Προς το περιεχόμενο

Θελω το windows media player 10 πισω!


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:mrgreen:

 

Πηγα και εκανα αναβαθμιση στα microsoft updates και μου περασε το windows media player 11..

 

Μολις καταλαβα τι εκανα, του πατησα απεγκατασταση και ειπε πως θα επαναφερει τον προηγουμενο media player 10, αλλα πουθενα. Κατεβασα το windows media player 10 απο το site της ms αλλα μου λεει οτι δεν ειναι συμβατος με αυτη την εκδοση των windows... Γκκκκκκκρ win media player 11, sux, ολο βαζει προγραμματα στο start up και ειναι και πιο βαρυς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ba kamia sxesi...exw ton 11 k den exw kanena parapono apolutws...anyway dokimase afto...add-remove programs-add remove win components kai ksetikare terma katw to WMP...kane restart...k dokimase na ksanaperaseis to 10

 

ba kamia sxesi...exw ton 11 apo tote pou vgike k den exw kanena parapono apolutws...anyway dokimase afto...add-remove programs-add remove win components kai ksetikare terma katw to WMP...kane restart...k dokimase na ksanaperaseis to 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ρε παιδιά με το που είδα τον 11 κόλλησα για τα καλά. Ιδίως αυτά τα thumbnails με τσάκισαν. Κάθησα και κατέβασα πάνω από 200 φωτογραφίες άλμπουμ και καλλιτεχνών από το internet για να τα εγκαταστήσω και να είναι όμορφη η συλλογή μου, αλλά το τελικό αποτέλεσμα άξιζε τον κόπο.

Βέβαια έχει αρκετά bugs και η ταξινόμησή του είναι κυρίως προσανατολισμένη στα albums και όχι στον καλλιτέχνη, αλλά γενικά μου φαίνεται πολύ καλός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw βρηκα πως γινεται η απεγκατασταση για οσους το χρειαστουν. Καταργεις το Windows Media Player 11, απο τα προγραμματα, το WIndows Media Format Runtime 11, επισης απο την προσθαφαιρεση προγραμματων και το Microsoft User Mode V1 και μετα το 10 επανερχεται κανονικοτατα!

 

Υπάρχει τρόπος να του αλλάξω εμφάνιση του 10 σε κάτι ακόμα πιο απλο; Μιλάω για το μεγάλο player οχι το mini mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

emena pantws mou aresei o 11 twn xp(pio polu k apo twn vista gt exoun kapoies diafores)..de lew..o 10 einai kaluteros..Alla me travane toso polu ta grafika k kapoia utilities-opws ayta pou eipe o Voodooman-..To xerw de tha eprepe...

 

o 10 de nomizw na allazei se kati pio aplo..Gia pio palo bale ton 9..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε παιδιά τόσο άχτι για τον 11. Εντάξει είναι κάπως βαρύς αλλά μου φαίνεται αποτελεσματικός. Τι να πούμε όμως για τα Vista. :confused:

oxi k varis o media player 11! einai poly pio elafrys se sxesi me ton 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kiomws...twra mou anoigei les k anoigeis simiomatario enw me ton 10 kathisterouse arketa! (512ram)

 

Ε τότε χρειάζονται θερμά συγχαρητήρια στη Microsoft. Μπράβο τους.

Και πιο νέο και πιο ωραίο και καλύτερο και <<ελαφρότερο>> (για τον υπολογιστή) ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...