρχικες ρυθμισεις' καπως ετσι πρεπει να λεγεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ.. αν εσβησες τα στοιχεια απο το start menu που δημιουργει ο firefox μετα δεν θυμαμαι! κανε μια απεγκατασταση/εγκατασταση ξανα και μπες απο το start menu. εχει mozilla firefox(safe mode).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα τύχει σε μια άλλη περίπτωση με mozilla,και δεν βρέθηκε λύση.

Κάποιοι με rename το .exe κατάφεραν και τον έτρεξαν!

Kαι ιοί έχουν κατηγορηθεί για το πρόβλημα αυτό:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατεβασα και ετρεξα και τα 3 cleaning tools αλλα και παλι τιποτα..ουτε ιους δειχνει να εχει(με nod32,avg,spyware terminator και ewido το ελεγξα)

Στα processes δεν φαινεται πουθενα κατι σχετικο με το mozilla(μονο ενα smss.exe ειναι περιεργο που ειναι higher than normal στο process manager του Ashampoo)Καμια ιδεα??

 

Δούλεψε το 1click optomization

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK μπαινει κανονικα σε safe mode,μπορω να μπαινω μονο απο εκει πλεον ή μπορω να βρω τι προβλημα εχει το κανονικο mozilla?

(ασχετο,αφου το εβγαλα και το ξαναεβαλα κανα 2 φορες πώς κραταει αποθηκευμενα ακομα τα bookmarks?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα bookmarks ενταξει λογικο ειναι να τα κραταει. οταν μπαινεις σε safe mode δεν εχει επιλογη για επαναφορα των αρχικων ρυθμισεων? καπως ετσι το αναφερει δεν ειμαι σιγουρος! ακομη δοκιμασε και την 2.0.0.2..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...